Gde ste imali......

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

lav607

Domaćin
Poruka
3.919
najgori
fuck2.gif
:?:
 
drugo vece bombardovanja.njegova soba.sirena mu na 3 metra od zgrade.taman se uzivim,a ono krene da zaurlava! desetak puta za vazdusnu opasnost,isto toliko za prestanak...nisu ih stedeli.grozota! :?
 

Otkud to da je za dobar sex bitno mesto? Ja sam super sex imao u na toaletnoj šolji, yebga bila je neka gimnazijska žurka, sobe su bile zauzete. Onda nezaboravna su mi odmorišta u stambenim zgradama, tu su i saksije sa filandedronima i ostalim biljkama zimi, izgledalo je kao da smo u botaničkoj bašti...
Jednom sam na zimovanju sreo lepu devojčicu, pa smo vodili ljubav u hotelskoj kuhinji, na nekim džakovima.
P.S. Ko nije probao sex na motoru, nema pojma šta je dobro mesto za sex :D

Mnogo, bre, komplikujete stvari...
 
Svasta. :roll: Ma svakakav sex je dobar sex. Moze biti dobar, bolji ili najbolji. Nema loseg. Sta sad. Jedino je bitno da bude dosta mazunjanja. Da se mazimo. E sad, nekad si pastuv, nekad se napijes pa si brzi klinac. Varijanta da nemoze da se digne mi se jos nije desila. Kad se desi pricacu. Dakle ako je prozet neznoscu i pipanjem i ljubljenjem mora biti dobar. Ako samo privatis nesto uz ogradu to i nije sex vec obicno parenje. Kao zivotinje, konji ili jezevi mozda.

Vodjenje ljubavi = sex

Sex = vodjenje ljubavi
 
Nadya:
Clockfixer:
Vodjenje ljubavi = sex

Sex = vodjenje ljubavi

NIKAKO se ne slazem... :?

zar mozes sa nekim koga poznajes par dana ili par minuta da "vodish ljubav" ...?? u tom trenutku to ne mozes da znas...

Pa mozes. Nemoras da nekog znas dobro da bi vodio ljubav. Nekog znas malo pa vodite ljubav. To je nacin na koji se to radi a nije vezano za osecanja. Mada si i u pravu. Zavisi kako sta definises. Pazi ako imas nezan sex sa nekim koga ne znas i on ti pridaje paznju to vec nije samo sex. To je vec nesto izmedju vodjenja ljubavi i sexa. U stvari hocu da kazem da to nije *******.

JBG Ko razume shvatice. :D
 
Clockfixer:
Pa mozes. Nemoras da nekog znas dobro da bi vodio ljubav. Nekog znas malo pa vodite ljubav. To je nacin na koji se to radi a nije vezano za osecanja. Mada si i u pravu. Zavisi kako sta definises. Pazi ako imas nezan sex sa nekim koga ne znas i on ti pridaje paznju to vec nije samo sex. To je vec nesto izmedju vodjenja ljubavi i sexa. U stvari hocu da kazem da to nije *******.

JBG Ko razume shvatice. :D

hehehe ali pazi, kako da ne povezujes termin vodjenje ljubavi sa osecanjima... mislim u samom nazivu se nalaze osecanja... to ako je sex laganiji ne znaci da je odmah vodjenje ljubavi :wink:

a kapiram te, ali se ne slazem :D
 
Nadya:
Clockfixer:
Pa mozes. Nemoras da nekog znas dobro da bi vodio ljubav. Nekog znas malo pa vodite ljubav. To je nacin na koji se to radi a nije vezano za osecanja. Mada si i u pravu. Zavisi kako sta definises. Pazi ako imas nezan sex sa nekim koga ne znas i on ti pridaje paznju to vec nije samo sex. To je vec nesto izmedju vodjenja ljubavi i sexa. U stvari hocu da kazem da to nije *******.

JBG Ko razume shvatice. :D

hehehe ali pazi, kako da ne povezujes termin vodjenje ljubavi sa osecanjima... mislim u samom nazivu se nalaze osecanja... to ako je sex laganiji ne znaci da je odmah vodjenje ljubavi :wink:

a kapiram te, ali se ne slazem :D

Ma bitno je da se kapiramo. Naravno da ne mozemo uvek da se slazemo. :) Ljubim te. caooooooooooooo
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top