WALKING DEAD- HODAJUCI MRTVACI

Rik izašao iz serije a Nigan postao kukator. Koji fail. Pa jedino sukobi i dijalozi njih dvojice su držali seriju koliko toliko. Dakle sada će glavni borci biti Mišon, Megi, Kerol i Džudit haha, feministkinje preuzele seriju. Realan muški predstavnik je Deril dok i njega ne pošalju u helikopter. Valjda će se vratiti onda obojica sa vojskom u nekoj budućnosti, do tada žene i devojčice će da vode zajednice verovatno traljavo i dosadno. Mada i od Rika i Nigana su napravili žene u telima muškaraca dok se ne vrate sa vojskom, nadam se u ne tako dalekoj budućnosti. Valjda će Mišon sve da vodi, ona je barem muško u telu žene.
 
Poslednja izmena:
:D

U stripu se zakuvava. Dvajt insistira na sukobu sa Komonveltovim rezimom, a Merser iz pokreta otpora vidi Rika kao osobu koja treba da vodi Komonvelt umesto njihovih politicara koji se ponasaju kao sultani prema raji. Ostalo je jos da ubede Rika. Svideo mi se i deo sa Hiltopa gde je Karl u ljubavnim problemima izmedju Lidije i Sofije. Steta sto nema Sofije, a ni Karla u seriji. Malo humora ne bi skodilo.
 
Rik izašao iz serije a Nigan postao kukator. Koji fail. Pa jedino sukobi i dijalozi njih dvojice su držali seriju koliko toliko. Dakle sada će glavni borci biti Mišon, Megi, Kerol i Džudit haha, feministkinje preuzele seriju. Realan muški predstavnik je Deril dok i njega ne pošalju u helikopter. Valjda će se vratiti onda obojica sa vojskom u nekoj budućnosti, do tada žene i devojčice će da vode zajednice verovatno traljavo i dosadno. Mada i od Rika i Nigana su napravili žene u telima muškaraca dok se ne vrate sa vojskom, nadam se u ne tako dalekoj budućnosti. Valjda će Mišon sve da vodi, ona je barem muško u telu žene.

Nigan postao kukator? Zar se nije osmehnuo u kameru dok je Megi odlazila?

Ja bih rekao da je primenio jedinu taktiku koja bi u tom trenutku spasila njegov život. Bilo šta drugo i Megi bi ga, verovatno, zaista i ubila.
 
Ok epizoda, zavrsila se pre vremena, Mogli su malo da produze da vidimo sta ce biti sa Judzinom. Ali ok.

Kao sto sam najavio ode i Megi, tiho i bez buke kao oko Rika, ali na istu foru ostavljen joj je prostor za povratak.

Sve sto se desava u poslednjih nekoliko epizoda nema gotovo nikakve veze sa stripom. Na primer, Magna i ekipa ostaje u Aleksandriji, ne idu u Hiltop...

Cini mi se da naslucujem sta ce da urade sa Lidijom. Umesto trougla Karl, Lidija, Sofija iz stripa, pravice trougao Henri, Lidija, Enid. Henri se vec raspituje za Enid, a u sledecim epizodama ce biti sigurno neka prica izmedju njih i onda na kraju upada Lidija.

Mada nije to bas isto, posto je u stripu Sofija dobrica koja ne izlazi iz kuce, a Lidija ubica iz Saptaca. Dosta se gradi na tom kontrastu izmedju likova. Dok je ovde Enid manje vise isto sto i Lidija. Cak kad se pojavila je i delovalo da ce biti isti lik samo sa drugim imenom.
 
Procita da je i megi kao pandrknula i bas me briga .. necu vise da gledam
seriju .. Prezadnju sam prekinuo posle 15 minuta jer mi pripala muka .. To je bilo strasno .. prvo ono dete odlucuje sta ce i kako da rade posle SE svi skupili i kao nesto ispituju one mutave lezbejke .. More mars
 
Nije Megi pandrknula nego je otisla iz Hiltopa negde. Uglavnom nije vise u seriji, ali joj je ostavljen prostor da se vrati. Ili da mozda vrate Megi sa nekom drugom glumicom.

Mislim da je malo pederski da posle Karla odu i njih dvoje. Kad su ta tri lika jos ziva u stripovima. Sad ostaje samo Mishone kao lik koji je ziv i u stripu i u seriji.
 
Jb ih klifhenger. Sjebase kraj epizode. Vec druga epizoda za redom nema kraj. I to dvostruki klifhenger - prvo sa Niganom, a onda sa ovim ostalima.

Do samog kraja je bila odlicna epizoda, Svidela mi se i poslednja scena, magla, groblje, saptaci i zombiji koji iskacu iz magle. Cak bi bolje bilo da nije stigla konjica. Eventualno samo Deril da ih je nasao.
 
Jb ih klifhenger. Sjebase kraj epizode. Vec druga epizoda za redom nema kraj. I to dvostruki klifhenger - prvo sa Niganom, a onda sa ovim ostalima.

Do samog kraja je bila odlicna epizoda, Svidela mi se i poslednja scena, magla, groblje, saptaci i zombiji koji iskacu iz magle. Cak bi bolje bilo da nije stigla konjica. Eventualno samo Deril da ih je nasao.

Jedna od jezivijih i boljih epizoda definitivno.
Malo je reci da sam se sokirao kad sam video da su ubili Isusa.
 
Meni ovo sve liči kao da su na neki način izvukli novu seriju iz stare...naročito posle onog vremenskog skoka od tri godine... i još ovog sumanutog eliminisanja nekoliko glavnih likova...
Biće dobro dok je Mišon tu... Magna ima potencijala!
Svi komentarišu odlaske Rika i Megi, a gde je Džejdis... zar nije i to još jedna kvaka... sa kim se i oko čega dogovarala...
Nigan će voditi odbranu od Šaptača... Gejb je u poslednjem momentu našao čoveka u njemu... zato mu je i ostavio otvoren kavez...
 
Nije Megi pandrknula nego je otisla iz Hiltopa negde. Uglavnom nije vise u seriji, ali joj je ostavljen prostor da se vrati. Ili da mozda vrate Megi sa nekom drugom glumicom.

Mislim da je malo pederski da posle Karla odu i njih dvoje. Kad su ta tri lika jos ziva u stripovima. Sad ostaje samo Mishone kao lik koji je ziv i u stripu i u seriji.

Zar se Megi ne nalazi u reklamama za nove epizode?
 
Poslednja izmena:
Nastavljena sezona tamo gde je stala sa Saptacima. Pojavljuje se i Lydia. Ima slicnosti sa stripom, samo sto je u stripu fajter, a ne seka persa. I sto je u stripu lepuskasta, ova u seriji nesimpaticna potpuno. Kao sto sam i pretpostavio pre 3 meseca, Henry upada umesto Karla.

Michonne se prolepsala sa druge strane. I to bas kad odlazi iz serije. Navodno detalji su da ce se pojaviti tek u nekoliko epizoda u 10. sezoni, a onda ce snimati tri The Walking Dead filma sa Rikom (Andrew Lincoln). Ne zna se gde ce biti smesteni ti filmovi. U proslosti ili Michonne nalazi Rika
 

Back
Top