STRESSSSSSssssss
Prikazujem rezultate 1 do 3 od 3

Tema: STRESSSSSSssssss

Zainteresovan član
    Učlanjen
    23.05.2003.
    Reputaciona moć
    57

Podrazumevano STRESSSSSSssssss

Stres se sve vise javlja kao uzrocnik mnogih oboljenja, pa se ja eto zabrinuh za moje zdravlje. Verujem da dosta vas ima slican stav po pitanju stresa, pa me interesuje kako se kod vas manifestuje i kako se borite sa tim, a bilo bi super i neko strucno misljenje na ovu temu.
    Naime, moj licni primer... pre svega, zadnjih mesec dana jako stresnih, raskid, ispiti, posao...da ne duzim, desavalo se to i ranije, ali u zadnjih mesec dana osecam neverovatne fizicke posledice, sve cesci bol u zelucu (ili tu vec necega na sredini i sa leve strane), grcevi, nervoza, drhtavica, malaksalost....
    svesna sam zasto se to desava, ali jednostavno nisam u stanju da se sama izborim sa tim, a sa druge strane, ne znam treba li mi pomoc lekara...
    pozzzzz svima

Poznat WithdrawnWater (avatar)
    Učlanjen
    21.10.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    120

Podrazumevano Re: STRESSSSSSssssss

Citat Original postavio kety
    Stres se sve vise javlja kao uzrocnik mnogih oboljenja, pa se ja eto zabrinuh za moje zdravlje. Verujem da dosta vas ima slican stav po pitanju stresa, pa me interesuje kako se kod vas manifestuje i kako se borite sa tim, a bilo bi super i neko strucno misljenje na ovu temu.
    Naime, moj licni primer... pre svega, zadnjih mesec dana jako stresnih, raskid, ispiti, posao...da ne duzim, desavalo se to i ranije, ali u zadnjih mesec dana osecam neverovatne fizicke posledice, sve cesci bol u zelucu (ili tu vec necega na sredini i sa leve strane), grcevi, nervoza, drhtavica, malaksalost....
    svesna sam zasto se to desava, ali jednostavno nisam u stanju da se sama izborim sa tim, a sa druge strane, ne znam treba li mi pomoc lekara...
    pozzzzz svima
    Pokusajte malo da iskulirate, dobicete cir od nerviranja, ili bar gastritis! Sve sto opisujete mogu biti manifestacije izrazene napetosti i stresa, ali pre nego sto to zakljucimo, bilo bi dobro da uradite osnovne laboratorijske analize i internisticki pregled (mislim, jedan sistematski pregled godisnje prosto spada u stvar zdravstvenog vaspitanja u svakom slucaju!). Ako je sve u redu, a ne mozete da se izborite sa nagomilanim problemima i stresom, onda je odgovor na pitanje - da, treba Vam pomoc lekara tj. psihijatra.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    20.11.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    50

Podrazumevano u vezi stresa

u istoj sam situaciji samo malo goroj ne bih o tome samo ti kazem i savetujem obrati se strucnjaku psihijatru moraS AKO TE NESTO VISE ITERESUJE MEJL JE progoran@sezampro.yu UZGRED 4,5GOD SAM U RKIZI STRESA ANSIOZNOSTI ILI VEC KAKO TO ZOVU

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •