MSN & Start-up

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Mr.Shishmish

Domaćin
Poruka
4.036
Problem mi se javlja u samom start-up-u .... pre par dana sam instalirao windows po ko zna koji put i ovaj put sam za AV izabrao Norton. E sada u samom start up-u sam iskljuchio sve sem AV, medjutim pri svakom novom restartovanju compa u start-up-u mi pokrene i MSN messenger !!! Kada hocu da ga iskljuchim na tool-baru kaze mi da moram josh neku aplikaciju da ugasim ??? Ako neko ima objashnjenje ili savet POMAGAJTE ochajan sam vishe !!!
I gde mogu da nadjem da skinem OPerU ???
Hvala
 
Sto se tice Microsoftovog mesingera, najiskrenije i ja Vam priznajem da je dosadan kao virus.I da imate program kao InControl, ili CodeStuffStarter, odnosno da Vi odredite sta ce se "podizati":) sa Windows-om, sve je uzalud:(((((( Morate ga deinstalirati kompletno i vise -nema problema, ali to je poseban postupak i ako Vam nije jasan , samo napisite, ja cu ga detaljno ovde opisati,jer ce sigurno zatrebati i drugima:)
A za Operu Vam treba samo broj da je registrirate, kako ne bi izlazile vise reklame u istoj, medjutim, sto ne probate sa Mozilla Firefox, Opera "gura" neke svoje coocije koje Spybot S&d odmah detektira...
Pozdrav:)
 
Ja nikada nisam imao problem te vrste sa MSN. Znaci dok je upaljen:Tools/options/general (sa leve strane)i unchekuj (stavi prazno) prvo polje.Onda na desktopu kliknes na x da ga ugasis onda desnim klikom na njegovu ikonicu u sistem trayu i kliknes exit.Ako time jednostavno ne resis javi pa idemo sa nekim drugim kombinacijama.
 
baki_princ:
Ja nikada nisam imao problem te vrste sa MSN. Znaci dok je upaljen:Tools/options/general (sa leve strane)i unchekuj (stavi prazno) prvo polje.Onda na desktopu kliknes na x da ga ugasis onda desnim klikom na njegovu ikonicu u sistem trayu i kliknes exit.Ako time jednostavno ne resis javi pa idemo sa nekim drugim kombinacijama.
Slazem se!!!!



Ali prema tome programu osijecam mrznju velikih razmijera,pa mi je to previse fino da mu uradim!

Ja radim sledece:

Start/Run/Regedit/HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run\MSMSGS i obrisem taj registry Key.

i izbrisem mu folder u Program Files ili samo exe.file

pa ga uninstal u control panel!!!

Svasta mu radim heheheh!!MRZIM GA!!!
 
MUZICAR-2005:
Sto se tice Microsoftovog mesingera, najiskrenije i ja Vam priznajem da je dosadan kao virus.I da imate program kao InControl, ili CodeStuffStarter, odnosno da Vi odredite sta ce se "podizati":) sa Windows-om, sve je uzalud:(((((( Morate ga deinstalirati kompletno i vise -nema problema, ali to je poseban postupak i ako Vam nije jasan , samo napisite, ja cu ga detaljno ovde opisati,jer ce sigurno zatrebati i drugima:)
A za Operu Vam treba samo broj da je registrirate, kako ne bi izlazile vise reklame u istoj, medjutim, sto ne probate sa Mozilla Firefox, Opera "gura" neke svoje coocije koje Spybot S&d odmah detektira...
Pozdrav:)
sva ta sranja mozes da zamenis sa par slova u opciju run.kako na pr:msconfig\startup
 
MUZICAR-2005:
Cao JOOCKEY,sve je to super i sa - msconfig, ali molim te, prevedi ono tvoje u startu: "sva ta *".
Pozdrav:))))))


Muzicar bez uvrede, ali sve me vise podsecas na klon onog brodskog kompjutera sirijuske kibernetske korporacije iz autostoperskog vodica kroz galaksiju :lol: Ko je citao znace zasto ;)
 
Cao NINA, i svim ostalima.Kao prvo -ne mozes me nicim uvrediti,pogotovu na netu...Ja sam taj koji sam - u realnosti..Ovakvim primedbama,a nisi prva,veruj mi najiskrenije dodajes sebi "jos po neku karakteristiku" i to "pred siru javnost:)"A jednog clana sam lepo cak i pitao -PA ZASTO SMETA KULTURA I LEPO PONASANJE?ZAR TREBA SVE DA PISEMO KROZ IRONIJU, PODCENJAVANJE DRUGIH,UVREDA, PSOVKI I VULGARIZMA - I TO PAZI -LJUDI KOJI RADE SA KOMPJUTERIMA:)))))))
Nista, sve je OK, samo je jedan clan mnogo lepo naveo, da iako sam kratko, sve vise se razocarujem u ovaj forum,posto pratim i mnoge druge.Tebi NINA hvala puno jos jednom na tvom VISOKONAUCNOM SF PSIHOLOSKOM PROFILU/ALI VIRTUELNOM:)))))))/, i hajde molim te:)
Pa kako moze da me uvredi takva glupost/izvini sad ti,posto sad ja ne vredjam tebe, samo pricam o onome "lupi pa......"Puno te pozdravljam van Siberspasea:) i nemoj da se ljutis:))))))))))))))))))))Cao
 
MUZICAR-2005:
I HAJDE NEKA BUDE - NISAM RAZUMEO STA SI NAPISALA:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
POZDRAV :idea: :D :D :D


Nisi ni svestan koliko si se u prethodnoj poruci nalupetao jer tacno: NISI SHVATIO. Kad budes procitao Autostoperski vodic kroz galaksiju shvatices koliko si se izblamirao totalno bezveze.
 
I opet si se iritirala i uvredila nepotrebno,a ja sam ti se nekoliko puta izvinio i nisam se uopste izblanirao,to sam pisao i "nekim drugim clanovima indirektno"/hvala samo za ono "lupio :D "
Nina, da batalimo nesporazum, neka bude po tvom - nisam procitao knjigu, a sada iako "je nisam procitao' kazem ti: VELIKO HVALA NA LEPIM KOMPLIMENTIMA :wink: :D /a mi se razumemo zasto.... :wink: /
Idemo dalje da se druzimo - jer znas onu - KO SE SVADJA, TAJ SE.....MEDJU DRUGOG I POSTUJE :D :wink:NAJVECI POZDRAV TEBI I JOS JEDNO SORRY :D
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top