Ceda poseduje ilegalnu municiju
Prikazujem rezultate 1 do 8 od 8

Tema: Ceda poseduje ilegalnu municiju

Primećen član Glas Sauronov (avatar)
    Učlanjen
    22.12.2004.
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano Ceda poseduje ilegalnu municiju

Богдан Тирнанић, Тир(н)анија, НИН

Нема више никакве сумње: ово је доба инсајдера. Можда ће то ускоро постати знак у хороскопу. Остаје да сачекамо.
    Још се није честито ни стишала бура у чаши воде поводом “Инсајдера”, а неким случајем, баш оног дана када се на киосцима појавио последњи Бебин интервју, његов брат по језику и оружју Чедомир Јовановић сазвао је конференцију за јавност да је, праћен супругом и адвокатом, обавести како му је живот угрожен и да његова породица већ месецима прима претећа писма или уплатнице за места у некој парцели на Новом гробљу. То је, ако мене питате, одвратно. У принципу.
    И на конференцији за штампу за јавност, која је повод овим редовима, Јовановић је искушавао свој метод. Да би документовао како му (тајна) полиција ради о глави, он се позвао на инцидент од пре десетак дана, када је полицијска патрола у касети џипа који користе Чедини телохранитељи пронашла два пиштоља регистрована на Јовановићево име, а онда се информација о томе појавила у нареченом таблоиду “Курир”, што недвосмислено доказује умешаност ових новина у заверу, то јест, да су оне незванични орган антихашког лобија и БИА. Целу ту ноћ Јовановић је провео на “информативном разговору” у испостави Палилула, и против њега ће бити поднета прекршајна пријава зато што је оружје (комада два), за које поседује дозволу ношења, оставио у поседу неовлашћених особа. Све је дакле јасно и чисто као суза. Да ли?
    Наиме, зар Јовановић збиља мисли да полицијски извештаји, чак и када се ради о принципијелно неважним стварима, о прекршајима, морали остати тајни? Таква вемена су, на његову жалост, прошла. Упркос томе, Чеда би да нас убеди како је бенигна полицијска прекршајна пријава доказ да му тајне службе и јавна гласила раде о глави само зато што је своје оружје оставио у касети џипа.
    Никакво оружје није у питању. У питању је откуда Ч. Јовановићу, који је обичан грађанин, дозвола за ношење оружја када је издавање такве дозволе обичним грађанима изразито забрањено. Ајде де, нека и то прође. Само што се и даље, у инциденту који описујемо, не ради о оружју и џипу. Ради се о нечему другом. Ради се о муницији. Меци који су пронађени “у пратњи” инкриминисаних пиштоља (комада два) јесу, по сваком основу, илегална муниција коју је немогуће набавити на легалан начин. Дакле, одакле Чеди противпанцирни хидрошок меци са живом? Нека се прво изјасни о томе, а онда, ако може, прича о угрожености свог живота.
    Но, свеједно, принципијелно смо на Чединој страни. Принцип је, разуме се, кондиционалан. Јесте да сам за апсолутну сигурност сваког грађанина, па и Чеде Јовановића, и сматрам да је гарантовање такве сигурности ствар државе, али – да ли се ја, као обични грађанин, који се не одриче слободе да (повремено) купује хлеб и млеко, чита новине у кафићу, одлази у позориште, могу осећати сигурно када знам да улицама шпарта особа са дозволама за ношење оружја (каква је добављена “испод руке”, у време “Чедине власти”) и са муницијом која је толико убојита, гарантовано смртоносна, да је не поседује ни полиција?

Početnik Ja@ti (avatar)
    Učlanjen
    28.11.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

ma jadan covek, ubedise me i on i njegova gospodja da im se preti, sve se tresu od straha, stvarno je totalni apsurd da takve ljude stiti nasa milicija,ono sto je meni problem je sta se valja iza brega, gomilama gluposti se okupira ovaj narod,sta to treba da prodje mimo nas a da ne primetimo, to me interesuje, ova porodica me ne dotice

Podrazumevano

Bogdan Tirnanic je odlican novinar. Ako si stekao utisak da je za ds,prevario si se. Kritikovao je i njih svojevremeno,samo se nesecas. Covek je po mom misljenju objektivan.
    A interesantno mi je otkud tolika povika zbog Cede, pa u skupstini se rehabilituje Sloba, ljudi moji !!

Zaslužan član eremita (avatar)
    Učlanjen
    02.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2078

Podrazumevano

Citat Original postavio Headhunter
    Bogdan Tirnanic je odlican novinar. Ako si stekao utisak da je za ds,prevario si se. Kritikovao je i njih svojevremeno,samo se nesecas. Covek je po mom misljenju objektivan.
    A interesantno mi je otkud tolika povika zbog Cede, pa u skupstini se rehabilituje Sloba, ljudi moji !!
    ALI 'SLOBA' SE NIKAD, ALI NIKAD NECE VRATITI NA POLITICKU SCENU - A CEDU TRENUTNO
    GURAJU NVO SA NAMEROM DA GA VRATE !!

Podrazumevano

Citat Original postavio eremita
    ALI 'SLOBA' SE NIKAD, ALI NIKAD NECE VRATITI NA POLITICKU SCENU - A CEDU TRENUTNO
    GURAJU NVO SA NAMEROM DA GA VRATE !!
    Ne lezi vraze / ispod Mire 100 djavola vire, ...
    Ako nastave Radikali i Socijalisti, zajedno ce vratiti i Slobu,i Miru i jul,i... Sve uz smesak Dss-a
    Mogu oni to,a i trude se maksimalno.

Treba se uslihtati onim seljacima sto nemaju tv,i dalje su za Slobu.Glas je glas,sve za vlast,dupe moral,drzavu,narod,sve...

Učlanjen
    02.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2078

Podrazumevano

[guote]Headhunter:
    Ne lezi vraze / ispod Mire 100 djavola vire, ...
    Ako nastave Radikali i Socijalisti, zajedno ce vratiti i Slobu,i Miru i jul,i... Sve uz smesak Dss-a Mogu oni to,a i trude se maksimalno.

Treba se uslihtati onim seljacima sto nemaju tv,i dalje su za Slobu.Glas je glas,sve za vlast,dupe moral,drzavu,narod,sve...
    [/quote]

Mislim da potcenjujes nepismene i polu-pismene ljude, moje iskustvo je drugacije.
    Moji susreti sa potpuno primitivnim i neobrazovanim i neupucenim ljudima je potpuno
    drugacije, tj. danas mogu da tvrdim da je njihova procena neverovatno tacna
    i ipravna - nekako, oni zazmire na jedno oko i govore na osnovu cudesne intuicije.

TVRDIM DA SE SLOBISTI NIKADA NECE VRATITI NA VLAST.
    JA SE VISE PLASIM TITOISTA,
    onih koji su hladno po nalogu partije ubili oca, brata,denuncirali ljude, namestali
    "nesrecne slucajeve", a nikada nisu odgovarali za zlocine - sve se odjednom
    prebacilo na 'Slobu', pa samo u Beogradu koliko ima masovnih grobnica iz vremena
    'druga Tita', koliko je ljudi u tisini likvidirano -e toga sa ja bojim. Seti se samo
    izjava, kada su pocele promene: KRVLJU SMO DOSLI
    NA VLAST, I SAMO CEMO KRVLJU
    OTICI SA VLASTI.

Podrazumevano

Jos kad bi rekao koji titoisti, ako mislis na bulumentu koja upravlja db-om i mafijom,onda se 100% slazemo.

Učlanjen
    02.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2078

Podrazumevano

Jos kad bi rekao koji titoisti, ako mislis na bulumentu koja upravlja db-om i mafijom,onda se 100% slazemo.

Naravno da se 100% slazemo, ali ne mogu da ih imenujem - jer niko ne zna ko
    povlaci konce iz mraka njihove i dalje crvene od krvi "konspiracije"!

Slične teme

1. Streljana za bojevu municiju?
    Autor despotbg u forumu Vojska, policija i avijacija
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 11.06.2010., 07:42
  2. kupujem municiju 7.9 mm za pusku M48
    Autor bik_koji_sedi u forumu Lov i ribolov
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 02.08.2005., 13:51
  3. poseduje ji neko pc klub ili slicno....
    Autor HEMICAR u forumu Preduzetništvo i radni odnosi
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 15.01.2005., 17:02
  4. Kupujem opticki nisan (4x42 ili 6x42)i municiju 30-30 R
    Autor stojan u forumu Lov i ribolov
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 01.06.2004., 11:00
  5. Sta treba da poseduje.....??
    Autor SoBlue u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 23
    Poslednja poruka: 22.12.2003., 14:47

Pravila za slanje poruka