E-Buy
Prikazujem rezultate 1 do 8 od 8

Tema: E-Buy

Aktivan član Inspector (avatar)
    Učlanjen
    22.07.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    61

Podrazumevano E-Buy

Na ebuy-u sam video mnogo dobrih stvari za kupovinu (i jeftinih)!!! E sada zanima me kako se to kupuje preko e-buya koliko bi kostal postarina recimo za jedan Hard disk i dali se na ebuy-u nalaze vecinom polovne stvari !!! Ko god ima bilo koja iskustva sa ebuy-om neka napise ovde !!!! POZDRAV

Primećen član
    Učlanjen
    04.03.2004.
    Reputaciona moć
    56

Podrazumevano

Mislish na "eBay" :| ???

Iskusan Кулиража (avatar)
    Učlanjen
    21.12.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    110

Podrazumevano

Pa najjednostavniji nacin kupovine bi bio preko VISA ili neke druge kreditne kartice.
    Sto se tice kupovine, koliko sam cuo, pouzdano je sve, tako da nema o cemu da brines.

Zainteresovan član mmm.com.mk (avatar)
    Učlanjen
    15.08.2004.
    Reputaciona moć
    50

Podrazumevano

Da i mene zanima dali je tamo sve polovno, ili ima i novih stvari... Inace ja sam kupovala na amazon.com i placala master card-om i sve je bilo bas super, sve rokove postuju i tako to... Pouzdano maksimalno

Primećen član
    Učlanjen
    04.03.2004.
    Reputaciona moć
    56

Podrazumevano

eBay je veliki aukcijski oglasnik, u sushtini, i kao takav ne prodaje NISHTA! Prodaju ljudi koji tamo oglashavaju svoje stvari.

I eBay kao firma ti ne mozhe garantovati nishta. Sve zavisi kako se dogovorish sa likom koji prodaje ono shto tebi treba. Naravno, postoji mehanizam "feedback"-a za svaku obavljenu kupovinu/prodaju, ali se eBay nece meshati u to na koji nachin cesh platiti neshto i kako ce ti biti isporucheno. Sve je mnogo lakshe ako mozhesh da otvorish PayPal account, ali nisam siguran da je to moguce u SCG, narochito jer u zadnje vreme trazhe "verified" adrese... Anyway, probaj, ali mozhda ti i nece trebati ni kartica ni PayPal ako se oko isplate dogovorish na neki drugi nachin.

Aktivan član Inspector (avatar)
    Učlanjen
    22.07.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    61

Podrazumevano

Cuo sam dosta o PayPal- u moze i malo objasnjenje za to cudo !!!

Početnik
    Učlanjen
    03.04.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Cuo sam dosta o PayPal- u moze i malo objasnjenje za to cudo !!!

Za paypal ti treba prvo visa ili neka druga card,e sad poveris im svoj br racuna pa oni vrse transakcije od i do korisnika ebay ,naravno sve se naplacuje ne mnogo,sto je skuplje ono sto prodajes to se vise placa,a sto se tice kupovine mislim da nista ne naplacuju ali nisam siguran
    Sve u svemu na ebayu ima novih ali i starih stvari,procitaj o STVARI koju kupujes i bice ti sve jasno poenta je samo da li ce ti taj koji prodaje slati u SCG najverovatnije nece,eto

Primećen član
    Učlanjen
    04.03.2004.
    Reputaciona moć
    56

Podrazumevano

PayPal je posrednik u placanju. Ne morash da imash nikakvu karticu, dovoljan je rachun u banci (koju PayPal "poznaje", shto ne verujem da je sluchaj sa nashim bankama, ali ne tvrdim jer nisam probao)

PayPal uzima proviziju (oko 4%) samo kod prodaje

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •