DUGE VEZE-LJUBAV ILI NAVIKA

LEE COOPER

Početnik
Poruka
4
U VEZI SAM TRI GODINE I VISE NISAM SIGURNA DA LI JE TO LJUBAV ILI NAVIKA.PONEKAD MI SE JAVI POTREBA DA IZADJEM IZ TE VEZE,DA PROBAM NESTO DRUGO,POZELIM DA BUDEM SA NEKIM DRUGIM MUSKARCEM.ALI IPAK NE BI MOGLA DA ZAMISLIM DA VISE NE VIDJAM SADASNJEG MOMKA,JER JE ON NEKAKO SASTAVNI DEO MOG ZIVOTA.NI S NJIM NI BEZ NJEGA!STA CINITI :?:
 
Ti sama ne znaš, a očekuješ od nas odgovore?

OK, u takvim situacijam parovi obično ulaze u brak :)
Šalim se. Ti si verovatno jedan od onih romantičnih tipova koji teško vide lepotu i ljubav u svakodnevnom i sigurnom. Ili fora iz serije Miss Match koju sam juče videla na TV, reci mu da ste raskinuli, ali da i dalje želiš da se viđate :lol:
 
A vi svi ovde zivite HOLLYWOOD? :?
Prvi znaci zasicenja, pa ajmo da bacimo tri godine u kantu za smece!
Pa sve je to normalno sto prozivljavas, samo se nadam da ces uloziti malo kreativne energije u svoju vezu, pre nego bilo sta drugo uradis!
Malo ste se uspavali! :P
Drugo, ne znam ni koliko si mlada, sto je bitno!
Trece, vrlo je bitno da oboje napredujete i kao pojedinci i kao par tj. da vam veza ne stagnira!
Naravno da neke stvari predju u naviku, al' to i nije tako lose. Ljubav, narocito! :wink:
 
Privukla mi je paznju ova tema, moram da priznam. Hval bogu ne nalazim se u slicnoj situaciji... Ali... "taj" decko ima devojku od 2 godine, a skoro da je nikad i ne pominje, stalno se dopisujemo, cujemo...vidimo...i opet kaze da i nu voli... Pa se bas pitam jel to navika... ili zahvalnost sto je ona bila onda kad nisam ja?

A moj savet ti je: Zivot je samo jedan, pa cim shvatis da ti je nesto monotono, i da mislis da je vise navika i potreba nego ljubav, a ti onda probaj nesto novo bez grize savesti! Mislim da je jos gore biti s nekim iz navike, nego raskinuti sto pre!
 
LEE COOPER:
U VEZI SAM TRI GODINE I VISE NISAM SIGURNA DA LI JE TO LJUBAV ILI NAVIKA.PONEKAD MI SE JAVI POTREBA DA IZADJEM IZ TE VEZE,DA PROBAM NESTO DRUGO,POZELIM DA BUDEM SA NEKIM DRUGIM MUSKARCEM.ALI IPAK NE BI MOGLA DA ZAMISLIM DA VISE NE VIDJAM SADASNJEG MOMKA,JER JE ON NEKAKO SASTAVNI DEO MOG ZIVOTA.NI S NJIM NI BEZ NJEGA!STA CINITI :?:
Hmmmm...sHto mi ovo zvucHi poznato... :cry:
Zbog svih tih potreba (kao sHto je vec neko pomenuo) mislim da je sve to navika...
I basH zato sHto ti je sve to navika,bice ti vrlo tesHko da raskinesH,ali bolje sad nego za josH 3 god,bice ti mnogo tezHe...
Bice tesHko,ali preboljecesH,pa ako basH budesH ubijedjena da ne mozHesH bez njega,pokusHaj da ga vratisH...
Good Luck :wink:
 
Micotakis:
Privukla mi je paznju ova tema, moram da priznam. Hval bogu ne nalazim se u slicnoj situaciji... Ali... "taj" decko ima devojku od 2 godine,
what? njegova devojka ima DVE godine?????
Micotakis:
a skoro da je nikad i ne pominje, stalno se dopisujemo, cujemo...vidimo...
I cant help but wonder... sta se krije u ovim tackicama...
Micotakis:
i opet kaze da i nu voli...
zasto se pitas? mozda ti nisi dovoljno bitna da bi ti je spominjao :wink:
Micotakis:
Pa se bas pitam jel to navika... ili zahvalnost sto je ona bila onda kad nisam ja?
what the f...?
sta ovo treba da znaci?
Micotakis:
A moj savet ti je: Zivot je samo jedan, pa cim shvatis da ti je nesto monotono, i da mislis da je vise navika i potreba nego ljubav, a ti onda probaj nesto novo bez grize savesti! Mislim da je jos gore biti s nekim iz navike, nego raskinuti sto pre!
Bolje ti nemoj da dajes savete :lol:
 
Стварно...ви сви тако лако одустајете? Мало ми је досадно...хоћу напоље! :?
Да ли стварно мислите да ће љубав вашег живота трајати вечно са све ватрометима, а да никада ништа нећете морати да учините да бисте је покренули и ојачали??? :roll:
 
Hellen:
Стварно...ви сви тако лако одустајете? Мало ми је досадно...хоћу напоље! :?
Да ли стварно мислите да ће љубав вашег живота трајати вечно са све ватрометима, а да никада ништа нећете морати да учините да бисте је покренули и ојачали??? :roll:
Upravo tako!
Sve to sto osecas je normalno i navika ne mora uvek da ima negativnu konotaciju. Ja mislim da u svakoj navici ima i ljubavi, i da u ljubavi ima navike. Naravno da ne treba da odustajes, jer ces kad tad doci u istu situaciju. Naci ces nekog drugog, pa ce ti dosaditi posle par godina, pa ces opet traziti drugog i tako stalno, ali dokle? Da li ti stvarno mislis da stanje zaljubljenosti u jednu osobu i leptiri u stomaku mogu da traju vecno? Kad neizvesnost prodje zaljubljenost moze preci u pravu ljubav, a prava ljubav se stvara, ne prepusta se sve slucaju i vremenu. Koliko imas godina?
 
Niko i nije hteo da kaze da treba da raskine odmah prvog trenutka kad oseti da joj je dosadno, vec ako ne oseca nista prema tom decku, mislim da nije fer da ga laze i glumi samo zato sto su 3 godine u vezi! Znaci, o njenim osecanjima ne mozemo mnogo da raspravljamo, ali valjda ce se naci u nekoj prici, tj. uvideti da li je to trenutno ili traje duze vreme.
 
U profilu joj pise da je 81. godiste...oko 23. godine ako dobro racunam...slazem se sa onima koji ti kazu da uneses malo kreativne energije u vezu..nemoj da te razocaramo, ali nije ljubav tako "uzbudljiva".....vremenom ta "uzbudljiva" ljubav predje u "manje uzbudljivu" ali ipak LJUBAV
 
Micotakis:
Samo cu eto tako citirati jedan deo iz predstave "bojim se da vas nista nisam pitala, uostalom ja vas i ne poznajem" :?

A ko razume shvatice :!:

slušaj dobro Mico... jeste da je ovo forum i da ovde dolazi puno sveta da leči svoje frustracije... ali postoje ljudi koji će ozbiljno shvatiti nečije reči, probudiće se neke sumnje i ideje će biti posejane... a one nisu ispravne... Ipak postoji odgovornost za ono što se ovde napiše...zato ne treba olako davati savete. Osim toga... ništa ne znamo o vezi, o devojci koja je postavila pitanje and so on...
 
jagodica:
etotako:
ti si verovatno jedan od onih romantičnih tipova koji teško vide lepotu i ljubav u svakodnevnom i sigurnom. Ili fora iz serije Miss Match koju sam juče videla na TV, reci mu da ste raskinuli, ali da i dalje želiš da se viđate :lol:

koja je to serija
e pa i oni koji vole avanture ne vole svakodnevno itd da li su oni romanticni

Oni koji trče za avanturama, ne mogu biti jer romantika zahteve vreme i neku posvećenost. O tome ovde mislim nije reč jer je veza od tri godine.

MISS MATCH (ide na HRT-u)
226alicia.jpg


"Miss Match." Silverstone returns to "Clueless" territory as Kate Fox, a sharp divorce attorney at her father's law firm who also has a knack for romantic matchmaking. We can only hope there's plenty of whip-smart dialogue and great shoes, since the show's executive producer is "Sex and the City's" Darren Star. Cast includes Ryan O'Neal, James Roday, Lake Bell, David Conrad and Jodi Long.
 
Hellen:
Стварно...ви сви тако лако одустајете? Мало ми је досадно...хоћу напоље! :?
Да ли стварно мислите да ће љубав вашег живота трајати вечно са све ватрометима, а да никада ништа нећете морати да учините да бисте је покренули и ојачали??? :roll:

ma ne ne ne ne ....
nego, prvih deset godina trebalo bi da su najlepše.
Ako krene hejt posle tri...


šta ima loše ne biti verna ponekad
odeš u štetu vratiš se i sve ok
ko to može ok
 
LEE COOPER:
U VEZI SAM TRI GODINE I VISE NISAM SIGURNA DA LI JE TO LJUBAV ILI NAVIKA.PONEKAD MI SE JAVI POTREBA DA IZADJEM IZ TE VEZE,DA PROBAM NESTO DRUGO,POZELIM DA BUDEM SA NEKIM DRUGIM MUSKARCEM.ALI IPAK NE BI MOGLA DA ZAMISLIM DA VISE NE VIDJAM SADASNJEG MOMKA,JER JE ON NEKAKO SASTAVNI DEO MOG ZIVOTA.NI S NJIM NI BEZ NJEGA!STA CINITI :?:

Pa sudeci po temi koju si postavila na Ona trazi njega, vec si odlucila sta uraditi...pored stalnog decka jos jedan da ubija monotoniju..ah, da..uz kaficu naravno 8)
 

Back
Top