WALKING DEAD- HODAJUCI MRTVACI

Daniel Bor

Poznat
Poruka
9.675
Jel' gleda mozda neko ovu seriju? Ja sam tek juce poceo da skidam epizode, i bas je dobra.

MV5BMTY0OTQwMTg4NF5BMl5BanBnXkFtZTcwNTkyNjg2Ng@@._V1._SY317_.jpg



http://www.imdb.com/title/tt1520211/
 
Upravo odgledao svih 6. Nije losa, malo dave kasnije sa medjuljudskim odnosima, ima dosta vec vidjenog - ali kako drugacije i da bude u seriji sa zombijima?

Videcemo da li ce biti nastavka.

Da, bas tako. :) A i komicno je u nekim situacijama, kao u prvoj epizodi kada je hteo da izvrsi samoubistvo, kad ono otvor u tenk pored njega. :mrgreen:

Skinuo sam sada i prvu epizodu druge sezone, nisam stigao jos da pogledam, mozda veceras.
 
prva sezona je dobra.
drugu sezonu,prvu epizodu sam pogledao i ne svidja mi se uopste. Totalno neubedljivo. Mada moguce je da sam se zajebao sto sam procitao strip po kome se radi serija. Maske zombija u drugoj sezoni su neubedljive.
Imate to prekustra u 22 i 30 na foxcrime-u drugu epizodu druge sezone.
 
prva sezona je dobra.
drugu sezonu,prvu epizodu sam pogledao i ne svidja mi se uopste. Totalno neubedljivo. Mada moguce je da sam se zajebao sto sam procitao strip po kome se radi serija. Maske zombija u drugoj sezoni su neubedljive.
Imate to prekustra u 22 i 30 na foxcrime-u drugu epizodu druge sezone.

A omiljeni lik mi je onaj Deril, samo skace na ljude, i hoce da ih lupne.:mrgreen:
 
Odlicna je serija , samo imaju jos stosta da objasne . Kao npr. kako je doslo do infekcije , ima li prezivelih oblika vlasti , zasto jednostavno ne sacekaju 4-5 meseci da se zombiji raspadnu sami od sebe ? Koliko sam svatio (u epizodi gde idu da traze cdc) zombijima se posle smrti aktivira mali deo primitivnog dela mozda , taj virus ga drzi upaljenim . Telo je odavno bez krvi , sto znaci bez kiseonika , sto opet znaci da je telo mrtvo i da se raspada ....
 
Izvadili su mu delove metka koji su bili pri povrsini koze . Za ove dublje taj deda sto ga operise treba pravu hirursku opremu . Pa su dobrovoljno otisli onaj debeli sto je upuco klinca i najbolji drug od onog policajce (*** ne pamtim imena) . Ali pri kraju epizode se vidi da su ih opkolili zombiji , i da nemaju kud ....
 
Serija i jeste gotivna bas zato sto nije klasicna prica o zombijima vec je prica o prezivelima, zombici su samo statisti... da je drugacije ne bi ni bilo zanimljivo.
Shane is badass! :super: mada mi bilo zao debeljka malo, imao je dobrocudnu facu :sad2:... al ebg zakon jaceg i tako to
 
Serija i jeste gotivna bas zato sto nije klasicna prica o zombijima vec je prica o prezivelima, zombici su samo statisti... da je drugacije ne bi ni bilo zanimljivo.
Shane is badass! :super: mada mi bilo zao debeljka malo, imao je dobrocudnu facu :sad2:... al ebg zakon jaceg i tako to

Extra je serija. :D Cudi me kako nisam znao ranije za nju.
A i meni je bilo zao debeljka ali kao sto kazes Shane pokazuje svoje pravo lice, i sigurno ce jos da pravi probeme. A izgleda da ce Glen da smuva onu sto ima kratku kosu. :mrgreen:
 
Da, zbog toga je morao to da uradi, ali deluje da iz serije u seriju on postaje onaj "los momak". Secas se kad je hteo da siluje serifovu zenu, pa onda nisanio u sumi Ricka da ga ubije, pa sada ovo...Videcemo kroz seriju sta ce se sve izdesavati...

ma jesi li ti gledao prvi serijal? lori i shane su bili u shemi dok je serif bio u komi, pa se ovaj sad lomi izmedju dve vatre, s jedne strane prijatelj a sa druge njegofa gospodza :zper:
boga mi, da dodje do apokalipse, ja bih shane-a na svojoj strani, a ti kako oces :lol:
 

Back
Top