WALKING DEAD- HODAJUCI MRTVACI

A nisu morali bas da prate strip ;)
Pa i ne prate ga skroz, kljucne stvari su tu ali je dovoljno zanimljiva serija i dalje za gledanje.
Iako sam procitao prva dva Vol. (prekticno prve dve sezone koliko vidim) i znao sam da ce da roknu Sejna, poslednja epizoda mi je bila bas napeta posto sam na pocetku nanjusio da ce ga u ovoj epizodi terminisati i zanimalo me kad i kako :mrgreen:

Sad stvarno ne znam sta da radim, a koliko vidim niko nece da pise o tome da li citati strip ili ne.
Ako nastavim da citam znacu ko ce da rikne i kako i gde ce da stignu itd. ali ce opet biti drugih likova i scena u seriji pa mi nece pokvariti uzitak toliko... Grrr! :evil:
 
Odlicna epizoda, izgleda da ce sada ici u taj zatvor koji se spominje u stripu. A ova Lori nista pametno ne ume da uradi, bas je smotana.

Neke smesne slike sa interneta:

3442328_460s.jpg


tumblr_m11hay2L9Y1r5d224o1_500.jpg


tumblr_m0noswwHOg1r5d224o1_500.jpg
 
jeste, to je taj. bice i zapleta nekog sigurno, medjusobnog sukobljavanja itd, nadam se da nece cela 3 sezona biti samo o tom zatvoru , sem ako nije mnogo napeto :) uostalom ne zelim da znam sta ce biti :)
nisam ni znala sta je dzener rekao riku do veceras i to mi tako vise odgovara... iznenadjenja :)))
 
Hteo sam da udjem u monitor dok sam gledao ovu poslednju epizodu ...izazvala je neverovatno odusevljenje u meni ...odavno me nesto nije toliko privuklo kao ova serija ,vrhunska je ...i dok se ceka 3. seozna gledace se reprize epizoda iz prve 2 :) !
 
Pre neki dan skinem i trinaestu epizodu, i sinoc krenemo da gledamo... i odusevim se! koliko zombaca na jednom mestu?! i sva ona frka i jurnjava... super epizoda! Ona scena sa Andreom u sumi, pa onda oni oko logorske vatre i kraj! :eek: ladno fali poslednjih nekoliko minuta! :dash: kopala sam po youtubu do pola noci da nadjem kraj i nista :rida:
 
Sajt na kom su bili svi brojevi je pukao,tako da trenutno ne znam..
Ima sve na TPB.
ne znam kako se vama cini ali mene ona lori i mali karl cesto iznerviraju :D
Iritantni su i u stripu.
...Ona scena sa Andreom u sumi, pa onda oni oko logorske vatre i kraj! :eek: ladno fali poslednjih nekoliko minuta! :dash: kopala sam po youtubu do pola noci da nadjem kraj i nista :rida:
Džaba ste krečili! To je kraj sezone :-)
 
odgledao sam sve do sada ali mi je nekako...spooooooooooora serija...vidim svi se poodusevljavali kada se 'desila' epizoda u kojoj se napokon 'desilo' nesto :mrgreen:
Koliko sam pohvatao po netu, potkresali su im budzet za tu drugu sezonu pa sa zato smarali toliko sa Sofijom i potragom (sto je prilicno uticalo na utisak).
Treca sezona izlazi na jesen i, prema najavama, bice prilicno uzbudljivija od druge :)
 
http://2.***************/-Tf8y_n0E7ZA/T3iSIArgckI/AAAAAAAAmzM/U_re3WHFR5E/s1600/The-Walking-Dead-full-cast-image.jpg

mnogo dobra zombi serija
odgledao sam prvi serijal i mnogo mi se svideo
bas me zanima sta je onaj ludi naucnik sapnuo riku ???

a krivo mi je bilo sto ga je zena prevarila sa sheijna iako joj je reko da je mrtav
ipak je to prekratko vreme da bi se dala njemu
da ga stvarno voli nebi to uradila valjda ???
ako moze forumasice da mi odgovore na ovo pitanje

nije valjda dovoljno da riknem da bi moja devojka spavala sa nekim drugim ili dal biste uradile nesto tako???
 
Poslednja izmena:
http://2.***************/-Tf8y_n0E7ZA/T3iSIArgckI/AAAAAAAAmzM/U_re3WHFR5E/s1600/The-Walking-Dead-full-cast-image.jpg

mnogo dobra zombi serija
odgledao sam prvi serijal i mnogo mi se svideo
bas me zanima sta je onaj ludi naucnik sapnuo riku ???

a krivo mi je bilo sto ga je zena prevarila sa sheijna iako joj je reko da je mrtav
ipak je to prekratko vreme da bi se dala njemu
da ga stvarno voli nebi to uradila valjda ???
ako moze forumasice da mi odgovore na ovo pitanje

nije valjda dovoljno da riknem da bi moja devojka spavala sa nekim drugim ili dal biste uradile nesto tako???


Mogu da ti kažem šta mu je rekao ludi naučnik, ali je bolje da to sam otkriješ na kraju druge sezone. Pretpostavljam da si je već skinuo.
 

Back
Top