Koliko devojke vole da se njima pruza oralni sex??

Clockfixer:
Recimo ja to mogu da radim satima.
Satima? :shock:
Da li to znaci da raspolazes sa toliko umesnosti pa su ti potrebni sati i sati da partnerku dovedes do vrhunca na taj nacin?
A, sta je sa vremenom za ostale poslastice? :wink:
Muskarac bi morao da zna da je nakon orgazma ta regija vrlo osetljiva, a svaka dodatna stimulacija klitorisa neprijatna.
Uostalom valjda je jasno, jer kod oba pola stvari funkcionisu slicno. :roll:
 
...A сад очекујем да се и на овој теми појави неко ''моралан'' и да се згрози како ви то понижавате своје момке и иживљавате се на њима приморавајући их на орални секс!
''Бљакс, фуј, грозно, неморално, ненормално..... '':wink:
 
Bad_Wolf:
mladja:
hanibal77:
meni je to-onako.moze al ne mora.nisam to dozivela vec mesecima i bas me briga.
E sad se foliras. Kao nisi to dozivela vec mesecima i bas te briga - a volis to :wink: :wink:

O ne, nikako se ne folira: naime, pitanje je upuceno za devojke, a kako je cenjena H udata... 8)
Ma Vuce, nema to veze, zena il devojka. sve one to vole podjednako, al najsladje im je kad je uzajamno, tj, kad je 69-ka :wink: :wink:
 
mladja:
Bad_Wolf:
mladja:
hanibal77:
meni je to-onako.moze al ne mora.nisam to dozivela vec mesecima i bas me briga.
E sad se foliras. Kao nisi to dozivela vec mesecima i bas te briga - a volis to :wink: :wink:

O ne, nikako se ne folira: naime, pitanje je upuceno za devojke, a kako je cenjena H udata... 8)
Ma Vuce, nema to veze, zena il devojka. sve one to vole podjednako, al najsladje im je kad je uzajamno, tj, kad je 69-ka :wink: :wink:

Kad vec pricamo, mada je pitanje za devojke: ja ne pocinjem ako ne poljubim ruzicu... :oops:
 
Bad_Wolf:
mladja:
Bad_Wolf:
mladja:
hanibal77:
meni je to-onako.moze al ne mora.nisam to dozivela vec mesecima i bas me briga.
E sad se foliras. Kao nisi to dozivela vec mesecima i bas te briga - a volis to :wink: :wink:

O ne, nikako se ne folira: naime, pitanje je upuceno za devojke, a kako je cenjena H udata... 8)
Ma Vuce, nema to veze, zena il devojka. sve one to vole podjednako, al najsladje im je kad je uzajamno, tj, kad je 69-ka :wink: :wink:

Kad vec pricamo, mada je pitanje za devojke: ja ne pocinjem ako ne poljubim ruzicu... :oops:
ruzica?e bas si mimi :D
 
rozemimoze:
Clockfixer:
Recimo ja to mogu da radim satima.
Satima? :shock:
Da li to znaci da raspolazes sa toliko umesnosti pa su ti potrebni sati i sati da partnerku dovedes do vrhunca na taj nacin?
A, sta je sa vremenom za ostale poslastice? :wink:
Muskarac bi morao da zna da je nakon orgazma ta regija vrlo osetljiva, a svaka dodatna stimulacija klitorisa neprijatna.
Uostalom valjda je jasno, jer kod oba pola stvari funkcionisu slicno. :roll:

Znam... jedinosto ja tovolim .... razumes.... trebalo je reci mogao bih... :)
 
hanibal77:
mladja:
hanibal77:
volim ali sans plus.nije mi nista specijalno kao sto volim kiseli kupus al nisam kiselila ove godine
Nemoj sad da mi tu mesas babe i zabe - tj. zadovoljtstvo i kiseli kupus. Foliras se foliras :wink: :wink:
i kiseli kupus je zadovoljstvo.a tek sarme... :wink:
hahahahaha...ovo je super, oralno zadovoljstvo je oralno zadovoljstvo, zar ne :lol: :lol: :lol:
 

Back
Top