STA JE SA KAMEROM NA SAMSUNGU X-600?
Prikazujem rezultate 1 do 4 od 4

Tema: STA JE SA KAMEROM NA SAMSUNGU X-600?

Početnik
    Učlanjen
    23.10.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano STA JE SA KAMEROM NA SAMSUNGU X-600?

Ljudi imam jedno pitanje oko samsunga x600.U pitanju je kamerica.U zadnje vreme ne pokazuje na displeju sliku kakvu bih trebalo.Prilikom rotacije kamere dolazi do iznenadnog pojavljivanja intenzivno zelenih nijansi uz znatno smanjenu ostrinu slike.Istina na samom pocetku rotiranja slika je relativno dobra,ali u nekim slucajevima i tu dolazi do prelivanja boja.Zna li neko sta je u pitanju,da li je neko imao slican problem i kako ga je resijo?Imam isto tako pitanje,ako neresim ovaj problem,ili,ako mi bude skupo,a opet nesigrno,sta predlazete koji model tel.da uzmem.Zanimaju me iskljucivo modeli,koji nisu na preklop.Da ima sto bolju kamericu,eventualno blic,i da na celokupnoj povrsini,ili u najvecem delu pokazuje sliku.Ovaj samsung i tako ima mali displej,a sliku su mu jos suzili sa gornje i donje strane.Ne zanima me prebacivanje na kompjuter,vec iskljucivo,kvalitet i velicina slike na samom displeju mob.telefona.U cenovnom rangu do 200 evra.Hvala.

sylentro
    Guest

Podrazumevano

ako imas pare kupuj 6600.Odlicna je kamera ima mostvo aplikacia a moze se skinuti software za snimanje video zapisa koliko god imas memorije.Odlican mob. ja ga imam.kosta oko 240 eura

Početnik
    Učlanjen
    06.08.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Brate, i ja imam x600 ali nemam takvih problema sa kamerom. Moji problemi su bili iskljucivo vezani za data transfer sa mob. na komp. i obrnuto. Ja ti preporucujem da prodas tel. (i ja cu isto to da uradim) i da sacekas malo jer po nekim informacijama se ocekuje da ce cena Nokie 6600 da padne na nekih 190-200 eura. Telefon je super, sa velikim mogucnostima, bezbroj aplikacija, programa... Naravno, ima i boljih telefona (iz programa Nokia) ali su zato i skuplji. 6600 u potpunosti zadovoljava moje zahteve i njega cu sigurno kupiti.

Pozdrav !!!

Aktivan član 123456789 (avatar)
    Učlanjen
    08.11.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    78

Podrazumevano

Citat Original postavio kanasta
    Brate, i ja imam x600 ali nemam takvih problema sa kamerom. Moji problemi su bili iskljucivo vezani za data transfer sa mob. na komp. i obrnuto. Ja ti preporucujem da prodas tel. (i ja cu isto to da uradim) i da sacekas malo jer po nekim informacijama se ocekuje da ce cena Nokie 6600 da padne na nekih 190-200 eura. Telefon je super, sa velikim mogucnostima, bezbroj aplikacija, programa... Naravno, ima i boljih telefona (iz programa Nokia) ali su zato i skuplji. 6600 u potpunosti zadovoljava moje zahteve i njega cu sigurno kupiti.

Pozdrav !!!
    Da pasce na nekih 200 eura za koliko ?
    Pa Nokia najbolje drzi cenu pored svih svetskih mobi brendova , neverujem da ce uskoro cena biti tolika ,
    A i covek je trazio dobru kameru , ako hoce dobru kameru neka kupi SIEMENS S65 s kamerom od 1,3 mega pixel.

Slične teme

1. Alarm na samsungu E250!
    Autor **Sweety** u forumu Mobilna telefonija
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 13.01.2009., 21:40
  2. Kako da na samsungu e380 zamenim software?
    Autor Crazy in love 2 u forumu Mobilna telefonija
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 14.03.2007., 12:09
  3. ne radi sat na samsungu e860!!!!
    Autor djondi u forumu Mobilna telefonija
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 10.09.2006., 12:40
  4. sa kamerom
    Autor VictorySun u forumu Mobilna telefonija
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 19.03.2005., 20:54
  5. EVELIN:hajde recite nesto o SAMSUNGU SGH C-100