WALKING DEAD- HODAJUCI MRTVACI

Zna li neko ide li veceras na fox-crime-u ili tek sutra i u koliko sati?
Uzgred, ja sam prvo gledala seriju pa tek onda saznala za strip... mozda i nije lose sto se serija razlikuje... meni barem ne bi bilo zanimljivo gledati ukoliko unapred iz stripa znam sta ce da se desi.

Ja mislim da ce sutra da bude kod nas, mada nisam siguran, jedino znam da se veceras pusta u Americi, taman cu i da skinem sutra. z:lol:

Vreme je za nove serije. :zskace:

legless-zombie.jpg
 
Shane ce u sledecoj epizodi da nadje Lori (ako je zombi kojeg je udarila ne nadje prvi) dok ce ona 3 da se izbavljaju iz kafane....
Odlican start drugog dela sezone, mislim da ce izostaviti koncept potrage za nekim likom vise epizoda...bilo proslo, sad je akcija na redu.

@upodrumu
Odakle ti to...
 
Kako ja ne gledam tu seriju?
Na kom je kanalu?
Ili da skidam sa neta?
Kad je pocela na tv-u?


Hej pa pocela je ta serija prosle godine, mislim da je na jesen krenula. Svakim ponedeljkom na foxcrime u 21:45 pustaju.
Nego bolje da gledas od pocetka jer ovo je sada druga sezona.

Ako ne mozes da nadjes linkove za skidanje dacu ti ja, serija je odlicna. :D
 
Mene i dalje zanima sta je onaj naucnik sapnuo Riku u uvo. Prvo sam pomislio da nije mozda Rik neka vrsta zombija, posto je svima pregledao krv. Mozda zato se Shane pretvorio u zombija. :think:
Nasao sam na netu teoriju da mu je rekao
da svi ljudi u sebi vec nose zombi virus , zato mrtvi koji nisu ujedeni postaju zombiji , i da puca svakom ko umre u glavu .
u r welcome :super:
 

Back
Top