Koji Antivirus koristite?

krak

Zainteresovan član
Poruka
267
Pre svega zelim da kazem da ako vec postoji ova tema nemojte da je gasite (ovo je za MODERATORE) please....
Znaci pitanje je postavljeno...koji Antivirus koji Spy Remover koji Adaware remover koji Trojan killer...
m.p. Za one neupucene ostavite linkove gde se mogu skinuti AV-ovi( Avast! 4.5 Home www.avast.com ; AVG 7 FREE www.grisoft.com....), Firewallovi Adaware-ovi....Poz.
 
- PC-cilin 2002 AV + firewall
- ZoneAlarm pro 5.5.062.004
- All in one secretmaker

- Spybot S&D
- Ad-Aware SE Personal

...mada od kada koristim Firefox poslednja dva programa mi i ne trebaju...

ZoNi imam program SpywareBlaster ali ga nisam instalirao...kakav je i cemu sluzi?
 
urospo:
ZoNi imam program SpywareBlaster ali ga nisam instalirao...kakav je i cemu sluzi?

pa... sprecava instaliranje "zlih" ActiveX kontrola u IE, ali i sprecava lose cookije u IE i FireFoxu...

bitno je da program nije rezidentan, tj. nista ne opterecuje masinu, vec samo uzmes povremeno "imunizujes" sistem...

izgleda da nije los... besplatan je, naravno...

 
Kud svi turci tu je i mali mujo, pa da se eto pridruzim..

Kod mene stoje stvari ovako..

AV / NOD32
Anit spayware / AD-awre Se 1.05, Apybot S&D 1.3 + Tea Timer, i to je sve..


Dok koristim Operu i Mozilu, mislim da mi i od gore pomenutnog ne treba nista...

Kad god sam skenitao nekim od ovih programa bio sam sasvim cist.. Desavalo mi se da posumnjam pa sam pravio baze na disketama i rezao na CD i pravio boot CD sa AV i pokretao da bih provjerio...

Opet cisto..
Dakle, izbor dobrih browsera i raspali i uzivaj.. Poz.
 
vmarko:
shishmish01:
AdAware Se4 Personal
Spyboat Search&Destroy
Panda platinum 2005 (josh 25 dana)
I kao Browser operu ....
Posle ovog Pande, stavicu AVG 7,0 !!! Mada mi je Panda EXTRA !!!

Kakav je Panda Platinum 7.0 ???

Ukoliko koristis Platinum 2005 Internet Securit
Pogledaj malo shishmish01@yahoo.com,da tih 25 dana pretvoris u nesto drugo!!!!!:D

Hvala na mailu i informacijama samo mi treba objashnjenje za neke stvari tako da treba da proverish svoj mail !!! :lol:
 
otkad korisitm kav5.0 (i sp2) nemam ama bas nikakvih problema znaci ubija sve u startu.vatreni zid i nekoristim vise jer nekad ume toliko da zaglupi da blokirA ono sto ne sme .znaci samo kav5.0 ,ad aware se i sp2(sa zakrpama) i VOZI MISHKO po blatu,snegu,vodi i suvom da ne govorim....

poz.
 

Back
Top