LOVIMO TIPA NA BEBU!

Nestasna Ameba:
Zene tj. devojke koje to rade nisu vredne pomena, a muskarci... Eh, muskarci... Sta ce jadnici kad pocnu ta bezvredna stvorenja da ih ucenjuju... Osim ako...
Ko zna, ima i momaka koji love devojke na bebu, verovali ili ne :wink:

Pa da znas da ima i tih muskih koji love,to znam iz iskustva,mada nisam se dala prevariti...
 
jadno,jadno,jadno,jadno...sta vise reci! bedno i ponizavajuce! :x
cak se grozim i od udaje zbog trudnoce u toku duge veze koja je svakako planirana da jednog dana preraste u brak...mislim da bih se pojela do kraja zivota (il' bar do razvoda) zbog toga razmisljajuci u pravcu: ne bi on mene nikad zaprosio da nije bilo bebe...ne voli me dovoljno-ozenio me zbog malog neplaniranog stvora...on sve ovo nije hteo-naterala sam ga i ako me zamrzi to sam i zasluzila...i slicno.a,u principu,cest slucaj i ne verujem da se vecina tih zena nesto opterecuje razmisljanjem :roll:
 
Zene imaju tu 'prednost' jer mogu tim da se posluze,za razliku od muskaraca :lol:
Mada ako dodje do braka samo zbog toga to nije iz ljubavi i u bracnoj zajednici verovaatno nece cvetati ruze.... Jedino ako zensko to radi zbog kesa da bi zadrzala nekog lovana
 
francuska reklama za jedan porodicni auto:
tip(dolazi u kuhinju i pruza test devojci koja pije kafu i zateze suknju) "evo test za trudnocu"
devojka "ma sta ti je?znamo se tek dva dana.a i s kondomom tesko da nesto rizikujemo"
tip "ma uradi test.uvek ima nade"
devojka "kakve nade?o cemu ti to?"
tip "pa da imamo bebu"
devojka "ti nisi zdrav"
glas iz pozadine "nije potrebno da imate decu da biste sebi priustili najnoviji ........"(zaboravih koji auto)
ako se vas decko pali na kombije PAZITE SE,probace da vas ulovi na trojke!!!
 
Iako zvuči zaista neverovatno,još uvek je zastupljen u mom okruženju.
Najčešće su u pitanju baš mlade devojke koje su tek izašle iz školske klupe.
Ali jako brzo im se obije o glavu.
Nešto tako nisko ne bih nikada mogla da uradim.
 
Hellen:
pcelica:
jos jedan dokaz neiscrpnoj zenskoj gluposti

Ја бих пре рекла још један доказ неисцрпној МУШКОЈ глупости!!! Ко их ј... кад нису чули за кондом!!! :P

i muskoj i zenskoj naravno!

musko sto sebe dovodi u takvu situaciju
zensko..., ne mogu komentarisati debilitet ove vrste

kada neko ne zeli dete, zna se nacin da do toga i ne dodje, bez obzira da li je musko ili zensko u pitanju

zar nisi cula za devojke koje satro koriste kondom koji su prethodno probusile? dno

pricao mi ortak i od tada koristi samo one koje je on kupio.
 
Ja bih imao par pitanja, pa ako nekog ovde ne mrzi da odgovara:
1. Kako se prepoznaju te što love na bebu? Gde su im staništa, mesta okupljanja, koje su im životne navike?
2. Da li sve tragaju za kapitalnim plenom ili ima neka koja se zadovoljava prosečnim muškarcima?
3. Kolika je efikasnost ulova? Kada je sezona lova i tome slično?
Imao bih još pitanja, ali ako mogu yasad da dobijem odgovore na ova.
 
Kakve sad veze ima gde se te žene skupljaju? (po mom mišljenju to sigurno nije jedno određeno meto, to može da bude bilo ko...sumnjam da su osnovale neko udruženje :roll:)

Što se tiče mog mišljenja o ovakvom "ulovu", grozan je, nesiguran, ali i neuspešan! (gde nema obostrane ljubavi, nema ni kvalitetne veze...)
 
LPhoklica:
Kakve sad veze ima gde se te žene skupljaju? (po mom mišljenju to sigurno nije jedno određeno meto, to može da bude bilo ko...sumnjam da su osnovale neko udruženje :roll:)
Hoću da probam da budem lovina, pa da unapred saznam gde da čekam.

LPhoklica:
Što se tiče mog mišljenja o ovakvom "ulovu", grozan je, nesiguran, ali i neuspešan! (gde nema obostrane ljubavi, nema ni kvalitetne veze...)
Potpuno odgovaram opisu, stoga i želim da budem ulovljen.
 
DisMisaL:
Ja bih imao par pitanja, pa ako nekog ovde ne mrzi da odgovara:
1. Kako se prepoznaju te što love na bebu? Gde su im staništa, mesta okupljanja, koje su im životne navike?
2. Da li sve tragaju za kapitalnim plenom ili ima neka koja se zadovoljava prosečnim muškarcima?
3. Kolika je efikasnost ulova? Kada je sezona lova i tome slično?
Imao bih još pitanja, ali ako mogu yasad da dobijem odgovore na ova.

Nije tu pitanje kakve su te ženske što love, nego kakav muškarac se karakteriše kao dobar ulov. Znači ako si bez prebijene pare u džepu, bez posla, perspektive i ambicija, baz tate u inostranstvu , onda se ne brini, sigurno nećeš biti meta. Baš bih volela da mi neko pokaže ribu koja je to uradila takvom tipu, i potrčala da se uda za njega
 

Back
Top