Ovo me je oduvek zanimalo ???
Prikazujem rezultate 1 do 7 od 7

Tema: Ovo me je oduvek zanimalo ???

Aktivan član Inspector (avatar)
    Učlanjen
    22.07.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    61

Podrazumevano Ovo me je oduvek zanimalo ???

Kako da kada prikljucim mikrofon i pocnem da pricam preko njega, da moze da mi se menja glas. Neznam dali kapirate naprimer : povezem mikrofon sa kompom pocnem da pricam i umesto mog glasa da preko zvucnika cujem neki iskrivljeni (kao naprimer onaj smesan glas patke sto sam cuo na televiziji u par navrata) !!! Jel postoji neki program koji bi mi tako nesto omogucio ???

Elita Profimare (avatar)
    Učlanjen
    16.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    273

Podrazumevano Re: Ovo me je oduvek zanimalo ???

Citat Original postavio Inspector
    Kako da kada prikljucim mikrofon i pocnem da pricam preko njega, da moze da mi se menja glas. Neznam dali kapirate naprimer : povezem mikrofon sa kompom pocnem da pricam i umesto mog glasa da preko zvucnika cujem neki iskrivljeni (kao naprimer onaj smesan glas patke sto sam cuo na televiziji u par navrata) !!! Jel postoji neki program koji bi mi tako nesto omogucio ???
    Za to ti treba posebna zvucna kartica koja podrzava efekte npr. SB Live pa na vise

Zainteresovan član stonex (avatar)
    Učlanjen
    02.05.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    53

Ma ima programcic ali ne mogu da se setim imena . Javicu ti sutra .

Elita Svabov (avatar)
    Učlanjen
    02.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    320

Podrazumevano

ili bilo koja zvucna karta i recimo WaveLab koji ima opciju 'live' efekata
    naravno neko kasnjenje postoji, tako da sto brzi procesor to bolje

Elita Kad_LupimLupim (avatar)
    Učlanjen
    31.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    250

Podrazumevano

Ima tih programcica pun ****... trazi ih pod imenom sound FX, live FX, DSP, voice mod, mic FX... razumes vec poentu. Ima i plug-inova za Winamp i ostale playere manje vise.
    Inace pouzdano mogu da ti kazem da sve efekte imas na raspolaganju u Sound Forgeu, jedino sto je to prog za editovanje zvuka. Dakle snimis pa menjas.
    Najbolje resenje je naravno hardwareska podrska sa zvucne kartice, a danas i integrisane imaju bar neke osnovne efekte.
    Takodje jos jedan uput, ako budes trazio neke programicice, efekti se zovu: reverb, echo/delay, chorus, flanger, distort, freq i pitch shifter, ring modulator, Amp modulator itd. + gomila izvedenih resenja.
    Lepo se zabavljaj :wink:

Iskusan
    Učlanjen
    29.12.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    100

Postoji mali programcic za to sto ti treba(menja glas u realnom vremenu) i zove se Funny voice, ima svega 41.5 kb(ne instalira se), mada vise sluzi za zabavu i zezanje ali nije los.Besplatan je skroz i mozes ga skinuti ovde: http://www.download.com/Funny-Voice/3000-2133_4-8723947.html?tag=lst-0-1

Zainteresovan član shining star (avatar)
    Učlanjen
    13.11.2004.
    Reputaciona moć
    49

Podrazumevano

Za ovu namenu odlican je Voice Changer, zaista ima puno mogucnosti.
    http://www.audio4fun.com/

Slične teme

1. Oduvek me zanimalo...?
    Autor johnny_rover u forumu Hardver
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 13.01.2008., 09:51
  2. mozda bi nekog zanimalo jer ide leto
    Autor mr. u forumu Zanimljivi sajtovi
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 02.06.2004., 16:55

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu