Sto se ne jjeebbuu na vreme?!!!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Soul_Loverr

Obećava
Poruka
78
Ja sam malo prelistao ovu krstaricu.
Gde su bre te mlade devojke, devojcice. Sve vidim neke babuskare od preko 30 godina.
Sto bre mlade devojke ne koriste svoj mozak i ostale atribute dok su mlade, neko cekaju da odu u penziju pa onda da se sete da im se jjeebbee. Traze muza zene od 35-40 godina. More beste bre sve u girentoloski centar i ko vas sisa sto ste bile glupe dok ste bile mlade.

Gde su te mlade sto imaju i malo mozga i vatre u sebi i sta one rade sad?
 
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~****~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
moj chovek...ovako ti to ide...
mlade.......se jebu ko stuke a ne pricaju o tome..
stare.......Jebu se jednomgodisnje a pricaju o tome ko da svaki dan tri put...
Ove od ttridesetak su izmedju....jebu se ko stuke a pricaju da se jebu jos vise...
 
Gazdarica:
Ne, oni su mladi i zato misle da su popili svu pamet ovog svijeta...
Mladost obicno sa sobom nosi i nadobudnost, koju svakodnevni zivot kasnije uglavnom ugasi...
Sto se tice pameti - ovako.
Licno sam bio i sa devojkama mladjim i sa devojkama starijim. Tako da ja vrlo dobro znam sta je bolje i sta je pametnije. Ko mi kaze da je bolja starija devojka nego mladja, ja cu mu u lice sasuti da je glup i da nema pojma sa zivotom.
Toliko sto se tice pameti.
 
Gazdarica:
Ne, oni su mladi i zato misle da su popili svu pamet ovog svijeta...
Mladost obicno sa sobom nosi i nadobudnost, koju svakodnevni zivot kasnije uglavnom ugasi...

36.gif
 
Soul_Loverr:
Gazdarica:
Ne, oni su mladi i zato misle da su popili svu pamet ovog svijeta...
Mladost obicno sa sobom nosi i nadobudnost, koju svakodnevni zivot kasnije uglavnom ugasi...
Sto se tice pameti - ovako.
Licno sam bio i sa devojkama mladjim i sa devojkama starijim. Tako da ja vrlo dobro znam sta je bolje i sta je pametnije. Ko mi kaze da je bolja starija devojka nego mladja, ja cu mu u lice sasuti da je glup i da nema pojma sa zivotom.
Toliko sto se tice pameti.
Pile, hajde sad procitaj jos jednom ono sto sam napisala... Pa, jos jednom, pa jos jednom, pa... I sve tako dok ne shvatis sta sam zapravo rekla...
E, kad najzad skontas, javi nam se ponovo...
A, sto ce vjerovatno biti kroz nekoliko godina... :mrgreen:
 
Gazdarica:
Soul_Loverr:
Gazdarica:
Ne, oni su mladi i zato misle da su popili svu pamet ovog svijeta...
Mladost obicno sa sobom nosi i nadobudnost, koju svakodnevni zivot kasnije uglavnom ugasi...
Sto se tice pameti - ovako.
Licno sam bio i sa devojkama mladjim i sa devojkama starijim. Tako da ja vrlo dobro znam sta je bolje i sta je pametnije. Ko mi kaze da je bolja starija devojka nego mladja, ja cu mu u lice sasuti da je glup i da nema pojma sa zivotom.
Toliko sto se tice pameti.
Pile, hajde sad procitaj jos jednom ono sto sam napisala... Pa, jos jednom, pa jos jednom, pa... I sve tako dok ne shvatis sta sam zapravo rekla...
E, kad najzad skontas, javi nam se ponovo...
A, sto ce vjerovatno biti kroz nekoliko godina... :mrgreen:
Ma kokama se ne javljam ni za milion godina, pogotovo onim sto su stariji pa misle da su popili svu pamet ovog sveta. No ne bi da se prepucavam, sa starijima. Tako da tebe(Vas) napustam ovde. Nije ova tema bila tome namenjena.
 
Soul_Loverr:
Ja sam malo prelistao ovu krstaricu.
Gde su bre te mlade devojke, devojcice. Sve vidim neke babuskare od preko 30 godina.
Sto bre mlade devojke ne koriste svoj mozak i ostale atribute dok su mlade, neko cekaju da odu u penziju pa onda da se sete da im se jjeebbee. Traze muza zene od 35-40 godina. More beste bre sve u girentoloski centar i ko vas sisa sto ste bile glupe dok ste bile mlade.

Gde su te mlade sto imaju i malo mozga i vatre u sebi i sta one rade sad?
sede kuci ispred svog kompa
 
Soul_Loverr:
pegisu:
Soul_Loverr:

Gde su te mlade sto imaju i malo mozga i vatre u sebi i sta one rade sad?
sede kuci ispred svog kompa
Hehe, da vidis to jeste mala problematika. Trebalo bi ih potstrektnuti da se udalje od kompa, na neko putovanje ili nesto slicno. Na nesto uzbudljivo. :wink:
pa ne mogu stalno da putuju ili rade, a i kako bi upoznale tebe?
 
pegisu:
Soul_Loverr:
pegisu:
Soul_Loverr:

Gde su te mlade sto imaju i malo mozga i vatre u sebi i sta one rade sad?
sede kuci ispred svog kompa
Hehe, da vidis to jeste mala problematika. Trebalo bi ih potstrektnuti da se udalje od kompa, na neko putovanje ili nesto slicno. Na nesto uzbudljivo. :wink:
pa ne mogu stalno da putuju ili rade, a i kako bi upoznale tebe?
Ako je dobra volja tu sve je moguce. Ma ko u bajkama.
Samo kad su vec pred kompom onda mogu i da klicu po celom monitoru i tamo i ovamo, ko zna gde ce pametno klinuti i gde ih to moze odvesti.
:roll:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top