kafana

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

gost 114587

Elita
Poruka
23.661
postovani korisnici,
evo jedne chat teme, gde cemo pisati o svemu i svacemu, gde mozete napraviti predah uz muziku, zanimljivosti i sl.
molim vas za pocetak da nam date predloge za ime ove kafane :)

uzivajte :heart:
 
...ne svidja mi se praksa da svaki novi super&najsuper vrshi reorganizaciju sadrzhaja... gde su sada moji literarni biseri iz proshle kafane, rezultat neodmerenog uzhivanja u maliganima i spontanognichimizazvanog udisanja alkoholnih isparenja... bruka... toliki trud i prepisivanje... ochi su mi ispale...

...ali mislim da se ovde na foooorumu pati od boljenja doopeta o tome shta ja mislim... shto me josh vishe uchvrshquje u uverenju da ne idem u kafane... samo u kafiqe, kafeterije, kahfahan-ove, nargila barove... i normalno...restorane...
 
E, ali mozes da trazis vracanje teme. Pises lepo adminu i kazes bas to, da su ti nestale vredne poruke, a da tema nije bila protiv pravilnika. Rado bih te podrzao, ali nesto bas nisam u bozijoj milosti u poslednje vreme.
 
E, ali mozes da trazis vracanje teme. Pises lepo adminu i kazes bas to, da su ti nestale vredne poruke, a da tema nije bila protiv pravilnika. Rado bih te podrzao, ali nesto bas nisam u bozijoj milosti u poslednje vreme.

...@t. ahsen... potpuno te razumem... i meni je neshto bljak da se vazda borim protiv vetrenjacha... i da kao neshto molim jednakijemedjujednakima... uostalom, kafane su uvek imale veze sa povraqanjem... zato i ih izbegavam...
 
U PG sam našao kafanu Nostalgija:
Titove slike, posteri, možete da se učlanite u KPJ
...razlog da se ostane tamo, mislim u PG... latentno pijanstvo... trezan ne mozh' izdrzhat...

P.S... nego shta nego qu tamo da se uchlanim... mislim u KPJ ili CPJ... kokogod...
 
Poslednja izmena:
...@.. btw... slagao sam... nije mi sa svima Vama bilo lepo... bilo je onih sa kojime je sedenje muchno... i sa kojima moram protiv svoje volje da budem u istoj kafani... ali ne moram da sedim za istim stolom... to nikako i nikada... ima i onih koji ne znaju za onu staru da je "...put u pakao poplocan dobrim namerama..."... oni nikada neqe sedeti sa mnom za istim stolom... a kad moram sa njima da sedim onda mi je muka i onda povraqam, normalno ne po stolu... i nije mi dobro uopshte... a oni ne kapiraju da mi je muka od njih...

P.S... sada tek uvidjam svu pogubnost odlaska u kafane i bezumnom i prekomernom odavanju piqu... a ima Vas i divnih, za koje bi i ruku dao... normalno, nisu svi u poziciji da piju ono shto zhele... i s' kim zhele... ali avaj... c' est la vie...
P.S.S... shto reche baba Zhivana... "kad posao u kafani ne ide ili ide loshe, ne menjamo astale nego konobarice..."
 
Poslednja izmena:
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top