WALKING DEAD- HODAJUCI MRTVACI

Pogledah i ovu sestu epizodu, kao sto sam i ocekivao sve se pretvara u neku dramu.
Prva sezona odlicna, ova druga razocaravajuca, samo farma i auto put.

Eh sto bi bilo dobro da nadju onu Sofiju pojedenu, i da nastave vise dalje ili da ubiju ove zene Carol, Andreu i Lori i da ostave samo Megi da bude sa njima. :mrgreen:

Poceo sam da gledam American Horror Story, mnogo vise zanimljivije nego ovo.
 
Pogledah i ovu sestu epizodu, kao sto sam i ocekivao sve se pretvara u neku dramu.
Prva sezona odlicna, ova druga razocaravajuca, samo farma i auto put.

Eh sto bi bilo dobro da nadju onu Sofiju pojedenu, i da nastave vise dalje ili da ubiju ove zene Carol, Andreu i Lori i da ostave samo Megi da bude sa njima. :mrgreen:

Poceo sam da gledam American Horror Story, mnogo vise zanimljivije nego ovo.

zbog sobarice 100 % :mrgreen:
 
zbog sobarice 100 % :mrgreen:

Yup :)

americanhorrorstory-522x291.png
 
ovo je bilo neocekivano :super: i sad cekamo februar :neutral:

Da znas, serija najbolja od svih proslih u ovoj sezoni.
Eh taj Februar, ima jos do njega. :(
Sto volim kad ovako zavrse pa moras cekati 2 meseca da vidis sta ce se dogoditi :roll:
Mislim da ce preuzeti tu farmu , mozda je tako i bolje .... dodatno je osigurati i preziveti :D

Verovatno ostaju sada na farmi, Hersel nema kud, nema vize zombija. Mada jos ne znam gde je onaj crnac i Derilov brat. A cini mi se da ce Carol da muva Derila. :mrgreen:
 
I meni je bolja prva sezona jer jer prilicno napetija i vise je o prezivljavanju, a manje o samim ljudima i o tome kako se snalaze u novom svetu.
U svakom slucaju sa nestrpljenjm cekam dalji razvoj price.
Nisam izdrzao i skinuo sam strip, stigao do kraja price sa farmom i sad ne znam sta da radim.
Strip i serija se razlikuju ali pretpostavljam da ce serija dobrim delom da prati strip.

Da li je neko citao strip pre nego sto je izasla serija (ili u toku) i koliko je to uticalo na utisak o seriji i da li kvari uzitak?
 
I meni je bolja prva sezona jer jer prilicno napetija i vise je o prezivljavanju, a manje o samim ljudima i o tome kako se snalaze u novom svetu.
U svakom slucaju sa nestrpljenjm cekam dalji razvoj price.
Nisam izdrzao i skinuo sam strip, stigao do kraja price sa farmom i sad ne znam sta da radim.
Strip i serija se razlikuju ali pretpostavljam da ce serija dobrim delom da prati strip.

Da li je neko citao strip pre nego sto je izasla serija (ili u toku) i koliko je to uticalo na utisak o seriji i da li kvari uzitak?

Ja sam slucajno naleteo na wikipediji na strip i opet slucajno otkrio kako par ljudi umire u stripu ... iskreno se nadam da nece serija pratiti strip , zao mi dedice :sad2:
 
Serija je za mene pravo osvezenje ...imam prvu sezonu vec dugo i nikako da pocnem da je gledam ! A onda sam iz dosade za dva-tri dana "progutao" i prvu i ove dosadasnje epizode iz druge sezone !!!
Odlicno uradjena serija ...dramaturgija na nivou ,bez nekog preteranog rasplinjavanja u odnosima pojedinaca ;tehnicki dovedena do savrsenstva ...efekti ,maske ,ma nemam ama bas nijednu zamerku ...i naravno da ne zaboravim ,scenario sjajan i svi likovi nekako odgovarajuci ,niko me ne smara i ne kvari ukupan dojam ...napokon nesto po mojoj meri !
A sad da vidim i tu americku horor pricu ...sta ona ima da ponudi :) !
 
Poslednja izmena:
Serija je za mene pravo osvezenje ...imam prvu sezonu vec dugo i nikako da pocnem da je gledam ! A onda sam iz dosade za dva-tri dana "progutao" i prvu i ove dosadasnje epizode iz druge sezone !!!
Odlicno uradjena serija ...dramaturgija na nivou ,bez nekog preteranog rasplinjavanja u odnosima pojedinaca ;tehnicki dovedena do savrsenstva ...efekti ,maske ,ma nemam ama bas nijednu zamerku ...i naravno da ne zaboravim ,scenario sjajan i svi likovi nekako odgovarajuci ,niko me ne smara i ne kvari ukupan dojam ...napokon nesto po mojoj meri !
A sad da vidim i tu americku horor pricu ...sta ona ima da ponudi :) !

Serija je super, a sad kad znaju da je Sofija mrtva mogu da nastave dalje. Meni najjaci lik Deril. z:lol:

Pogledaj ako mozes American Horror Story, glumci su super, i ima dosta spletki. ;)
 
Strip rulzzzzz. Serija sakzzzzz.
Moje dosadasnje iskustvo sto se tice serija radjenim po stripovima/mangama je da su fanovi stripova neosnovano pristrasni.
Uglavnom je osnovni kriterijum za procenu kvaliteta serije koliko prati pricu iz stripa i ako je uradjena scena za scenu onda valjda.
Ovo je generalizovano/pojednostavljeno i morala bi da se analizira skoro svaka serija/strip posebno.
Poceo sam da citam Walking Dead i serija ne prati strip u potpunosti i meni se to i svidja.
Siguran sam da ce slicno da se razvija prica ali je dovoljno drugacije da ima smisla gledati seriju, a opet ne znati kad ce sta da se dogodi.

Nazalost niko nije odgovorio na moje pitanje:
Da li je neko citao strip pre nego sto je izasla serija (ili u toku) i koliko je to uticalo na utisak o seriji i da li kvari uzitak?
 
Zna li neko ide li veceras na fox-crime-u ili tek sutra i u koliko sati?
Uzgred, ja sam prvo gledala seriju pa tek onda saznala za strip... mozda i nije lose sto se serija razlikuje... meni barem ne bi bilo zanimljivo gledati ukoliko unapred iz stripa znam sta ce da se desi.
 

Back
Top