MOLIM ZA MALU POMOC OKO POLIRANJA HARMONIKE

MUZICAR-2005

Obećava
Poruka
52
CAO I POZDRAV SVIMA.
ZANIMA ME JEDNA VRLO DISKUTABILNA TEMA, ALI I MALO RIZICNA AKO NEDOVOLJNO UPUCENI PRIMENE TO U PRAKSI.
RADI SE O POLIRANJU HARMONIKE.
NEKI SU MI GOVORILI DA RADE TO SA AUTO POLITURAMA ZA PLASTICNE DELOVE AUTA, MEDJUTIM AKO SE NAVODNO "PROMASI" PRAVI PROIZVOD, MESTO POLIRANE I BLESTUCE HARMONIKE , OD LAKA SA ISTE MOGU DA OSTANU SAMO "MUTNI REZANCI":)
ZATO MOLIM NAJLJUBAZNIJE SVE ZAINTERESOVANE PO OVOM PITANJU DA MALO VISE PRODISKUTIRAMO PO OVOM PITANJU, JER VERUJEM DA CE TO POMOCI MNOGIM HARMONIKASIMA KOJI HOCE DA IM HARMONIKA BUDE JOS LEPSA.
VELIKI POZDRAV SVIMA I CAO:)
 
Ja se najiskrenije izvinjavam sto sam pisao samo velikim slovima, iako dobro znam da je to kao prvo "Internetska nekultura", a kao drugo - potencira da kao "pricam visokim tonom".Pisao sam u zurbi , jer radim jos dve-tri stvari paralelno, a i "od juce sam ovde", pa se nadam da ce mi svi izviniti, jer stvarno nije bilo nista zlonamerno.
Hvala i veliki pozdrav svima:)
 
Pozdrav svima:)
Sale su lepa stvar i ko pametan ne voli da se sali, zar ne:))))?
Ali kada je u pitanju instrument od -15.000-eura,a i jos puno slicnih, ja ipak mislim da prvo trebamo pomoci ako mozemo jedni drugima i to najozbiljnije - koliko je moguce, pa cemo se onda saliti do besvesti:))))))
Jos jedan veliki pozdrav i stvarno ne zelim da se bilo ko uvredi bez razloga:)))
 
MUZICAR-2005:
Pozdrav svima:)
Sale su lepa stvar i ko pametan ne voli da se sali, zar ne:))))?
Ali kada je u pitanju instrument od -15.000-eura,a i jos puno slicnih, ja ipak mislim da prvo trebamo pomoci ako mozemo jedni drugima i to najozbiljnije - koliko je moguce, pa cemo se onda saliti do besvesti:))))))
Jos jedan veliki pozdrav i stvarno ne zelim da se bilo ko uvredi bez razloga:)))

evo, imam veceras folklor, pa cu da pitam naseg harminikasa sa cim polira harmoniku, pa cu da ti javim veceras, ili sutra ujutru!!
nije se niko uvredio..
vision - covek oce da ispolira harmoniku, a ako to uradi sa pogresnim proizvodom, onda ce da mu izbledi harmonika, ili sta god..
 
Poseban pozdrav tebi VINNETOU i hvala ti, pitaj kolegu ako ti nije tesko,a uzgred posto sam ja izmedju ostalog i profesor folkloristike i etnolomuzikologije, bas me zanima , cisto ovako drugarski - sta igrate kod tebe u folkloru, koje spletove, kakav orkestar imate, koreografa, i sta je tebi najomiljenije da igras:)
Veliki pozdrav i hvala:)))))
 

Back
Top