Koji p2p program da koristim?

bane025

Početnik
Poruka
9
Imam Wireless 64k konekciju,dosad mi je proradio samo edonkey2000 program,probao sam i druge(kazaa,Dc++)nisam uspeo da pokrenem download.Cak i emule zeza verovatno zbog proxy-ja.(edonkey ga ne treba)
edonkey je pomalo spor pa me nervira mada sam ipak nesto i skinuo...takodje status mi je LowID..
Ima li ko ideju kako da podesim ove p2p programe da rade na bezicnom? :roll:
 
bane025:
Imam Wireless 64k konekciju,dosad mi je proradio samo edonkey2000 program,probao sam i druge(kazaa,Dc++)nisam uspeo da pokrenem download.Cak i emule zeza verovatno zbog proxy-ja.(edonkey ga ne treba)
edonkey je pomalo spor pa me nervira mada sam ipak nesto i skinuo...takodje status mi je LowID..
Ima li ko ideju kako da podesim ove p2p programe da rade na bezicnom? :roll:

Pa trebalo bi da u info fajlu postoji objasnjenje za podesavanje razlicitih tipova konekcija. Koristio sam emule v0.44b i tu sam i video objasnjenje za podesavanje u razlicitim konekcijama. Ipak, koriscenje p2p programa moze da bude i kontraproduktivno jer ostali korisnici imaju pristup fajlovima na tvom kompu pa ce se naci neki klinac koji ce to zloupotrebiti. Znam par ljudi kojima je na taj nacin riknuo hard.
 
Ja koristim Limewire 4 jer je jedan od retkih koji je bez adwera i spywera. Zadovoljan sam mada me oni jako nerviraju sto jako retko i tesko nastavljaju pekinut download ali sta ces kad su preko potrebni. Takodje sam korisnik wirelessa i nema tu nikakvih posebnih podesavanja. Sto se tice da ti neko drugi skine fajlove sa tvog kompa to se nikako ne moze desiti bez tvoje volje i saglasnsti, samo kazi programu da neces nista da sharingujes i to je to.
 
baki_princ:
Ja koristim Limewire 4 jer je jedan od retkih koji je bez adwera i spywera. Zadovoljan sam mada me oni jako nerviraju sto jako retko i tesko nastavljaju pekinut download ali sta ces kad su preko potrebni. Takodje sam korisnik wirelessa i nema tu nikakvih posebnih podesavanja. Sto se tice da ti neko drugi skine fajlove sa tvog kompa to se nikako ne moze desiti bez tvoje volje i saglasnsti, samo kazi programu da neces nista da sharingujes i to je to.

Limewire je proradio i super skida,ali jedina zamerka u odnosu na edonkey je ta sto nema celih albuma u rar ili zip formatu,mada je za pojedinacne mp3-e odlican.
 
baki_princ:
Ja koristim Limewire 4 jer je jedan od retkih koji je bez adwera i spywera. Zadovoljan sam mada me oni jako nerviraju sto jako retko i tesko nastavljaju pekinut download ali sta ces kad su preko potrebni. Takodje sam korisnik wirelessa i nema tu nikakvih posebnih podesavanja. Sto se tice da ti neko drugi skine fajlove sa tvog kompa to se nikako ne moze desiti bez tvoje volje i saglasnsti, samo kazi programu da neces nista da sharingujes i to je to.



Imam DSL nikad preko onog e/mule nista skinuti treba mi careva godina,ovaj pici ko po loju!!!!!!!!!

CARE,CARE,CARE,CARE,CARE,CARE,CARE,CARE,CARE,CARE,CARE,
 
I,jos jedno pitanje,firewall mi pri svakom konektovanju trazi da skinem blokadu,sto ja naravno nisam uradio,jer ne znam koliko drugi "host-ovi"imaju mogucnost da preuzimaju download od tebe,a vidim da to ovde sasvim lepo funkcionise.Dakle pitanje je blokada i dalje ili......
 
Druze svaka cast za programce,ali imam jedan mali problem,kako da gledam wmv file

Pa prosto. Dupli klik na fajl koji skidas ili si vec skinuo pa ce BearShare da aktivira svoj "Theater"
tj. Windos Media Player...
A sto se Firewalla tice naravno da te pita prilikom svake konekcije dok mu ne kazes da te to vise ne pita... A drugi mogu da downloaduju od tebe samo one fajlove koji se nalaze u direktorijumu "My Downloads" (BearShare ga sam otvara prilikom instalacije). Prazan direktorijum - nema od tebe sta da se downloaduje. P2P ZIVI OD RAZMENE...
 

Back
Top