KAKO da smuvam Zaka???

Hoces da smuvas 'Razornu Trticu' :?::?::?:... Samo kazi, ja cu ga lako izvuci na 'cist vazduh'...

Dodji na rostilj, bice on tamo (ulubljivace neke haube... dakle, ne dolazi kolima ako zelis da ona ostanu u netaknutom stanju :!:)...

... Jedino sto mislim da je on zauzet... no ako se potrudis... :roll: :roll: :roll:

P.S. Sta to vide zene u njemu, meni nikad nece biti jasno (e ovo vec zavist iz mene govori, pa mi ne zamerite)... No, covek ima srece, sta ces... :lol: :lol: :lol:
 
Uvrnuta:
Zak je moje srce medeno, opasan frajer, vidi se......

Jesi ti njega videla uzivo? :roll:

Ma shalim se... Zak je 8) ... Ako ga nisi videla, a mislis da je dobro parce, onda konacno pocinje da deluje moja teza da smo svi mi takvi kakvi smo... vece korekture na sebi ne mozemo uciniti bez milion plasticnih operacija, pa s' toga treba vrednovati duh, a ne prvenstveno izgled, materijalna dobra i sl...

Poz.

P.S. Ne znam zasto, ali mi se cini da nas ovde neko pali... Mozda Zak hoce da mi vrati za 'Razornu Trticu' :lol: :lol: :lol:
P.S.S. S' toga, da ne ugrozim svoj kredibilitet, i poziciju 2:0, necu vise ovde baljezgati :twisted:
 
Ma ne mogu da se suzdrzim... Alapaca u meni mi to ne dozvoljava :wink:

Ja se ne salim... moram da pazim sta pricam, da Zak (ma kako se on predstavio) ne nadje nijedan argument da mi zavuce... 2:0 je 2:0...

A kako izgleda uzivo, zbog pristojnosti, ne smem da kazem javno :lol: :lol: :lol: ... A njegovu sliku sam negde zagubio (ona gde je razbijen od opijata, sto mu je bila u profilu)... Za sada jedini validni otisak koji imamo je otisak njegove trtice na haubi Haoticnog :twisted:

A ti Haoticni, vezbaj sine, vezbaj... nece da ti skodi... Trebace ti dosta snage da pomeris Zak-a sa svoje haube ako resi jos jednom da dokazuje svoje razorne talente :lol: :lol: :lol:

Nego da se ja previse ne salim... Da ne naljutim Zaka, da bi smo se lako dogovorili kako cemo muciti Guardian-a :twisted:
 

Back
Top