Uplašeni SAVREMENI MUŠKARAC

Tuzni_patak

Elita
Poruka
18.247
Šta se dešava ovde na Krstarici.
ZABRANJENO ZA SVE OZBILJNE TEME.

Jeli ime ovog foruma savremeni muškarac?
Dali je taj muškarac uplašen da čuje i ružna mišljenja o sebi?
Da li je savremeni muškarac stvarno ulaz/izlaz i zbog čega?
A što mislite da je tema iscrpena posle 5 dana?

Što se tiče organizacionog dela , izgleda da je pravilo koliko platiš toliko klatiš i ovde.
Ne možemo očekivati kvalitet administratora , ako nisu dobro plaćeni posao .
Možda treba da ih bude više.

Dajte predloge i primedbe , da SAVREMENI MUŠKARAC bude stvarno mesto za savremenog muškarca i za sve one koji imaju kvalitet da to sutra i postanu....
 
Takozvani "savremeni muskarac" je uvek uplasen, to mu sleduje po onom "savremen", to jest, to se od njega i trazi. Zar kad se zensko borilo za jednakost nije li se istovremeno atakovalo na nas muskarce, da se odreknemo nekih osnovnih muskih osobina? Jer kako ce zena biti jednaka drugacije?
I ajd sto je uplasen taj nas savremeni vepric, nego jos svasta nesto bezeze...


No, sa takvim muskarcima kao takmacima, jedan prevejani muskarac, lako postane predvodnik krda.

Pa jel tako?

o da.
 
Ajde sad vas dvojica 'predvodnika krda' lepo oštrite rogove i tucite se filozofskim raspravama, ja ću i dalje da se pomalo zezam. Šta ću kad sam jadan i zaostao i nemogu da pariram takvim veličinama, pa mi preostaje da utehu nalazim u zabavi i šali, makar i na svoj račun.
 
Milojko Vasic:
Forum - to smo mi. Dakle i ti.
Ja vrlo retko zaključam nku temu, a još ređe obrišem.
Zato, slobodno kreni, otvori temu za sve što misliš da je interesantno.

Pa što onda rastaman zatvori temu , današnja logika modernih muškaraca.
Ja se nisam našao uvredjen , a ne verujem ni ostali , ostalo je tu još dosta nedorečeno....
Jedino , njemu se učinilo glupo.
Pa kad bih ja sve što je glupo ignorisao na forumima, odmah bih konstatovao da je ovde sve zagorelo, ili detinjasto ili možda i sa nekim sramnim idejama , a sigurno egocentrik do egocentrika.
Ali nije mi cilj da konzerviram stanje, već da nadjemo izlaz, napravimo bolji ulaz, ako je slatka uops tj. jaka, samostalna, pohuperovana, i prolaz....

I sami ste svesni da nekad tema krene kao totalno autsajdersko zezanje a pretvori se u iskreno traženje mogućeg....sretnog.....nadahnutog...

A da. Tu su i oni koji su živi samo ako su potpisani kao zadnji post u temi....A miniraju često...Ali bar su oni samozadovoljni.

Inače se nešto čudno dešava sa administatorima ovde. Kao da su izgubili živce čitajući ponovo i ponovo ono već proživljeno i proanalizirano. To se zove istrošeni ste....Pamet u glavu , ili se menjajte ili bar shvatite kad je vreme da se ode....
 
jagodica:
DisMisaL:
Ajde sad vas dvojica 'predvodnika krda' lepo oštrite rogove i tucite se filozofskim raspravama, ja ću i dalje da se pomalo zezam. Šta ću kad sam jadan i zaostao i nemogu da pariram takvim veličinama, pa mi preostaje da utehu nalazim u zabavi i šali, makar i na svoj račun.


ej bre!!
ja sam ovde bedna a ne ti
ne kradi :evil:

Već si stigla do 11.000 poruka.
Da nisi tako mala, pod hitno bih te zvao na izlazak u klub, džez, tehno, dens, folk , ma bilo šta samo da te nervozne prste odvojim od tastature....
 
Tuzni_patak:
Pa što onda rastaman zatvori temu , današnja logika modernih muškaraca.
Ja se nisam našao uvredjen , a ne verujem ni ostali , ostalo je tu još dosta nedorečeno....
Jedino , njemu se učinilo glupo.
Ma rasta je alergičan na jeftine ženske žalopojke kako su svi muškarci isti i misle samo na jedno.

Tuzni_patak:
Pa kad bih ja sve što je glupo ignorisao na forumima, odmah bih konstatovao da je ovde sve zagorelo, ili detinjasto ili možda i sa nekim sramnim idejama , a sigurno egocentrik do egocentrika.
Ali nije mi cilj da konzerviram stanje, već da nadjemo izlaz, napravimo bolji ulaz, ako je slatka uops tj. jaka, samostalna, pohuperovana, i prolaz....
K'o što rekoh, samo napred !

Tuzni_patak:
I sami ste svesni da nekad tema krene kao totalno autsajdersko zezanje a pretvori se u iskreno traženje mogućeg....sretnog.....nadahnutog...
Jeste. Ili tako ili obrnuto.

Tuzni_patak:
A da. Tu su i oni koji su živi samo ako su potpisani kao zadnji post u temi....A miniraju često...Ali bar su oni samozadovoljni.
Čuj, ovo je forum. Ponašanje na forumu je najčešće pojačana kopija (dakle, bez kočnica i obzira) ponašanja u real life.
 
savremeni muskarac jeste pomalo uplasen te mnoge devojke se zale kako im slabo prilaze momci ili se isprepadaju kad one pridju...
Imamo tu cast i obavezu da zivimo u 21. veku, vremenu kada zensko ispoljavanje biovlasti nikad nije bilo slobodnije i patognomicnije, usiljenije... ali ja to pozdravljam, pustimo zenski pol da pokaze svoju pravu prirodu, ne kocimo ih, da vidimo dokle mogu da idu tako...

zivimo u vremenu kada ce se prelomiti prica o jednakosti polova, jer sve veci broj muskih a i zenskih shvata da je zenska misterija sruseni mit, proslost i deplsarina prica.... i dzivdzani vec znaju da to vise ne pije vodu. ta tabu tema je srusena, ili bar se vise ne tretira kao genitalija device koju niko ne sme da vidi a kamo li dirne.
jednostavno, rec je tome da je zenski pol pomalo potrosio kredit kod muskaraca, a kako sa razvojem svesti jedan po jedan mit pada, dosao je red i na zenku...
bice potrebno da oba pola redefinisu svoje uloge i ponasanje. pogotovu muskarci, jer je na ovaj moderni vid biovlasti koji je vec usvojila svaka klinka iz kraja, potreban adekvatan, moderan muski odgovor, a na sta sam vec ukazivao na nekoj od tema...

Pogotovu je bitno da mladi muzjaci sto pre pregrme fazu romantike, lokalizuju taj pozar i umesto da stoje i stagniraju u njemu budu pokraj i hodaju napred dalje. Ja, kao nesto stariji, zelim na to da im skrenem paznju, kako bi dobili na brzini i ushtedeli na vremenu tokom ovog nuzno tranzitnog procesa razvoja od decka ka emocionalno zrelom muskarcu.
 
Milojko Vasic:
Tuzni_patak:
Pa što onda rastaman zatvori temu , današnja logika modernih muškaraca.
Ja se nisam našao uvredjen , a ne verujem ni ostali , ostalo je tu još dosta nedorečeno....
Jedino , njemu se učinilo glupo.
Ma rasta je alergičan na jeftine ženske žalopojke kako su svi muškarci isti i misle samo na jedno.

Tuzni_patak:
Pa kad bih ja sve što je glupo ignorisao na forumima, odmah bih konstatovao da je ovde sve zagorelo, ili detinjasto ili možda i sa nekim sramnim idejama , a sigurno egocentrik do egocentrika.
Ali nije mi cilj da konzerviram stanje, već da nadjemo izlaz, napravimo bolji ulaz, ako je slatka uops tj. jaka, samostalna, pohuperovana, i prolaz....
K'o što rekoh, samo napred !

Tuzni_patak:
I sami ste svesni da nekad tema krene kao totalno autsajdersko zezanje a pretvori se u iskreno traženje mogućeg....sretnog.....nadahnutog...
Jeste. Ili tako ili obrnuto.

Tuzni_patak:
A da. Tu su i oni koji su živi samo ako su potpisani kao zadnji post u temi....A miniraju često...Ali bar su oni samozadovoljni.
Čuj, ovo je forum. Ponašanje na forumu je najčešće pojačana kopija (dakle, bez kočnica i obzira) ponašanja u real life.

dodala bih: besramno je misliti da si savremen samo zato što ovog trenutka dišeš.
sretni, nadahnuti, ma kome to treba, ti su impotentni :lol:
ne mogu da verujem da patak drži slovo protivu neozbiljnosti :?
pa najveća je stvar nasmejati se SAM SEBI, za promenu
 
Pa ne mogu svi da budu lujke , da bi bili zanimljivi...
Tebi priliči da si ta što jesi, Da želiš da budeš nešto drugo , nebi mogla......
A inače o zezanju i foliranju (koje je po tebi isto, a kod mene samo kod flerta i tih MF igrica....upravo počinju pravila privlačnosti (film) pa odoh na zezanciju......)
 
Iako je random cloud u pravu , postavlja se pitanje zašto se odreći onoga što daje tvoje iskrice sreće radi tržišno izgradjene fantazije i traganja feministički obojenih.

Dokaz večite biovlasti žena je i to što se većito savijala društvena norma upravo na ovim seksualnim pitanjima.

"demokratija" upravo odgovara ženama , jer u kapitalizmu kakav je danas , privid, uzmi što ti treba i izgubi se , proračunatost, praktičnost bez etike, politikantstvo, lažni društveni interesi su pored društva istovremeno i najčešće karakteristike žena.

Sa druge strane , vreme u životu jedne ženske jedinke koje je posvećeno lutanju i sazrevanju sada se drastično produžava (samim tim i agonija nezadovoljstva i neispunjenosti )
Kao rezultat prilagodjavanja se javlja novi soj muškaraca koji su prilagodjeni na novi soj "lutajućih devojaka" , ali im nisu privlačni , jer nisu kontrolabilni....(debilni, iz ženskog ugla sebični i nezreli) , i nažalost druga rastuća grupacija a to su homoseksualci (gej i lezbo).

Egzistencijalna sigurnost , pojačana sa sigurnošću i odgovornošću koju otac ima prema detetu nezavisno od ponašanja majke, dovodi do toga da se savremenom muškarcu nameću novi oblici odgovornosti i obaveza , ali mu se istovremeno umanjuju prava i ostvarenja potreba.
Stoga kao kurs razvoja , ako ostane ovakvo stanje stvari u zapadnim društvima , biće forsirano pronalaženje načina udovoljenja muških potreba za seksom i emotivnim angažovanjem bez stvaranja čvrste zajednice kao što su parovi ili brakovi.Upravo taj problem i dovodi do rasta prostitucije i na taj način smanjenja nivo poštovanja žena (same žene smanjuju nivo poštovanja muškaraca prema njima , prihvatajući kao dominantan način ponašanja koji ne izaziva poštovanje muškarca prema ženi).
Jedno od rešenja je u ponovnom uvodjenju poligamije i to ne samo kao načina društvenog ponašanja već i kao institucije.

Drugo je humanoidna robotika, u skladu sa težnjama da je moć obsene već prevazišla dodir sa prirodom i prirodnim. Ovakvo rešenje je već izvesno i zbog smanjene socijalizacije ljudi već danas.Tako će u osnovne potrebe pored stana i hrane ući i humanoidni ljubimac, pa će "emancipovani" slojevi imati problema sa natalitetom, što će reći da ja pod hitno moram da polažem za vozački za kamion, jer mnogo mi je draže biti kamiondžija sa diplomom ETF i nesavršenim svetom i kmečavcima nego idealan , savršen, ispunjen, zabavan život , slobodan, kao ona novinarka u "seks i grad" .

Može se , kad se uključi medijska mašinerija , i objasni sve prednosti veštačke materice , poboljša natalitet, naručivanjem deteta , davanjem jajne ćelije, i uzgojem deteta u veštačkoj materici (možda neka krmača) i isporukom na kućnu adresu....

Tako će u seksu , biti isključeno sve osim samog seksa. Čak bi se moglo desiti da zbog povećanog straha od neželjene trudnoće , i jakog ženskog biovlasničkog lobija (da bi se sprečilo gubljenje zdravlja usled stalnog uzimanja antibebi pilula) uvede trend davanja jajnih ćelija i naknadna sterilizacija žena (muškarci bi pre pali , ali nažalost škopljenje dovodi i do smanjenog libida i impotencije).

Naravno humanoid bi bio crn, zelenih očiju, ili plav, crnih očiju, neke bi čak naručivale genske izmenjene spermatozoide sa takvim genetskim kodom.
---------------------------------------
Ipak zaoštravanje odnosa , USA , energetska kriza će učiniti da svet ili zagine pre nego što se dodje do ostvarenja ovakvih medjupolnih odnosa ili do velike promene društvenog uredjenja u svetu.....
---------------------------------------
Naravno praksa je drugačija , i trenutno u Srbiji raste trend , "moja kučka" ili "my bitch" ili "naše kučke" preuzet iz Harlemovskih crnačkih društvenih zajednica, baš kao i muzička i socijalna kultura.
 
Tuzni_patak:
Pa ne mogu svi da budu lujke , da bi bili zanimljivi...
Tebi priliči da si ta što jesi, Da želiš da budeš nešto drugo , nebi mogla......
A inače o zezanju i foliranju (koje je po tebi isto, a kod mene samo kod flerta i tih MF igrica....upravo počinju pravila privlačnosti (film) pa odoh na zezanciju......)
Konačno tema koja je unela svežinu, u ovu žabokrečinu koja se počela gušiti u sopstvenom bunaru. Osporavaju je oni,koji su navikli na teme koje su nus proizvod devalvacije društva i gde je važno nevažno...gde je kvalitet ocenjen kao kvantitet...Ova tema zahteva da se "nasloni" na mnoge nauke kao što su: sociologija, filozofija, psihologija, pedagogija...Tema je mogla da ima drugačiji naslov. Nije u skladu sa samom suštinom. Kako može biti savremen muškarac, a uplašen??? No, pokušaću da na to pitanje odgovorim...i da ovom pitanju dam drugu dimenziju...onako kako je to "TUŽNI PATAK",zamislio ali zamenio malo teze.
 
Betty:
demokratija, egzistencija, humanoid, USA...
procitala sam po prve tri reci u svakom pasusu...


ej, jel slusas ti neku muziku?
Iza odgovora ove persone stoji i odgovor...zbog čega ova tema nije dovoljno posećena??? kada bi imala prizvuk primitivizma...surovog seksa...da peiziva gej momke i lezbejke...da traži devojku za ljubav u troje...verovatno bi bila veoma posećena. Ova tema nije u trendu...nije u fazonu...traži malo i inteligencije...poznavanje nekih naučnih disciplina. Mali je broj onih koji znaju: zbog čega je savremeni muškarac uplašen???...da li uopšte postoi savremeni muškarac...ili je to samo iluzija o kojoj maštaju sve žene na ovoj planeti???Koji su to razlozi zbog čega je "savremeni" muškarac uplašen? Poruku sam razumela...pa idemo redom:...
 
mover:
A gde si ti prijatelju nasao poziv za nekakvo ostrenje rogova ili tucu, mada bi interesantnije bilo znati, otkud si se pa ti nasao uvredjen?
[b [/b]Pođimo redom: Ako smo svesni činjenice da je porodica jedna od karika u obrazovno paspitnom procesu,moramo odgovoriti na pitanje šta nam je sa porodicom? Šta se ti dešava? Zbog dešavanja u društvu...nametnutih nam...a koje smo oberučke prihvatili sve sa zapada ( pa i Soroša ), koji je trebao da nam vodi decu u Ameriku...i to sa visokim koeficijentom inteligencije...pa da nam ta deca sa reprogramiranim nervnim sistemom...posle toga donose razne Zakone, pa možda i Zakon o porodici. Tu smo gde jesmo...porodica pukla kao đevđir, jer se ne zna ko je kome šta..ko kosi a ko vodu nosi. Dete, u ovom slučaju dečak...zbunjeno gleda kako je tata često odsutan...mama nikada nije zadovoljna...uvek gunđa jer tata sve duže ostaje na poslu. Mama, da nadoknadi ljubav detetu...koja mu je uskraćena od tate...pa u toj želji da mu bude otac i majka...polako i nesvesno od jednog pametnog i bistrog dečaka...na kraju priče modelira po svom standardu...i eto još jednog Edipovca.Život bije baš tako ni lak...pa će i taj budući savremeni muškarac, zbog poremećenih odnosa u društvu i porodici imati problem...sam sa sobom, a i okolina sa njim.
 
mover:
Takozvani "savremeni muskarac" je uvek uplasen, to mu sleduje po onom "savremen", to jest, to se od njega i trazi. Zar kad se zensko borilo za jednakost nije li se istovremeno atakovalo na nas muskarce, da se odreknemo nekih osnovnih muskih osobina? Jer kako ce zena biti jednaka drugacije?
I ajd sto je uplasen taj nas savremeni vepric, nego jos svasta nesto bezeze...


No, sa takvim muskarcima kao takmacima, jedan prevejani muskarac, lako postane predvodnik krda.

Pa jel tako?

o da.
:idea: Škola kao druga karika u tom opšte obrazovnom i vaspitnom sistemu: Dete-dečak...dolazi u školu sa strahovima...jer su ga u porodici već instruirali, da će tu biti problema ako ne bude dobar...ako ne bude učio. Ispred njega na katedri sedi učiteljica u farmericama...masne kose...promuklog glasa...koja već na startu pokazuje da prema deci koja nisu poslušna neće biti naklonjena. Ona voli devojčice, i jako joj je žao što i ona nema devojčicu. Devojčice...tokom školovanja postaju agresivne, jer su one tatine princeze koje mogu sve da rade...jer tatinu devojčicu niko ne sme da pipne. Dečaci sa čuđenjem gledaju svoje drugarice...koje sve češće pričaju o sexsu...o žurkama...o matorcima koji im se nabacuju. Agresivno ulaze u muške WC-e da "popuše", po neku cigaru...đžoint...pa ne retko nude i svoje usluge za jednu paklicu duvana. Dečaci koji te ponude ne prihvate...obično su šonje...****** i slično. Ako se neki i osmeli, nije važno što nemaju iskustvo...one će biti "učiteljice". Prestrašeni od lucidnosti...povređenog muškog integriteta...treba mnogo mudrosti pa ostati svoj :?:
 
vaga55:
Betty:
demokratija, egzistencija, humanoid, USA...
procitala sam po prve tri reci u svakom pasusu...


ej, jel slusas ti neku muziku?
Iza odgovora ove persone stoji i odgovor...zbog čega ova tema nije dovoljno posećena??? kada bi imala prizvuk primitivizma...surovog seksa...da peiziva gej momke i lezbejke...da traži devojku za ljubav u troje...verovatno bi bila veoma posećena. Ova tema nije u trendu...nije u fazonu...traži malo i inteligencije...poznavanje nekih naučnih disciplina. Mali je broj onih koji znaju: zbog čega je savremeni muškarac uplašen???...da li uopšte postoi savremeni muškarac...ili je to samo iluzija o kojoj maštaju sve žene na ovoj planeti???Koji su to razlozi zbog čega je "savremeni" muškarac uplašen? Poruku sam razumela...pa idemo redom:...



e
ne moramo mi ništa

strah je stanje koje se daje izlečiti


istina je da ovaj forum služi za socijalizaciju,
go for it.
i, bez brige.
 
DisMisaL:
Voćko izvini, nisam umeo da na bolji način objasnim ovim 'jakim i ozbiljnim', 'predvodnicima' krda muškaraca zašto ja na primer volim zabavne teme koje se javljaju na ovom podforumu.
Ovo je primer koliko muškarci vole "ozbiljne" teme. Komentar je bio na samom početku priče. Dolazimo u srednju školu: Dečaci koji žele da se obrazuju...provode dosta vremena u školi, na sekcijama...a mnogi i na sportskim terenima. Devojčice...ima časnih izuzetaka...utegnute u uske pantalone...sa bodijem do pupka...nije bitno što salce kipi sa strane...što je atrofična...kifotična. Bitno je da joj hormoni intenzivno rade. U školu dolaze našminkane kao da su pošle na modnu reviju. Nije bitno što se šminka ne slaže sa trenerkom...bitno je da je našminkana...da je svaki put ispred škole sa cigaretom ...da je svi vide. Svojom malom ručicom...kabadahijski udar svoga ruga po ramenu...tek da se vidi da je ona "nobl", da je ona dominantna...jezik ne uvlači...samo kad spava. Pljušte psovke...dogodovštine u fazonu šta je bilo sinoć na žurci kod Pere: ko je skim...a bilo ih je 5 parova u sobi. Bilo je "jaši svi su naši"...i to sve neki dečki sa strane...jer bez veze ovi naši su šmoklje. Oni samo štrebaju...idu na dramsku sekciju...neki od njih treniraju košarku...pa još sviraju i gitaru :roll: Dečaci...pogotovo oni koji imaju cilj pred sobom :?: žele da se obrazuju...nađu se u čudu...povlače se u sebe...neki više vole da se druže sa drugovima. Kada dođu kući...moraju da isključe telefon, jer su to maratonski razgovori. Škola...kao deo vaspitno obrazovnog sistema...potrošila svoj kredibilitet...na obrazovanje, a vaspitanje? ono je izbačeno iz planova i programa.
 
vaga55:
DisMisaL:
Voćko izvini, nisam umeo da na bolji način objasnim ovim 'jakim i ozbiljnim', 'predvodnicima' krda muškaraca zašto ja na primer volim zabavne teme koje se javljaju na ovom podforumu.
Ovo je primer koliko muškarci vole "ozbiljne" teme. Komentar je bio na samom početku priče. Dolazimo u srednju školu: Dečaci koji žele da se obrazuju...provode dosta vremena u školi, na sekcijama...a mnogi i na sportskim terenima. Devojčice...ima časnih izuzetaka...utegnute u uske pantalone...sa bodijem do pupka...nije bitno što salce kipi sa strane...što je atrofična...kifotična. Bitno je da joj hormoni intenzivno rade. U školu dolaze našminkane kao da su pošle na modnu reviju. Nije bitno što se šminka ne slaže sa trenerkom...bitno je da je našminkana...da je svaki put ispred škole sa cigaretom ...da je svi vide. Svojom malom ručicom...kabadahijski udar svoga ruga po ramenu...tek da se vidi da je ona "nobl", da je ona dominantna...jezik ne uvlači...samo kad spava. Pljušte psovke...dogodovštine u fazonu šta je bilo sinoć na žurci kod Pere: ko je skim...a bilo ih je 5 parova u sobi. Bilo je "jaši svi su naši"...i to sve neki dečki sa strane...jer bez veze ovi naši su šmoklje. Oni samo štrebaju...idu na dramsku sekciju...neki od njih treniraju košarku...pa još sviraju i gitaru :roll: Dečaci...pogotovo oni koji imaju cilj pred sobom :?: žele da se obrazuju...nađu se u čudu...povlače se u sebe...neki više vole da se druže sa drugovima. Kada dođu kući...moraju da isključe telefon, jer su to maratonski razgovori. Škola...kao deo vaspitno obrazovnog sistema...potrošila svoj kredibilitet...na obrazovanje, a vaspitanje? ono je izbačeno iz planova i programa.

ej, vago, ti 55. godište a još nisi ukapirao da je to da ODLIKAŠI IMAJU NAJBOLJE RIBE
bilo

u

pedagoške

svrhe
 
mover:
A gde si ti prijatelju nasao poziv za nekakvo ostrenje rogova ili tucu, mada bi interesantnije bilo znati, otkud si se pa ti nasao uvredjen?
Kafići su puni omladine...svi puše...svi piju...jer je to u trendu. Ako želiš da budeš faca, moraš da se naliješ ...pa tako naliven da uhvatiš neku ribu...nije bitno kakva je. Vereovatno će i ona biti nakresana, a možda i naduvana...pa kad se "kresnu",i to bez emocija...a kada se probude neće znati ko je koga.Ako je nekom slučajem to bilo negde u kolima...i to bez prezervativa...pa neće valjda biti toliki baksuzi da njih nešto zakači. Savremeni budući muškarac se ne uklapa u ovaj kliše...jer on na to ne pristaje.Razočaran...svaki put kad legne, razmišlja o svojim strahovima, da li je to sve moralo tako biti...zbog čega onaj dripac...bez 2 prednja zuba...sav štrokav i prljav, uhvati naj bolju ribu. Proganja ga to, traži odgovor na ta pitanja.Hteo bi nešto da promeni, ali ne zna šta??? Sebe, društvo...ili nešto treće.
 

Back
Top