koliko su normalni....

devojcurak

Zainteresovan član
Poruka
481
...po vama ljudi koji rade sa lesevima.....ili ajde ovako....forenzicari!?
dal neko zna nekog.....ja upoznala jednu osobu.....cudan je uzas....ali kad bolje razmislim i hirurzi rade svasta pa imaju svoje porodice....normalni su.....ali..... :roll: :wink:
 
posao kao i svaki drugi,sta je tu nenormalno?! :shock:
prisustvovala sam obdukciji,verovatno su i mnogi drugi ovde...svi ce ti reci da to nije nista nenormalno...tacno tako,kao hirurgija.mislim da bih cak to mogla i da radim i pri tom mirno da spavam i budem normalna. 8)
ma,covek je lekar a ne ubica,cemu drama :?: :!:
 

@Devojčurak, naravno da patolozi nisu normalni. Takođe, nenormalni su lekari specijalisti, sem oftalmologa i anesteziologa, derrmatologa i sl.
Između mesara i hiruga nema razlike u smislu zanata i tehnike posla. Da smo mi živi i zdravi...
 
ja cula da se anesteziolozi najvishe ubijaju (posle hirurga) kao to je strashno stresno
jer mora sve da zna i lekove i bolesti i da prati ceo tok operacije
e od mog bivhseg ( :( ?) drugara tata je bio veterinar patolog i onda kaze kad si hirurg onda rastavis pa sastavis a kad si patolog onda rastavis pa bacis : ) (kao da li je super kad si hirurg ne znam)
 
Pazi, neko bi sigurno rekao da je to posao kao i svaki drugi, ali nije! Ja se divim tim ljudima, jer su odabrali jedan tako nezahvalan poziv, koji je veoma vazan ali i riskantan, i koji ne moze obavljati svako, jer za to su potrebni izuzetno cvrsti nervi i dobar zeludac. Zasto riskantan? Pa, na primer... ja bih se istraumirao i samo jednom kada bih video neku izmasakriranu osobu, i moguce je da bi to ostavilo nekog traga na moju psihu!

Zaboravio sam ime onog naseg generala... boze gospode, koliko je samo taj covek pregledao leseva i ostataka ljudskih organa... iz Bosne i sa Kosova...:shock:
 
devojcurak:
...po vama ljudi koji rade sa lesevima.....ili ajde ovako....forenzicari!?
dal neko zna nekog.....ja upoznala jednu osobu.....cudan je uzas....ali kad bolje razmislim i hirurzi rade svasta pa imaju svoje porodice....normalni su.....ali..... :roll: :wink:

Mda, i ja sam upoznala nekog sluzbenika koji radi za salterom, i skroz je normalan, i jednog psihijatra koji je normalan i ima porodicu, uzas! A tek onog sto se bavi statistikom i knjigovodstvom - pa opet skroz covek normalan :shock:

snaja88:
Nekako je bolje i 'humanije' seci mrtve nego zive,zar ne? :?

E pa da, znaci kada neko ima srcanu manu, i to operabilnu, ne treba to cackati jer je pacijent jos ziv - a bas nije tako 'humano' seci ga dok zivi!


HeBePoBaTaH_:

@Devojčurak, naravno da patolozi nisu normalni. Takođe, nenormalni su lekari specijalisti, sem oftalmologa i anesteziologa, derrmatologa i sl.
Između mesara i hiruga nema razlike u smislu zanata i tehnike posla. Da smo mi živi i zdravi...

Hm... dermatolog?
Zamisli da cacka onu gangrenicnu kozu na prstima nekog dijabeticara, i onda dodje kuci i ima svoju porodicu, pa jos poljubi decu i zenu... ma da li je to dopustivo? :D
 
U pravu si, dermatolozi se ne trebaju baviti ranama od dijabetesa, neka endokrinolozi nauce da smesta takve ljude salju kod hirurga, pa rezi bato...
Pa nista, ostavicemo onda dermatolozima one lepe sklerodermije... jah, koji 'nenormalni' ljudi!
Genetski inzinjering kazes? Hmmm... san svakog misha je kad poraste da postane - MACHKA! :P
 

Back
Top