Symbian nokia 6600 problem sa screen saverom
Prikazujem rezultate 1 do 4 od 4

Tema: Symbian nokia 6600 problem sa screen saverom

Početnik Zedo (avatar)
    Učlanjen
    07.12.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Symbian nokia 6600 problem sa screen saverom

instalirao sam Skreen saver 1.0 misleci da cu malo povecati brojke sata i slicno (kao na 3410 npr.) ali je screensaver ocajan. Ne mogu ga izbrisati iz File managera, jer ga tamo nema, a kad udarim na njegovu ikonicu javlja mi da je aktivan i da ga je nemoguce obrisati.

Pomozite mi da vratim obican fabricki screensaver ili mi dajte neki drugi kojim cu prepishati ovaj najgluplji.

Thanks

Gost Joeok
    Guest

Podrazumevano

Imas Psiloc Screen Saver,version 1.91,ja imam trial verziju,bas danas sam ga instalirao,odlican je ,samo nisam ga jos krekovao.Potrazi crack preko Morpheus-a ,Kazaa ,ili neceg slicnog p2p prgrama,ima ga sigurno negde.A program mozes da skines preko gprs-a na psiloc-ovom sajtu.

Aktivan član 123456789 (avatar)
    Učlanjen
    08.11.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    78

Podrazumevano

Citat Original postavio Gost Joeok
    Imas Psiloc Screen Saver,version 1.91,ja imam trial verziju,bas danas sam ga instalirao,odlican je ,samo nisam ga jos krekovao.Potrazi crack preko Morpheus-a ,Kazaa ,ili neceg slicnog p2p prgrama,ima ga sigurno negde.A program mozes da skines preko gprs-a na psiloc-ovom sajtu.
    Neznam da li je pametno da skidas nesto za fon za pear to pear klienta , meni se ni jedn put da kasperski nije prijavio trojana ili virus kad sam skido nesto , po meni je Kaza najgori P2P klient ako vec oces da skidas nesto s P2P-a onda koristi Wareaz ili Shareaz.
    @ Z
    E a tebi je toliko vazan skrinserver pa si stavio 3 teme , jel ti toliko smeta ?

Zainteresovan član
    Učlanjen
    06.02.2005.
    Reputaciona moć
    48

Podrazumevano

Slazem se sa tobom da je Kazaa najgori p2p klijent,ali je na ovim prostorima najpoznatiji,pa sam mislio da ce se covek lakse snaci. 8) :wink:

Slične teme

1. problem sa welcome screen-om...
    Autor SandraJ u forumu Operativni sistemi
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 16.01.2009., 18:25
  2. Nokia 6600 problem sa bluetoothom
    Autor mix u forumu Mobilna telefonija
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 15.04.2005., 23:02
  3. Problem sa nokia 6600
    Autor nikola987 u forumu Mobilna telefonija
    Odgovora: 4