DA LI JE MOGUCE DA SMO U DEFICITU SA DOBRIM MUSKARCIMA?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Niste u deficitu sa 'dobrim' muskarcima, vec sa muskarcima uopste... Specijalno u Srbiji, gde ima gotovo 2/3 zena (ratovi i ostala njesra)...

Dobro je tesko definisati, ali ako delimo bilo sta na samo dve grupe: dobro i lose, postoji jedinstveni balans na ovoj planeti... procenat 'dobrih' ljudi je konstanta... A sto je manje ljudi (u ovom slucaju muske populacije), to je i manje dobrih muskaraca...

Eto, dodji na rostiljijadu, pa ces videti da itekako ima 'dobrih' muskaraca...

Poz.
 
Zasto niko ne raspravja kako nema vise dobrih riba? Ups, lapsus lingve, dobrih devojaka hehe. Eto u tome je poenta, sve cure misle da je dovoljno da se srede i da dobro izgledaju i sta? Zar treba da se trazi nesto vise? A jos ako se i nadje neka normalna, idi brate..Ako doticna misli na izgled onda ipak mogu da kazem da ne verujem da i tipovi zaostaju za curama. Mislim debilozno je pretpostaviti: sad su sve cure lepe a svi tipovi gabori, pa ko je koga radajo? :lol:
E sad sto se tice linosti opet se vracamo na nasu zemlju i nase proklete probleme.. Poor serbs..Ipak koliko su tu frajeri psihicki osakaceni toliko su i cure a ja cak verujem i jos vise!(Ipak one moraju da razmmisljaju i o porodicama dok smo mi skloniji lutanjima;)) Tako kad su sad neki tipovi konacno poceli da se vracaju u normalu odjednom imamo sponzoruse kako kukaju da nema dobrih frajera i one antisponzoruse koje i dalje po navici kukaju za "normalnim" tipovima. Dobro malo preterujem ali poenta je da izadjete malo napolje, popricate sa 10 (ne vise! mada mislim da bi i 5 bilo dovoljno) tipova i ne verujem da bi se i jedna od vas zalila. Krajnje je glupo da sada svi padamo u kolektivnu apatiju sto nam je zemja takva da su trenutno najdrskiji oni koji su i najgori.
Samo najjaci ostaju;)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top