DUGE VEZE-LJUBAV ILI NAVIKA
Strana 1 od 11 12345 ... PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 270

Tema: DUGE VEZE-LJUBAV ILI NAVIKA

Početnik
    Učlanjen
    10.02.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano DUGE VEZE-LJUBAV ILI NAVIKA

U VEZI SAM TRI GODINE I VISE NISAM SIGURNA DA LI JE TO LJUBAV ILI NAVIKA.PONEKAD MI SE JAVI POTREBA DA IZADJEM IZ TE VEZE,DA PROBAM NESTO DRUGO,POZELIM DA BUDEM SA NEKIM DRUGIM MUSKARCEM.ALI IPAK NE BI MOGLA DA ZAMISLIM DA VISE NE VIDJAM SADASNJEG MOMKA,JER JE ON NEKAKO SASTAVNI DEO MOG ZIVOTA.NI S NJIM NI BEZ NJEGA!STA CINITI

Iskusan HeBePoBaTaH_ (avatar)
    Učlanjen
    14.12.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    117

Podrazumevano

Nije ti on rođeni brat ili komšija koga viđaš svakodnevno, pa si se navikla. Smanji se, smanji slova, sve smanji, da ne bude očigledno i...nestani 8)

Ističe se Felerična (avatar)
    Učlanjen
    25.01.2005.
    Reputaciona moć
    71

Podrazumevano

Pošto već osećaš raznorazne potrebe to više nije ljubav, to je navika. Bolje to prekidaj dok još možeš nego da se udaš i posle uvidiš svoje greške, pa je posle sve teže i ima veće posledice. Moj dobronamerni savet pozdrav

Početnik
    Učlanjen
    11.08.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Duga veza navika ili ...

Ako imalo sumljas u ljubav prema sadasnjem decku, bolje da ga odmah ostavis nego kasnije.
    Pozdrav,
    Nata

Veoma poznat
    Učlanjen
    07.12.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: DUGE VEZE-LJUBAV ILI NAVIKA

a shta kad se udash, onda ces da budesh 10 god u braku
    ili se nesh udavati

Domaćin etotako (avatar)
    Učlanjen
    12.03.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Ti sama ne znaš, a očekuješ od nas odgovore?

OK, u takvim situacijam parovi obično ulaze u brak
    Šalim se. Ti si verovatno jedan od onih romantičnih tipova koji teško vide lepotu i ljubav u svakodnevnom i sigurnom. Ili fora iz serije Miss Match koju sam juče videla na TV, reci mu da ste raskinuli, ali da i dalje želiš da se viđate

Shag Ivory
    Guest

Podrazumevano

E, to ti je pocetak kraja...

Elita Betty (avatar)
    Učlanjen
    07.08.2003.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    269

Podrazumevano

dosadna si. Navika je dosadna stvar. Budi s drugim, pa mu se vrati, pa vidi kakav ti je stomak, pa begaj dalje.

Poznat divlja-u-srcu (avatar)
    Učlanjen
    16.02.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

A vi svi ovde zivite HOLLYWOOD? :?
    Prvi znaci zasicenja, pa ajmo da bacimo tri godine u kantu za smece!
    Pa sve je to normalno sto prozivljavas, samo se nadam da ces uloziti malo kreativne energije u svoju vezu, pre nego bilo sta drugo uradis!
    Malo ste se uspavali!
    Drugo, ne znam ni koliko si mlada, sto je bitno!
    Trece, vrlo je bitno da oboje napredujete i kao pojedinci i kao par tj. da vam veza ne stagnira!
    Naravno da neke stvari predju u naviku, al' to i nije tako lose. Ljubav, narocito! :wink:

Aktivan član Micotakis (avatar)
    Učlanjen
    28.02.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    65

Podrazumevano

Privukla mi je paznju ova tema, moram da priznam. Hval bogu ne nalazim se u slicnoj situaciji... Ali... "taj" decko ima devojku od 2 godine, a skoro da je nikad i ne pominje, stalno se dopisujemo, cujemo...vidimo...i opet kaze da i nu voli... Pa se bas pitam jel to navika... ili zahvalnost sto je ona bila onda kad nisam ja?

A moj savet ti je: Zivot je samo jedan, pa cim shvatis da ti je nesto monotono, i da mislis da je vise navika i potreba nego ljubav, a ti onda probaj nesto novo bez grize savesti! Mislim da je jos gore biti s nekim iz navike, nego raskinuti sto pre!

Iskusan newerna_beba (avatar)
    Učlanjen
    20.01.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio LEE COOPER
    U VEZI SAM TRI GODINE I VISE NISAM SIGURNA DA LI JE TO LJUBAV ILI NAVIKA.PONEKAD MI SE JAVI POTREBA DA IZADJEM IZ TE VEZE,DA PROBAM NESTO DRUGO,POZELIM DA BUDEM SA NEKIM DRUGIM MUSKARCEM.ALI IPAK NE BI MOGLA DA ZAMISLIM DA VISE NE VIDJAM SADASNJEG MOMKA,JER JE ON NEKAKO SASTAVNI DEO MOG ZIVOTA.NI S NJIM NI BEZ NJEGA!STA CINITI
    Hmmmm...sHto mi ovo zvucHi poznato...
    Zbog svih tih potreba (kao sHto je vec neko pomenuo) mislim da je sve to navika...
    I basH zato sHto ti je sve to navika,bice ti vrlo tesHko da raskinesH,ali bolje sad nego za josH 3 god,bice ti mnogo tezHe...
    Bice tesHko,ali preboljecesH,pa ako basH budesH ubijedjena da ne mozHesH bez njega,pokusHaj da ga vratisH...
    Good Luck :wink:

Domaćin etotako (avatar)
    Učlanjen
    12.03.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Citat Original postavio Micotakis
    Privukla mi je paznju ova tema, moram da priznam. Hval bogu ne nalazim se u slicnoj situaciji... Ali... "taj" decko ima devojku od 2 godine,
    what? njegova devojka ima DVE godine?????
    a skoro da je nikad i ne pominje, stalno se dopisujemo, cujemo...vidimo...
    I cant help but wonder... sta se krije u ovim tackicama...
    i opet kaze da i nu voli...
    zasto se pitas? mozda ti nisi dovoljno bitna da bi ti je spominjao :wink:
    Pa se bas pitam jel to navika... ili zahvalnost sto je ona bila onda kad nisam ja?
    what the f...?
    sta ovo treba da znaci?
    A moj savet ti je: Zivot je samo jedan, pa cim shvatis da ti je nesto monotono, i da mislis da je vise navika i potreba nego ljubav, a ti onda probaj nesto novo bez grize savesti! Mislim da je jos gore biti s nekim iz navike, nego raskinuti sto pre!
    Bolje ti nemoj da dajes savete

Domaćin etotako (avatar)
    Učlanjen
    12.03.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

a za sve koji to još nisu shvatili:

ljubav je uzbudljiva vožnja kroz zabavni park

not

ljubav je prosto ljubav
    over and out

Buduća legenda Hellen (avatar)
    Učlanjen
    29.08.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    921

Podrazumevano

Стварно...ви сви тако лако одустајете? Мало ми је досадно...хоћу напоље! :?
    Да ли стварно мислите да ће љубав вашег живота трајати вечно са све ватрометима, а да никада ништа нећете морати да учините да бисте је покренули и ојачали???

Učlanjen
    28.02.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    65

Podrazumevano

Samo cu eto tako citirati jedan deo iz predstave "bojim se da vas nista nisam pitala, uostalom ja vas i ne poznajem" :?

A ko razume shvatice

Zainteresovan član
    Učlanjen
    25.06.2004.
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

Citat Original postavio Hellen
    Да ли стварно мислите да ће љубав вашег живота трајати вечно са све ватрометима, а да никада ништа нећете морати да учините да бисте је покренули и ојачали???
    Upravo tako!
    Sve to sto osecas je normalno i navika ne mora uvek da ima negativnu konotaciju. Ja mislim da u svakoj navici ima i ljubavi, i da u ljubavi ima navike. Naravno da ne treba da odustajes, jer ces kad tad doci u istu situaciju. Naci ces nekog drugog, pa ce ti dosaditi posle par godina, pa ces opet traziti drugog i tako stalno, ali dokle? Da li ti stvarno mislis da stanje zaljubljenosti u jednu osobu i leptiri u stomaku mogu da traju vecno? Kad neizvesnost prodje zaljubljenost moze preci u pravu ljubav, a prava ljubav se stvara, ne prepusta se sve slucaju i vremenu. Koliko imas godina?

Učlanjen
    28.02.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    65

Podrazumevano

Niko i nije hteo da kaze da treba da raskine odmah prvog trenutka kad oseti da joj je dosadno, vec ako ne oseca nista prema tom decku, mislim da nije fer da ga laze i glumi samo zato sto su 3 godine u vezi! Znaci, o njenim osecanjima ne mozemo mnogo da raspravljamo, ali valjda ce se naci u nekoj prici, tj. uvideti da li je to trenutno ili traje duze vreme.

Poznat mammy (avatar)
    Učlanjen
    05.01.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    128

Podrazumevano

U profilu joj pise da je 81. godiste...oko 23. godine ako dobro racunam...slazem se sa onima koji ti kazu da uneses malo kreativne energije u vezu..nemoj da te razocaramo, ali nije ljubav tako "uzbudljiva".....vremenom ta "uzbudljiva" ljubav predje u "manje uzbudljivu" ali ipak LJUBAV

Učlanjen
    28.02.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    65

Podrazumevano

ako i posle ispravki nema promena, onda je jasno?

Mozda sam pogresno shvacena, ali ja svakako glasam za LJUBAV, ali opet treba biti realan jer nije sve u kvantitetu te veze, vec i u kvalitetu!

Domaćin etotako (avatar)
    Učlanjen
    12.03.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Samo cu eto tako citirati jedan deo iz predstave "bojim se da vas nista nisam pitala, uostalom ja vas i ne poznajem" :?

A ko razume shvatice
    slušaj dobro Mico... jeste da je ovo forum i da ovde dolazi puno sveta da leči svoje frustracije... ali postoje ljudi koji će ozbiljno shvatiti nečije reči, probudiće se neke sumnje i ideje će biti posejane... a one nisu ispravne... Ipak postoji odgovornost za ono što se ovde napiše...zato ne treba olako davati savete. Osim toga... ništa ne znamo o vezi, o devojci koja je postavila pitanje and so on...

Veoma poznat
    Učlanjen
    07.12.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Citat Original postavio etotako
    ti si verovatno jedan od onih romantičnih tipova koji teško vide lepotu i ljubav u svakodnevnom i sigurnom. Ili fora iz serije Miss Match koju sam juče videla na TV, reci mu da ste raskinuli, ali da i dalje želiš da se viđate
    koja je to serija
    e pa i oni koji vole avanture ne vole svakodnevno itd da li su oni romanticni

Domaćin etotako (avatar)
    Učlanjen
    12.03.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Citat Original postavio jagodica
    Citat Original postavio etotako
    ti si verovatno jedan od onih romantičnih tipova koji teško vide lepotu i ljubav u svakodnevnom i sigurnom. Ili fora iz serije Miss Match koju sam juče videla na TV, reci mu da ste raskinuli, ali da i dalje želiš da se viđate
    koja je to serija
    e pa i oni koji vole avanture ne vole svakodnevno itd da li su oni romanticni
    Oni koji trče za avanturama, ne mogu biti jer romantika zahteve vreme i neku posvećenost. O tome ovde mislim nije reč jer je veza od tri godine.

MISS MATCH (ide na HRT-u)

"Miss Match." Silverstone returns to "Clueless" territory as Kate Fox, a sharp divorce attorney at her father's law firm who also has a knack for romantic matchmaking. We can only hope there's plenty of whip-smart dialogue and great shoes, since the show's executive producer is "Sex and the City's" Darren Star. Cast includes Ryan O'Neal, James Roday, Lake Bell, David Conrad and Jodi Long.

Iskusan HeBePoBaTaH_ (avatar)
    Učlanjen
    14.12.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    117

Podrazumevano

HAHAHAHHAHAHAHAHHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaa
    Umro sam od smeha
    Ćao đaci

Elita Betty (avatar)
    Učlanjen
    07.08.2003.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    269

Podrazumevano

Citat Original postavio Hellen
    ma ne ne ne ne ....
    nego, prvih deset godina trebalo bi da su najlepše.
    Ako krene hejt posle tri...

šta ima loše ne biti verna ponekad
    odeš u štetu vratiš se i sve ok
    ko to može ok

Domaćin Nina2 (avatar)
    Učlanjen
    06.01.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    97

Citat Original postavio LEE COOPER
    Pa sudeci po temi koju si postavila na Ona trazi njega, vec si odlucila sta uraditi...pored stalnog decka jos jedan da ubija monotoniju..ah, da..uz kaficu naravno 8)

Slične teme

1. DUGE VEZE?!?!
    Autor umbilicus u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 44
    Poslednja poruka: 28.08.2010., 01:40
  2. DUGE VEZE.......
    Autor Psihologue u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 66
    Poslednja poruka: 27.07.2008., 20:27
  3. Duge veze
    Autor superw u forumu Žene
    Odgovora: 27