Najbolji program-po kategorijama

Headhunter

Primećen član
Poruka
949
Koja televizija ima najbolji program po kategorijama:

1. Filmski............................Pink (mada se rts budi)
2. Serijski...........................Pink
3. Informativni....................B92 (ma sta ko pricao,- po mom misljenju)
4. Zabavni (show,kviz,...)....Bk (ubedljivo)
5. Kulturni..........................Rts (jedini,a ustajalo kao uvek)
6. Drustvene teme..............B92/Rts (insajder,ciklotron/kult.nokaut,gomila o svemu i svcemu)
7. Muzicki.......................... Metropolis (ubedljivo)

Ako postoji slicna tema,izvinjavam se...Rekoh da pretresemo ponudu domacih kanala po stavkama. Zna se da su neke tv jace u necemu. Mada se konkurencija sve vise zaostrava u svim delovima. (pr.rts je do skora bio neprikosnoven u produkciji domaceg igranog programa)
 
slatko volim :)):
Izvini, zasto serijski : PINK????

Jeste pink samo za one koji ne gledaju nista osim SAPUNICA!!!!

MENI ZA SERIJE - SAMO B 92 : "PUT ZA EJVONLI", "MUCKE", "KORAK NAPRED"...

Pa imaju zescu domacu produkciju-jacu nego pogubljeni rts sa milijardu dinara budzeta. Zar ne>
Imas "Ljubav,navika,panika","Mjesoviti brak"
Od stranih nikako nema samo spanskih-'Na zadatku';'Incident visokog rizika';'villa marija';'okrug oranz','putujuci cirkus',smolvill,...Bas imaju najaci serijski program.pocistili su konkurencijom i masom i kvalitetom(imaju v.dobre strane serije u konstantnim naletima-seti se brace po oruzju,...) Sve to i jos gomila sapunica. Sve ovce na broju,svi vukovi siti
 
po meni po svim stavkama b92,posebno po informativnom programu i raznim emisijama i serijama.
muzicki,pa mogao bi metropolis,jer pustaju muziku za svaciji ukus (naravno bez narodnjaka).
sto se filmova tice,zaista ne znam,nemam vremena da ih gledam,ali znam da rts pusta povremeno neke bolje filmove.
inace,cini mi se da se pink po svemu pogorsao od filmova do serija,muzika i nije za diskusiju,a emisije su katastrofalne...pogotovo ona sa beogradom i jos tri grada,ne znam ni kako se zove :?
vrhunac nekulture od strane voditelja :x
 
1. Filmski............................ БК
2. Serijski...........................Можда стари Пинк (Мућке, 'Ало 'Ало, сада једино Мјешовити брак)
3. Informativni.................... БК (Б92 бих спалио, Сорош, ццц)
4. Zabavni (show,kviz,...).... опет БК (нилионер, сви остали квизови су само бледе копије)
5. Kulturni.......................... РТС
6. Drustvene teme.............. ово не знам (надам се да нема негативних поена :wink: )
7. Muzicki.......................... То немамо, можда понекад 3К, али ретко (то што ја слушам се ретко чује било где)
 
I meni se u pocetku nije svideo jutarnji na pinku (narocito zbog ognjena,a ni sad - on)...Ali slucajno sam pogledao jos koji put, i zuper je. Imas tu i mikija preica,pa onog nenormalnog madzgalja(koji zna da udje u zesci verbalni fajt sa ribom),pa macu iz sarajeva...
Sto se tice nekulture, pa nista strasnije nego kako svi mi pricamo, zato je i opusteno...
 
Ма не знам, мени је тај јутарњи лош. Сувише напоран, јутарњи програм, бар по мом мишљењу, треба да буде опуштајући. Треба да садржи пар лаганих прича, временску прогнозу, цртани, сервисне информације, нешто попут Будилника, сем оног дела након 9:15
 
Pa,ok a ovi iako forsiraju kao neku temu, nema tu neke doslednosti, uglavnom se i svodi na zezanje,i neki put prepucavanje.Zavisi ko vodi,i ko gostuje. (jedna od boljih je bila em.sa onim sto peva "mali mrav",a ima fora tu i tamo zescih,tipa gostuje neki klinac kao "expert" za pokemone,a ognjen i miki peric preruseni u gejse(tema-transvestiti), a klinac ce njima: "dobro jutro devojke" ,onaj ok crnogorac iz podgorice vice "to mali,start sa obe noge")
 
1. Filmski............................ Pink (HRT2 od kablovskih kanala)
2. Serijski...........................B92 (Mucke,Alo Alo,Sex&Grad i naravno Will&Grace
3. Informativni.................... БК (samo je malo predugacak Telefakt 9i svuda prolaze najnovije vesti,covece ceo TV je u informacijama)
4. Zabavni (show,kviz,...).... Bk
5. Kulturni.......................... RTS
6. Drustvene teme.............. RTS
7. Muzicki.......................... Metropolis
 
1. Filmski............................ RTS (poceli su, nema sta)
2. Serijski...........................B92 (pored svih navedenih, ima jos i CSI i UPA)
3. Informativni.................... BK (ali jeste da preteruje)
4. Zabavni (show,kviz,...).... BK
5. Kulturni.......................... RTS
6. Drustvene teme.............. B92 i BK
7. Muzicki.......................... Viva (jeste da nije nase, ali samo ona vredi od svih muzickih kanala... steta sto mnogo forsira Nemce)

Headhunter:
slatko volim :)):
Izvini, zasto serijski : PINK????

Jeste pink samo za one koji ne gledaju nista osim SAPUNICA!!!!

MENI ZA SERIJE - SAMO B 92 : "PUT ZA EJVONLI", "MUCKE", "KORAK NAPRED"...

Pa imaju zescu domacu produkciju-jacu nego pogubljeni rts sa milijardu dinara budzeta. Zar ne>
Imas "Ljubav,navika,panika","Mjesoviti brak"
Od stranih nikako nema samo spanskih-'Na zadatku';'Incident visokog rizika';'villa marija';'okrug oranz','putujuci cirkus',smolvill,...Bas imaju najaci serijski program.pocistili su konkurencijom i masom i kvalitetom(imaju v.dobre strane serije u konstantnim naletima-seti se brace po oruzju,...) Sve to i jos gomila sapunica. Sve ovce na broju,svi vukovi siti

Nase serije na Pinku su smesne, gluma nije prava, kolicina foliranja za nase podrucje je neverovatna... ma smesno! Nemoj da zaboravis da od "normalniju" seriju Okrug Oranz pustaju samo jednom nedeljno, a jednu od najgenijalnijih Putujuci cirkus Montija Pajtona ne znam cak ni kad pustaju. Alo bre! Pa pustite Pajtona svakog dana u 20:00 umesto retardnih spanaca, a ne tamo nedeljom u 7:30 ili u koje vec nenormalno vreme ih pustate!
 
Tipkaros:
Headhunter:
Ja nisam ni znao da pustaju Pajtonovce na pinku, zar?

Hmmmm, lose procitah... napisao si putujuci cirkus. To je onaj Rej Bredberi il tako nesto... malo sam permutovao, ali opet, poenta ostaje ista...

A sad sam skapirao nesporazum - "Putujuci cirkus" je Pink prevod za... Ne znam kako se zove u originalu, ali to je ona serija u vecernjem terminu o putujucem americkom cirkusu pocetkom 20 veka(posle I sv.rata). Radnja je pomalo tipa serije Milenijum, ono mracna,dobro/zlo, tripovi...
 
Dorada po meni najboljih programa, po kategorijama:

1. Filmski............................nereseno (svud ocaj)
2. Serijski...........................Pink
3. Informativni....................B92 (ma sta ko pricao, po mom misljenju)
4. Zabavni (show,kviz,...)....Bk (~ubedljivo)
5. Kulturni..........................Rts (jedini,a ustajalo kao uvek)
6. Drustvene teme..............B92/Rts (insajder,ciklotron/kult.nokaut,gomila o svemu i svcemu)
7. Muzicki.......................... Metropolis (ubedljivo)
 
urospo:
B92 ne treba racunati u domacu tv, jer po njihovom programu i politickim, kulturnim i nekim drugim emisijam pre se moze reci da su hrvatska, muslimanska, siptarska ili americka televizija...
E aj ne preterujte, moooolim vas.
Više mi je muka od vas koji napadate B92. Šta vam toliko smeta?
Istina o nama?
B92 nam pruža ono što svi znamo, ali ne želimo da pričamo o tome. Dok su puštali Mileta protiv tranzicije, bilo je negodovanja da to bruka naš narod. On jeste skupio ono najgore u Srbinu, ali nisu ljudi baš takvi. Na duhovit način, neki srbi jesu Mile. Treba svi da pomognemo da pismenost i kultura ne budu retkost.
Jer i tebi smetalo to što imamo i drugu stranu medalje?
Ako oćeš da zaobilaze istinu, onda gledaj neki drugi program. Slobodno..
___________________
B92 je naš.
 
E kako ti plitko i povrsno gledas na ove stvari...

Mile protiv tranzicije je tu najmanji problem, a samo ne znam o kakvoj istini pricas na toj bljutavoj televiziji.

Pustaju samo emisije sa Srbima kao zlocincima a ostalim narodima u bivsoj SFRJ kao zrtvama.Jos NIJEDNOM nisu pustili emisiju ili prilog o srpskim zrtvama u proslim ratovima koja su u pojedinim slucajevima bila stravicna.I to je tebi istina i sagledavanje stvari realno...smesno.

Poznato je da se B92 finansira iz inostranstva i da imaju za cilj menjenje nacionalne svesti gradjana ove zemlje i unistavanje patriotizma gradjana Srbije...

Ali kad ti i ostali pojedinci nisu jos to shvatili, i kad imas takav pozitivan stav o toj tv, dzabe je da ti bilo ko ista objasnjava pa ni ja necu vise, i ovo je bilo mnogo.......samo nastavi i neka te zaglupljuju i lazu......srecno

p.s. A b92 moze biti vas, samo ako niste Srpske nacionalnosti...
 
Možda si navikao da smo samo mi žrtve, možda ti tako najviše odgovara, pa kad se nađe nešto što nisi video na prvom, odma su ti loši...
Srbi su tu bili najviši zločinci, to je surova stvarnost... neće nas oprati ni ceo Dunav. Bili smo i zrtve.
U redu ako ih finansiraju ljudi iz inostranstva, kolko znam to je sada znatno smanjeno.
 
Nisam ja na to navikao,niti mi to odgovara, bas naprotiv, da bi doslo do bilo kakvog pomirenja mora da se sve sazna..... normalno je da u ratu postoje zlocinci na svim stranama,to svako zna i dobro je sto se pustaju i zlocini koje su pocinili i Srbi ali na toj bljutavoj b92 tv je bas to i problem, oni samo pustaju emisije gde su Srbi zlocinci a nijednom gde su Srbi zrtve...........pa zar ne mozes da razumes razliku, zar mora da ti se crta?.....jel si videla nekad na toj izdajnickoj budjavoj tv emisiju ili prilog o Srbima kao zrtvama.....NIKAD nije takva bila......kazes bili su i Srbi zrtve, pa sto onda b92 ne pusti neku emisiju o tome?????????

A kazes da su Srbi bili najveci zlocinci....a ti si bila na svim ti mestima ili si istrazitelj haskog tribunla pa sve to znas? Bolje nemoj da lupas svasta ovde.To nema veze sa istinom, to je samo medijska propaganda....znaci 500.000 izbeglica iz Hrvatske i sa Kosova nisu zrtve.....po tebi oni zlocinci a?

Ti si jos jedna zrtva te zlocinacke televizije i cim tako mislis o Srbima u proslom ratu, eto to je dokaz da je b92 i na tebe uticala i zato tako mislis....zaglupili su te i uticali na tvoju svest o dogadjajima u proslim ratovima......samo nastavi da ih gledas pa ces za par godina da budes ubedjena da su Srbi krivi i za 2. svetski rat i da su u istom bili najveci zlocinci........
 
Vidim da su Srbi po tebi u celoj toj priči o ratu na kosovu - nedužni, ali meni nisu. Koliko znam za rat je potrebno (bar) dve strane. Zbog mnogo čega što sam čula na TV, čitala u novinama, mogu da predpostavim šta se tamo dešavalo (za vreme miloševića i co). Iskrena da budem, ponekad me je sramota sopstvene države.
Ja ću i dalje gledati B92, ali obećavam da ću obratiti malo više pažnje na ono što si napisao... Kako kaže moja mama, vreme će pokazati. :)
 
1. Filmski............................Pink(ipak)
2. Serijski...........................B-92(imaju svashta. "Vil i Grejs", "Dinotopija", "Mucke", "Dadilja" pre "Sex i grad"
3. Informativni....................svi su mi isti
4. Zabavni (show,kviz,...)....MOracu da se slozim za BK
5. Kulturni..........................B-92 najubedljivije (sve one emisije sa National Geographic, sada "Tabu", pa "DNK")
6. Drustvene teme..............Takodje b-92
7. Muzicki..........................Metropolis i ponekad B-92
 

Back
Top