WALKING DEAD- HODAJUCI MRTVACI

ma jesi li ti gledao prvi serijal? lori i shane su bili u shemi dok je serif bio u komi, pa se ovaj sad lomi izmedju dve vatre, s jedne strane prijatelj a sa druge njegofa gospodza :zper:
boga mi, da dodje do apokalipse, ja bih shane-a na svojoj strani, a ti kako oces :lol:

Ma Shane je pokvaren, zna on tacno sta hoce, mada ja navijam da onaj Glen smuva onu. :lol: Uzmi ti Shane-a slobodno, ja cu da izaberem Andreu. :whistling: :lol:
 
Al' su dosadni sa ovom decom, cela druga sezona je o njima. Samo cekam kada ce se pojaviti brat od Derila i da krene neka akcija. Sta ti mislis cyanide.sun ? :)

mislim da je prva sezona bila jaca za sad... ali nije ni ovo lose, daleko od toga... poslednja epizoda mi se bas svidela, a samo jedan zombi... ocekujem vise akcije u narednim epizodama... i ocekujem da zombi Sofija pojede mamu :mrgreen:... keva najsmor lik u seriji
 
Gledao juče prvu epizodu druge sezone.. uh, već sam zaboravio sve likove, glupavi raspon od godinu dana između sezona..
Nije loše za početak, premalo zombija i masakriranja baj d vej :D

Da, malo ima krvoprolica, i borbe, meni je dosadnija od prve sezone. Uglavnom se radi o deci i to je to...:confused:

mislim da je prva sezona bila jaca za sad... ali nije ni ovo lose, daleko od toga... poslednja epizoda mi se bas svidela, a samo jedan zombi... ocekujem vise akcije u narednim epizodama... i ocekujem da zombi Sofija pojede mamu :mrgreen:... keva najsmor lik u seriji

Pa to, nema akcije bre, i nikako da krenu odatle, sve vise na jednom mestu.Samo da treca sezona ne bude takva.
A ona i jeste smor, da pojede nju, a i Andreu. :mrgreen:

A i cini mi se da onaj starac krije nesto, sumnjiv je dosta.
 
Najjaca je scena kad vade zombija iz bunara :D :D :D

Da znas. :D Zamisli njih sestoro ne mogu onog mrsavog azijata da izvuku joj.:mrgreen:

25qzu5h.jpg
 
Poslednja izmena:

Back
Top