Koliko najduze prosecan muskarac moze da bude bez sexa?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
devojcica_20:
Tacnije, koliko dana (ako se meri danima :D ) jedan muskarac moze da izdrzi bez sexa?
Ako su i devojke zainteresovane, moze se odnositi i na njih.
:D :D

8) 8) 8) Dokazano, tachno 0,00XYZ (chitaj beskonachno) dana, znachi ni tamo neki n-ti razlomak od dana. Pravi muskarac ne misli na sex, samo ako je bez glave...(gornje)! :shock: :shock: :shock:
 
devojcica_20:
Tacnije, koliko dana (ako se meri danima :D ) jedan muskarac moze da izdrzi bez sexa?
Ako su i devojke zainteresovane, moze se odnositi i na njih.
:D :D
Oko 20 godina, mislim ovo mi iz prakse. Mada prvih 12-13 nisam ni znao šta je to. Nakon toga zavisi. Ima perioda kada možeš da budeš toliko u nekim frkama i posvećen rešavanju drugih problema, da uopšte i ne pomišljaš na sex.
 
peach:
devojcica_20:
Tacnije, koliko dana (ako se meri danima :D ) jedan muskarac moze da izdrzi bez sexa?
Ako su i devojke zainteresovane, moze se odnositi i na njih.
:D :D
ma,mogu mesecima bez ako me niko ne privlaci ili ne volem nikog... :cry:
e,ako postoji neko,neko,neko...onda se trudim da to iniciram,tako,1-2 puta nedeljno...da ne ispadnem nimfomanka :oops:

Peach-ice, da nisi ti sluchajno iz Banata poshto volEsh...

Inache, by the way, iako to nije tema, TVOJ nick je najsexy!! :wink:
 
Kad_LupimLupim:
Ljudi, pa setite se samo Robinsona Krusa!!! Kolko je on covek bio na onom ostrvu!? 20-30 godina!!! Istina nasao je onog Petka posle nekog vremena, ali opet... :roll:
:lol: :lol: :lol:
e yebo te....to mi nikad nije palo na pamet...sta je radio 20 godina bez zenske...ha..nije valjda stradao petko...mozda je nasao neku zivinu...sta ce covek morao negde da stavi...uuu...pa njih dvojica su bili par..sad mi je sve jasno...samo pisac to nije mogao da napise zbog dece...znao je on da ce to da bude lektira...sad idem da procitam ponovo i da nadjem bar nagovestaj te ljubavi...
 
Ovako...iz licnog iskustva ( mada kazu nemoj nikada da se hvalis svojom neaktivnosti...pogotovo zenskom delu populacije...jer ce te u roku od oma otpisati... ), nisam to radio vec nekih...hmmm....1,2,3,.......14,15,......20 meseci !!! (ebo te ..usfalilo zamalo prstiju da prebrojim,imam fore jos jedan mesec...posle stvarno ne znam kako cu brojati dalje :) )
Znam deluje strasno,neshvatljivo...,poput socijalizma....ali moguce je !!!
Razlog : stiglo dvoje dece,nemam vremena ni za ovo pisanje a kamo li sex....do duse ni zena nije sto je nekad bila...vreme je za promiskuitet :)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top