Muslimankinje dolaze u Srbiju da sire lazi o Srbima!

Mile sa Manjace

Obećava
Poruka
88
DANIMA NA TV U FEDERACIJI U NJIHOVIM NOVINAMA OBJAVLJUJU DA MUSLIMANKE SREBRENICE DOLAZE U SRBIJU DA DRZE TRIBINE GDE CE ONI OBJASNITI DA SU SRBI IZVRSILI AGRESIJU NA BIH I GENOCID, OBICICE SKOLE I UNIVERZITETE.MOLIO BI DA SVI VI AKO MOZETE DA ORGANIZUJETE TRIBINE DA SREDITE NA TV KUCAMA DA BUDU POZVANI PREZIVELI SRBI IZ SREBRENICE,DA POZOVU UDRUZENJE LOGORASA RS PRED.DUKICA KOME SU MUSLIMANI NA DAN RAZMENE IZVADILI OKO,SLAVKA JOVICICA KOJI JE RAZMENJEN 1996 ,MAJKU IZ SJEKOVCA KOME SU USTASE ZAKLALI SINA NA NJENE OCI,SRBKINJE KOJE SU RAZMJENJENE TRUDNE KADA SU POD PRITISKOM PRVO REKLE DA SU MUSLIMANKE, MARKO MIKEREVIC KOJI JE BIO U SARAJEVO I SADA IZDAO KJIGU KAZANI SMRTI,DARKA TRIFUNOVICA,SAVU STRBCA. JA ZNAM DA VI OVO MANJE VISE ZNATE ALI TREBA ZATVORITI USTA PETROVICIMA, KORICANCIMA I OSTALIM ANTI SRPSKIM ZLOTVORIMA. MORA SE ICI NA UNIVERZITETE SKOLE , DA VIDIMO GDE SU PATRIOTE OSVOJILE VLAST PA NEKA POLOZE ISPIT ZA NASE CILJEVE, DA POKAZU STA JE ISTINA, ZA SVE OPSTINE GDE SU SRS, I SVE VAS KOJI IMAJU BILO GDE UTICAJA.UNAPRED HVALA!
 
Ne plasis se valjda zena covece?

I jos mi nisi odgovorio na pitanje: Zasto ne uzmes pusku pa da rokas te Amere u Bosni, nego ovde pricas kako se treba fajtati i da se dize ustanak na Kosovu. Ajde kreni prvi ako smes,ili si samo jak na recima?

Kad bi se krenulo na Kosovo,idem i ja. A ti mnogo drvis u prazno,pokazi se tamo u Bosni sta treba sa Amerima,ajde izvoli pokazi!
 
Headhunter:
Ne plasis se valjda zena covece?

I jos mi nisi odgovorio na pitanje: Zasto ne uzmes pusku pa da rokas te Amere u Bosni, nego ovde pricas kako se treba fajtati i da se dize ustanak na Kosovu. Ajde kreni prvi ako smes,ili si samo jak na recima?

Kad bi se krenulo na Kosovo,idem i ja. A ti mnogo drvis u prazno,pokazi se tamo u Bosni sta treba sa Amerima,ajde izvoli pokazi!

DEGENERIKU VEC SAM NAPISAO DA SAM UZEO NIK MILE SA MANJACE U ZNAK POSTOVANJA SRBA IZ KRAJINE. ZNATE DS-OVCI TO SU ONI SRBI KOJE STE PODRZALI MILOSEVICA DA IZDA 1995.
KADA SU RADIKALI BILI JEDINI KOJI SU SE ODUPRELI MILOSEVICU. A VI POTURICE PODRZALI MILOSEVICEVU IZDAJU.
PRVO TREBA ISTREBITI POTURICE KAO TI.
 
Mile sa Manjace:
Pa vi urlicete da cete pobiti Srbe, pa nista.
Ali niste na vlasti potpuno kao za vreme djindjuretine, pa zato i nemozete to da ostvarujete sad. Dodji ce Srpsko vreme da se konacno obracunamo sa vama zlotvorima poturickim.

Nista,nista samo ti udri. Oruzja ima svuda,jeftino je, naoruzaj se pa na toranj. Mojne da cekas, ko ceka taj ne doceka. :D
 
Mile sa Manjace:
DANIMA NA TV U FEDERACIJI U NJIHOVIM NOVINAMA OBJAVLJUJU DA MUSLIMANKE SREBRENICE DOLAZE U SRBIJU DA DRZE TRIBINE GDE CE ONI OBJASNITI DA SU SRBI IZVRSILI AGRESIJU NA BIH I GENOCID, OBICICE SKOLE I UNIVERZITETE.MOLIO BI DA SVI VI AKO MOZETE DA ORGANIZUJETE TRIBINE DA SREDITE NA TV KUCAMA DA BUDU POZVANI PREZIVELI SRBI IZ SREBRENICE,DA POZOVU UDRUZENJE LOGORASA RS PRED.DUKICA KOME SU MUSLIMANI NA DAN RAZMENE IZVADILI OKO,SLAVKA JOVICICA KOJI JE RAZMENJEN 1996 ,MAJKU IZ SJEKOVCA KOME SU USTASE ZAKLALI SINA NA NJENE OCI,SRBKINJE KOJE SU RAZMJENJENE TRUDNE KADA SU POD PRITISKOM PRVO REKLE DA SU MUSLIMANKE, MARKO MIKEREVIC KOJI JE BIO U SARAJEVO I SADA IZDAO KJIGU KAZANI SMRTI,DARKA TRIFUNOVICA,SAVU STRBCA. JA ZNAM DA VI OVO MANJE VISE ZNATE ALI TREBA ZATVORITI USTA PETROVICIMA, KORICANCIMA I OSTALIM ANTI SRPSKIM ZLOTVORIMA. MORA SE ICI NA UNIVERZITETE SKOLE , DA VIDIMO GDE SU PATRIOTE OSVOJILE VLAST PA NEKA POLOZE ISPIT ZA NASE CILJEVE, DA POKAZU STA JE ISTINA, ZA SVE OPSTINE GDE SU SRS, I SVE VAS KOJI IMAJU BILO GDE UTICAJA.UNAPRED HVALA!

Ma daj muslimake, ko ce jos da im veruje, jer su to iste one kje se plase da drze macke u kuci jer mogu da umru! Da si reko americka teroristicka organizacija salje ljude, pa jos i da diskutujemo, al dosta smo gledali plac srpkinja pa nemam inspiraciju da brinem o muslimankama! Svako nek se brine za sebe
 
Headhunter:
Ne plasis se valjda zena covece?

I jos mi nisi odgovorio na pitanje: Zasto ne uzmes pusku pa da rokas te Amere u Bosni, nego ovde pricas kako se treba fajtati i da se dize ustanak na Kosovu. Ajde kreni prvi ako smes,ili si samo jak na recima?

Kad bi se krenulo na Kosovo,idem i ja. A ti mnogo drvis u prazno,pokazi se tamo u Bosni sta treba sa Amerima,ajde izvoli pokazi!

...sta se ti bunis ako je covek predlozio da zrtve i jedne i druge strane zajedno drze tribine
...i sta tebe briga zasto on ne uzme pusku i sve ostalo :D
 
Mile sa Manjace:
DANIMA NA TV U FEDERACIJI U NJIHOVIM NOVINAMA OBJAVLJUJU DA MUSLIMANKE SREBRENICE DOLAZE U SRBIJU DA DRZE TRIBINE GDE CE ONI OBJASNITI DA SU SRBI IZVRSILI AGRESIJU NA BIH I GENOCID, OBICICE SKOLE I UNIVERZITETE.MOLIO BI DA SVI VI AKO MOZETE DA ORGANIZUJETE TRIBINE DA SREDITE NA TV KUCAMA DA BUDU POZVANI PREZIVELI SRBI IZ SREBRENICE,DA POZOVU UDRUZENJE LOGORASA RS PRED.DUKICA KOME SU MUSLIMANI NA DAN RAZMENE IZVADILI OKO,SLAVKA JOVICICA KOJI JE RAZMENJEN 1996 ,MAJKU IZ SJEKOVCA KOME SU USTASE ZAKLALI SINA NA NJENE OCI,SRBKINJE KOJE SU RAZMJENJENE TRUDNE KADA SU POD PRITISKOM PRVO REKLE DA SU MUSLIMANKE, MARKO MIKEREVIC KOJI JE BIO U SARAJEVO I SADA IZDAO KJIGU KAZANI SMRTI,DARKA TRIFUNOVICA,SAVU STRBCA. JA ZNAM DA VI OVO MANJE VISE ZNATE ALI TREBA ZATVORITI USTA PETROVICIMA, KORICANCIMA I OSTALIM ANTI SRPSKIM ZLOTVORIMA. MORA SE ICI NA UNIVERZITETE SKOLE , DA VIDIMO GDE SU PATRIOTE OSVOJILE VLAST PA NEKA POLOZE ISPIT ZA NASE CILJEVE, DA POKAZU STA JE ISTINA, ZA SVE OPSTINE GDE SU SRS, I SVE VAS KOJI IMAJU BILO GDE UTICAJA.UNAPRED HVALA!

Eto, da ste ****** kao mi u DS-u, da volite muskarce, ne bi vas sada tolike zene optuzivale...Naseg pokojnjeg predsednika, nikad ni jedna zena nije optuzila da ju je napastovao, on je bio istinski ***** i ljubitelj muskaraca,odnosno muskih dupeta...
 
Veoma je lijepo vidjeti da se neko, uprkos hiljadama upozorenja o opcoj kulturi ponasanja, javlja na forumu pisuci velikim slovima, i to ni manje ni vise nego cijeli tekst. Pored prve misli o mentalnom sklopu samog autora, jedino jos mogu zakljuciti da je i on sam totalno nesiguran u rijeci koje je napisao, te je povecavajuci font zelio samog sebe uvjeriti u demagogiju koja je davno prestala piti vode u cijelom svijetu.
"Mile s Manjace" ili kako kog zelis da te oslovim, Srbi su izvrsili agresiju na BiH i masakr u Srebrenici je samo jedan od brojnih koji su ucinili pripadnici vojske tvoje zemlje. Da imas imalo zdravog razuma, od sramote pred tolikim mrtvim ne bi smio izreci budalastine poput ove koju su ovdje izrekao. Na zalost, ljudska glupost nema granica. Ti si ocit primjer.

Mile sa Manjace:
DANIMA NA TV U FEDERACIJI U NJIHOVIM NOVINAMA OBJAVLJUJU DA MUSLIMANKE SREBRENICE DOLAZE U SRBIJU DA DRZE TRIBINE GDE CE ONI OBJASNITI DA SU SRBI IZVRSILI AGRESIJU NA BIH I GENOCID, OBICICE SKOLE I UNIVERZITETE.MOLIO BI DA SVI VI AKO MOZETE DA ORGANIZUJETE TRIBINE DA SREDITE NA TV KUCAMA DA BUDU POZVANI PREZIVELI SRBI IZ SREBRENICE,DA POZOVU UDRUZENJE LOGORASA RS PRED.DUKICA KOME SU MUSLIMANI NA DAN RAZMENE IZVADILI OKO,SLAVKA JOVICICA KOJI JE RAZMENJEN 1996 ,MAJKU IZ SJEKOVCA KOME SU USTASE ZAKLALI SINA NA NJENE OCI,SRBKINJE KOJE SU RAZMJENJENE TRUDNE KADA SU POD PRITISKOM PRVO REKLE DA SU MUSLIMANKE, MARKO MIKEREVIC KOJI JE BIO U SARAJEVO I SADA IZDAO KJIGU KAZANI SMRTI,DARKA TRIFUNOVICA,SAVU STRBCA. JA ZNAM DA VI OVO MANJE VISE ZNATE ALI TREBA ZATVORITI USTA PETROVICIMA, KORICANCIMA I OSTALIM ANTI SRPSKIM ZLOTVORIMA. MORA SE ICI NA UNIVERZITETE SKOLE , DA VIDIMO GDE SU PATRIOTE OSVOJILE VLAST PA NEKA POLOZE ISPIT ZA NASE CILJEVE, DA POKAZU STA JE ISTINA, ZA SVE OPSTINE GDE SU SRS, I SVE VAS KOJI IMAJU BILO GDE UTICAJA.UNAPRED HVALA!
 
Tvoje nastojanje da svoj intelekt uzdignes na razinu neke rasprave vrlo je pohvalno. Zalosno je samo to sto MORAS ipak znati o cemu pises, a ne da lupas bezveze, pa da tvoje izjave budu predmet sprdnje zbog stupidnosti.
Za neko neko naredno educiranje iz obladti koje poznajem stojim ti na raspolaganju. Za sada ti samo zelim reci da u muslimanskim kucama nikada nije postojao strah od drzanja macaka zbog njihovog eventualnog uginuca!!! Muslimani, oni koji obavljaju molitvu u kuci, izbjegavaju drzanje zivotinja u stanu iskljucivo zbog higijenskih razloga, te kako bi mjesto obavljanja namaza odrzali cistim.
Vozdrica.

Ma daj muslimake, ko ce jos da im veruje, jer su to iste one kje se plase da drze macke u kuci jer mogu da umru! Da si reko americka teroristicka organizacija salje ljude, pa jos i da diskutujemo, al dosta smo gledali plac srpkinja pa nemam inspiraciju da brinem o muslimankama! Svako nek se brine za sebe[/quote]
 
Nexus 6:
zar je moguce da normalni Bosnjaci i Hrvati veruju da je Srbija izvrsila agresiju na Bosnu i Hrvatsku, a da to nije bio gradjanski rat...

ja to ne mogu da shvatim, pa ljudi kako je sve tako crno-belo sa vama...

svaka vam cast, majke mi...


Naravno da je moguce. To je opcepoznata stvar. Svuda. U cijelom svijetu. Mozda jedino ne kod nekih stanovnika Srbije. Ili onih s Manjace. Ali polako, doci ce i do njih 21. stoljece.
Vozdrica :lol:
 
Nexus 6:
zar je moguce da normalni Bosnjaci i Hrvati veruju da je Srbija izvrsila agresiju na Bosnu i Hrvatsku, a da to nije bio gradjanski rat...

ja to ne mogu da shvatim, pa ljudi kako je sve tako crno-belo sa vama...

svaka vam cast, majke mi...

Ako te jadne zene zaista dolaze u "misiju" to ce sigurno biti preko onih GSS, Beogradski krug, Zene u crnom, Biserko, Kandic i slicne splacinarke i to ce u uskom krugu prenositi naravno TV B92.

Ali ako objave svoje namere treba im odneti snimljeno javno priznanje muslimanskog vojnog komandanta rata u Bosni Rasima Delica koji je PRIZNAO POSTOJANJE AL-KAIDE U BOSNI. Naime, pravdajuci se rece; Jedinica El Mudzahedin je bila jako daleko od mene u lancu komande...(inace ova jedinica je formirana od boraca islamskih zemalja i borila se na strani muslimanske bosanske armije.

MA, TREBA IM ODNETI FOTOGRAFIJE KOJE SU U VREME RATA OBISLE CEO SVET -
NA KOJIMA MUDZAHEDINI IGRAJU NOGOMET SA OTSECENIM SRPSKIM GLAVAMA I NATERATI TE ZENKE DA TE FOTOGRAFIJE POJEDU.
 
Sarajkica:
Nexus 6:
zar je moguce da normalni Bosnjaci i Hrvati veruju da je Srbija izvrsila agresiju na Bosnu i Hrvatsku, a da to nije bio gradjanski rat...

ja to ne mogu da shvatim, pa ljudi kako je sve tako crno-belo sa vama...

svaka vam cast, majke mi...


Naravno da je moguce. To je opcepoznata stvar. Svuda. U cijelom svijetu. Mozda jedino ne kod nekih stanovnika Srbije. Ili onih s Manjace. Ali polako, doci ce i do njih 21. stoljece.
Vozdrica :lol:

E, daj pali bre! Ja bas nisam poklonik ni Mileta, ni kakoliseveczovu svi ovi radikali (ne po stranci no po opredeljenju) koji lupetaju svasta po ovim forumima, ali vozdrica tebi takodje - pali odavde negde tamo gde ce jos da prolaze te price. Rata nema bez dve strane, nisu Srbi cisti, nisu ni Hrvati, nisu ni muslimani - nemoj da sad raspredamo to zamesateljstvo i pricamo gluposti. Naravno da je postojala Srebrenica, naravno da je to Srbima na sramotu - nismo svi mi krivi za to ali nam jeste na sramotu da se nesto tako desilo; desilo se mnogo ruznih stvari i sve tri strane su jednako odgovorne (sem za konkretna dela tj. konkretne zlocine, za koje ne postoji kolektivna odgovornost). Svaki pametan i normalan covek mora da ostane bez reci nad zlocinom, ko god da ga cini.
Svaki normalan covek uvek gubi u ratu; bez obzira cija strana pobedjuje. U ratu ne moras ni ucestvovati a vec si ga izgubio.....ako si iole normalan.
I mojne da nam sad prodajes demagogiju kako su Srbi zlocinci i agresori a svi drugi su, kao, nevine jadne zrtve i niko ni zasta nije odgovoran, i svi su ostali cisti!? Ne pravdam nikoga, i svi koji su krivi treba da odgovaraju i nadju se pred licem pravde.
I zato - ne talasaj; imam ja dovoljno prijatelja muslimana i Hrvata, znam kako je i u muslimanskim i u hrvatskim kucama, a i u mojoj. Svi jednako cutimo pred strasnim stvarima. Svi se jednako radujemo dobrim stvarima. I svi jednako osudjujemo zlocin sa cije god strane da dolazi. I hvala Bogu na njima i na tome. I hvala njima sto su bili i ostali pravi; ljudi, i prijatelji; normalni. Svi smo mi ponesto - i ponekog... :cry: - izgubili u ovim ratovima.
I dok jedan standard budes primenjivala prema pripadnicima svog naroda ili nacije, a drugi prema pripadnicima drugih, dotle ce i biti mrznje, nacionalizma i slaboumlja.
Zato pricaj svoju pricu negde drugde, mi koji smo ovde jos preostali normalni vec imamo poteskoca dovoljno da se nosimo sa nasim slepcima, jos i tudja ostrascenost i slepilo nam zaista nisu potrebni!
 

Back
Top