Da li PRO-ZAPADNI znaci ANTISRPSKI ?

Драги пријатељи,
Занима ме ваше мишљење о овом питању.
Да ли два концепта даљег развоје Србије (про-западни и просрпски) имају неку зону у којој могу да иду паралелно у истом смеру или је њихов сукоб неминовност.
Тојест, да ли једно искључује друго ; једноставно:

Да ли "про-западни" значи аутоматски "антисрпски"?

Znači.
 
Драги пријатељи,
Занима ме ваше мишљење о овом питању.
Да ли два концепта даљег развоје Србије (про-западни и просрпски) имају неку зону у којој могу да иду паралелно у истом смеру или је њихов сукоб неминовност.
Тојест, да ли једно искључује друго ; једноставно:

Да ли "про-западни" значи аутоматски "антисрпски"?

Обзиром на стање ствари и односе који владају, значи.
 
Ova odgovora su moguca....

Znaci zato sto sve sto nije prosrpski je antisrpski

Ne znaci zato sto sve sto je proskupstinsko postace prosrpsko ma koliko da je lose ili u pocetku pljuju po tome ostali Srbi...

(zakljucak, ucini skupstinu prozapadnom, malom kolicinom kesha i eto ti opet prozapadnog prosrpskog...)
 
Драги пријатељи,
Занима ме ваше мишљење о овом питању.
Да ли два концепта даљег развоје Србије (про-западни и просрпски) имају неку зону у којој могу да иду паралелно у истом смеру или је њихов сукоб неминовност.
Тојест, да ли једно искључује друго ; једноставно:

Да ли "про-западни" значи аутоматски "антисрпски"?

Znači i antisrpski i anticivilizacijski i antihrišćanski i antiljudski
 
Зависи шта подразумеваш под изразом ПРО-ЗАПАДНИ??? Јер, Србија је као што је рекао Свети Сава ИСТОК НА ЗАПАДУ И ЗАПАД НА ИСТОКУ и то кроз целу своју историју...

Ако под изразом ПРО-ЗАПАДНИ подразумеваш ПРО-ЕУ, ПРО-НАТО или ПРО-САД - онда је тај израз апсолутно АНТИСРПСКИ.....

Али ако посматраш историјски увидећеш да смо ми увек ПРИХВАТАЛИ СВЕ ОНО ШТО ЈЕ ДОБРО СА "ЗАПАДА" и одбијали СВЕ ШТО ЈЕ ЛОШЕ тј. ШТО ЈЕ АНТИСРПСКО.......
 
Зависи шта подразумеваш под изразом ПРО-ЗАПАДНИ??? Јер, Србија је као што је рекао Свети Сава ИСТОК НА ЗАПАДУ И ЗАПАД НА ИСТОКУ и то кроз целу своју историју...

Ако под изразом ПРО-ЗАПАДНИ подразумеваш ПРО-ЕУ, ПРО-НАТО или ПРО-САД - онда је тај израз апсолутно АНТИСРПСКИ.....

Али ако посматраш историјски увидећеш да смо ми увек ПРИХВАТАЛИ СВЕ ОНО ШТО ЈЕ ДОБРО СА "ЗАПАДА" и одбијали СВЕ ШТО ЈЕ ЛОШЕ тј. ШТО ЈЕ АНТИСРПСКО.......

EU; NATO I USA; to ti je samo nekoliko jedinica iste celine. nema potrebe da ih delis. dakle postoji zapad sa satelitima koji predstavljaju drugorazredne zemlje sluge, postoji BRIKS sa satelitima koji predstavljaju drugorazredne zemlje sluge i postoje zemlje treceg sveta, odnosno kolonije iliti robovi, odnosno raznorazne vukojebine koje bi i Bog najradije zaboravio.
 
Значи, наравно. Можда пре и није било тако, али сада јесте.

Запад води очигледну антиправославну и антисрпску политику, тако да је сврставање уз њих, свсртавање против српског народа.
 

Back
Top