DA LI SMO SVI PROMISKUITETNI?

prospero

Zainteresovan član
Poruka
243
Ne znam da li je osim naslova ishta potrebno retji.
Garantovano smo o prevari svi potajno mislili. E, sad ko je to zaista uradio i zashto? Ako i nije, da li to opravdava prljavu mashtu? Da li ljubav mozhe da prevlada prirodne instinkte? Izvolite.
 
prospero:
Felerična:
Ja volim da maštam :lol: a mašta čini čuda!!!!! :wink:

Mashta rules, i zato nemoj da mislish da si felerichna. Mashta je nezaustavljiva, to je O.K. ali ne bih bio u stanju da zhivim sa grizhom savesti, u tome je kvaka!


da da ,,,,kaže nema veće kazne od griže savesti ,,

a bezveze je to što me neke žene ubedjuju kako ne osećaju ništa kada vide onog malog srdjana iz mbs1,,, ma dobro ,,, to ne znači da bi ja odmah ,,,,,,,,,,,ma bi ,,, ja bi odmah
ali ne mora da laže da je ravnodušna prema takvom tipu ,,,dakle ovde je reč o prikrivenom promiskuitetu
onda imamo onaj gde radi ostvarljiva mašta ,,,,to sam ja ,,,hoću kada mi se ukaže prilika,,,
imamo onaj samo maštarenje ,,,
to su oni što onanišu na novine na dobre ribe ,,,a po ulici ih pljuju ,,,kao vidi je sram je bilo
i poslednji i pravi ,,,njima svaka čast , to je onaj pravi životinjski instinkt
 
Ja mislim da je flert dobro reshenje za nas koji imamo grizhu savesti. Flert je 100% prirodan, niko ne mozhe da ti ga zabrani, nemash grizhu savesti, a strashno je lekovit. Ponekad ne morash s nekim da legnesh, potrebna ti je samo potvrda da bi MOGAO.
 
prospero:
Ja mislim da je flert dobro reshenje za nas koji imamo grizhu savesti. Flert je 100% prirodan, niko ne mozhe da ti ga zabrani, nemash grizhu savesti, a strashno je lekovit. Ponekad ne morash s nekim da legnesh, potrebna ti je samo potvrda da bi MOGAO.


aha ,,,,evo nešto i za one koji vole da se dokazuju ,,
ma ok nije loš flert ali bre za svoju dušu,,,,
a ja se posle flerta obavezno zaljubim,,,
mada mislim da svako bar pomisli na tu osobu ,,,i ako nije bilo ničega ,,,, pa pomisliš bar malčice ,,,kako bi mi bilo da zbarim onako nešto
 
Da li razmisljam o prevari-da!Kad sam se prvi put zaljubila bila sam sigurna da nikada necu prevariti svog decka.To mi je tada bilo tako nisko,prljavo,dvolicno...shvatili ste poentu.E onda sam ja bila ta koja je prevarena i odjednom mi nista od toga nije bilo tako strasno.Pocela sam da varam,svrljam. :oops: ..Stvar je u tome sto sam to uvek izvodila dovoljno vesto da decko ne sazna,ali sam se posle toga uvek osecala grozno.Sedim pored decka koji me voli a znam gde sam i s kim bila proslu noc.I tako je i prestalo.Jednostavno nisam mogla da se opustim s tim s kim sam varala,postalo je vece opterecenje nego uzitak itd.Kasnije treba da planiras i sastavljas pricu gde si i s kim si bila,sta si radila...bla. :roll: .bla...Ovako je lakse,uzivas u vezi dok ti odgovara kad prestane svako svojim putem i srecno! :D
 
OK je primecivati druge.zeleti ih.i flert je ponekad OK...kad si dugo s nekim,pozelis da dokazes sebi da si i drugima privlacan.al' nek ostane na razgovoru.
nije OK varati,jer kad bolje razmislis,samo sebi pravis problem,jer ti zapravo ni jedan od vise njih nije dovoljan,ni jednog od njih ne volis.bar ne dovoljno i istinjski...a i sebe prljas i podcenjujes.
ne mislim da je promiskuitet urodjena osobina.ona se stice.losim iskustvima ili losim navikama.pogresnim ucenjem sredine oko tebe da je to cool.da treba da varas ako neces da ti budes prevaren.pathetic! :roll:
 
Slazhem se sa gazdaricom da je monogamija stvar izbora. Svi mi ponekad pomislimo na prevaru ili potajno pozhelimo nekog drugog (mislim ako smo u stalnoj vezi sa nekim). Znachi, priroda nam nalazhe zhelju da meshamo svoje gene sa shto vishe razlichitih ljudi. A monogamija je stvar ljubavi, koja je opet stvar nadogradnje... i da ne drvim suvishe. Prema tome, ko voli nek izvoli, nije zabranjeno, a oni koji su odluchili da budu verni, i njima svaka chast na snazi. Ali i dalje, zhiveo flert!
 

Back
Top