Omega 17

Black Revenger

Početnik
Poruka
15
hrvatski mmorts - online igra za masu igraca.

radnja: buducnost, svemir
cilj: dominirati svemirom i ostalim igracima

sadrzaj: bojni brodovi, crne rupe, sub space jumpovi, supernova effectori, klanovi igraca, planeti, alien tehnologije i jos puno toga.

omega 17 je najbolji mmorts koji sam ikad igrao. trenutno tu igru igra 50ak, a danas (22.2) u 12:00 počinje nova partija. slobodno se priljucite :)

sta reci vise, dajte otkaz na poslu i skuhajte si kavu jer ovo stvara ovisnost

http://www.omega17.net/game/
 
Backy:
Ajde mi malo pojasni fightove...
Znači ja kupim WM i stavim 200 fightera u njega i šta onda???
sorry nisam mogel prije jer nisam imal pristup netu.
evo:
recimo da napadaš brod jednak tvome
0.65*broj fajtera+attack bonus broda+bonus od upgrejda
a onaj brod kog si napao radi stetu jednaku 0.85*broj fajtera na tom brodu+njegov attack bonus+bonus od upgrejda
i u oba slucaja se oduzim od damagea vrijednost defense bonusa

planet kad napadneš on će se braniti sa faktorom od 1.0

ak kaniš ratovat kupi si skirm i puno fajtera, al bolje nejsi u rat ak igraš ko freelancer. sakrij se i rudari negdje ili se uključi u klan.
 
Master_Chief:
I ja sam tamo pod nickom Arbiter
tek sam poceo i nemam pojma sta se treba raditi ali cu se vec nekako snaci.
možda ovo pomogne (ovo je c/p dok sam objašnjaval frendu, pa možda bude viška informacija tj. onih prebanalnih).

znači zregistriral si se i priključil u igru epsilon eridiani. klikneš na star sistem i nalaziš se u zvjezdanom sustavu (ss) 1 koji se zove sol. imaš 30k love koju potrošip nanove brodove koje kupiš tak da klikneš na zemlju pa na Seatogu's Spacecraft Emporium i tu kupiš 3 Merchant Freighter (MF). sad kad si kupil ta 3 broda sveukupno imaš 4 MFa. svaki MF kopa 7 jedinica nečega po maintu (svakih pola sata) i trebaš krenuti u neki sustav gdje ima nešto za rudariti. najbolje je rudariti fuel jer se on najbolje prodaje (72 love za 1 fuel). putuješ tak da klikneš na neki od brojeva ispod imena sustava:
Star System (#1) Sol
broj i ime sustava
Warp: | 154 | 680 | 858 | 518 | 577 | 1078 |
brojevi susjednih sustava u koje možeš otputovati
klikneš recimo na 1078 i pogledaš kolko ima goriva, ako ga ima klikneš na mining menu i staviš ima da rudare. kad nakupiš dosta goriva za jedan MF (10k love) odeš u ss 1 i u starportu prodaš sve gorivo i u Seatogu's Spacecraft Emporium kupiš jedan MF, pa odeš nazad na rudarenje.

najbolje bi bilo da se priključiš u neki klan pa ti oni pomognu u svemu.
 

Back
Top