WALKING DEAD- HODAJUCI MRTVACI

Neka mu ponude vise love, pa ce da vide da li ce se brinuti oko toga da je glumac za jednu ulogu :D

Ipak, to je to.

https://www.instagram.com/p/Bjdv8BEgYUz/?utm_source=ig_embed

Mislim da možemo smatrati potvrđenim. Rik Grajms gine u idućoj sezoni i Deril preuzima kormilo kao glavni vođa.

Ending.png


Ovo će biti baš teško vreme za Hodajuće mrtvace. Normana Ridusa, iako znam da ima veliku zajednicu ljubitelja, izuzetno je teško zamisliti u Linkolnovoj ulozi. Možda će biti najpametnije ako planirano snime poslednju sezonu jer put kojim kreću je nastavak u smeru daljeg opadanja gledanosti, a još teže će im biti da očuvaju kvalitet ili se kao što se mnogi nadamo oporave. Ostave neki big finish između Rika i Megi u kojem oboje ginu; go out with a bang. Barem da odu u stilu, a ne produžuju u još dve-tri sezone i onda završe sa cliffhanger kada ih produkcijska kuća bude ukinula.
 
Poslednja izmena:
Досадна епизода по мени, јако. Раде оне изоловане епизоде, као Ходајући мртваци у своје време.

Алиша ми је опасно добар карактер и глумица га одлично износи. Мала Чарли ме нервира, као својевремено Андреа у оргиналној серији.

Сада ће вероватно још две епизоде бити, једна о Странду и Џону, и једна о Ал у њеном возилу. Где је завшршила Лусиана, питање је исто.

Можда још неко настрада због мале Чарли :lol:
 
What the f.......k. :eek:

Dolaze Saptaci. Ipak su legli na rudu, tj. na strip, iako sam mislio da nece smeti/hteti.

I to kakva ekipa. Samantha Morton kao Alpha, Alum Ryan Hurst (Sons of Anarchy) kao Beta i Cassady McClincy kao Lydia.

Jedino mi nije jasno sta ce sada Lydia kad je mali Karl zavrsio svoje ucesce u seriji. Nece biti glavnog zapleta u toj prici.

Nadia Hilker (The 100) kao Magna vodja grupe koja ce se prikljuciti Riku i kompaniji u Aleksandriji. :D
 
What the f.......k. :eek:

Dolaze Saptaci. Ipak su legli na rudu, tj. na strip, iako sam mislio da nece smeti/hteti.

I to kakva ekipa. Samantha Morton kao Alpha, Alum Ryan Hurst (Sons of Anarchy) kao Beta i Cassady McClincy kao Lydia.

Jedino mi nije jasno sta ce sada Lydia kad je mali Karl zavrsio svoje ucesce u seriji. Nece biti glavnog zapleta u toj prici.

Nadia Hilker (The 100) kao Magna vodja grupe koja ce se prikljuciti Riku i kompaniji u Aleksandriji. :D

Kad bese pocinje sezona, jel krajem oktobra?
 

Back
Top