Sta ste po profesiji?

A ja sam... Cekaj da razmislim sta bih najvise voleo da budem. Verovatno ne nista sa cim bi leteo po oblacima....... Zeleo bih da budem sasvim obican covek, koji ce sve druge u neku ruku da razume. Ne bih voleo da budem kao neki sto misle da su toliko pametni, ali toliko da je malo mesta u vasioni da se njihova pamet smesti. Takve ljude ja sazaljevam...:( Budite to sto jeste, obicni, jednaki sa svim ljudima, pazljivi, ljupki, fini, a za svoj uspeh se borite i druge na tom putu ne ostecujte i ne ponizavajte.
Dr. elektrohemijskih nauka
 
{Milana}:
Profesor matematike na magistarskim studijama

Kad pre pa postade profesor na magistarskim studijama. S obzirom da ti je profil ovaj:

Učlanjen: 23. septembar 2004.
Ukupno poruka: 12
Pronađite sve poruke autora {Milana}
Pošaljite privatnu poruku
Mesto:
Godište: 1978 Sajt:
Zanimanje: student matematike
Email adresa: milanabgmail.com
MSN Messenger:
Yahoo Messenger:
AIM adresa:
ICQ broj:



ne verjem ti! Isuvise je malo vremena proslo od kako si bila studemt! Mozes da se izvadis da si u vreme uclanjenja bila student postdiplomskih studija, ali ni to ne pali jer da bi predavao post diplomcima potrebno je da doktoriras.
 
Anonymous:
AKHENATON:
{Milana}:
Profesor matematike na magistarskim studijama

Kad pre pa postade profesor na magistarskim studijama.


mislim da je htela reci da je profesor matematike (recimo u nekoj srednjoj skoli) i da je pored toga na magistarskim studijama. dodas jednu zapetu i resilo problem...

E TAKO VEC MOZE, INTERPUKCIJA JE VEOMA VAZNA, JER AKO JE NEMA RECENICE MOGU BITI DVOSMISLENE. MISLIM DA BI NAJJASNIJE BILO DA JE REKLA PROFESOR MATEMATIKE I STUDENT POSTDIPLOMKIH STUDIJA.
 

Back
Top