Za NAJNOVIJI MUZICKI SOFTWARE...

  • Začetnik teme 064-20-555-48
  • Datum pokretanja
0

064-20-555-48

Gost
PROFESIONALNI AUDIO i MUZICKI programi, za profesionalnu muzicku produkciju na PC-U - Najnovije i potpuno ispravne verzije : Steinberg Cubase SX 1.06.78 FULL, Logic Audio Platinum 5.51 FULL, Magix Samplitude 7.12, Sound Forge 6.0e, Fruity Loops 4.12 Full, CakeWalk Sonar XL 2.2, Reason 2.5 FULL, Waves 4.0 , SVE od Native Instruments-a, sempleri, ritam masine, na stotine VSTi i DXi sintisajzera, efekata, Rolandovi i Yamaha soft. sintisajzeri, MIDI fajlovi, patchevi, boje, literatura za prof. muzicku produkciju, loop-ovi, AKAI semplovi, Stilovi za Korg , Yamaha i Roland, Konvertori stilova, RTAS plug-inovi,YU MIDI fajlovi...SVE TO NA 6 prepunih CD-a + 7 POKLON ! Ivan, 064-20-555-48, 064-260-64-64
 
Mene zanima da li postoji program za prepoznavanje muzike, tako da mu ubacis pesmu, sa cd-a, na primer (wav ili mp3), a on ti izbaci tacne note, u partituri (ili midi fajl, svejedno), svih instrumenata koji su svirali u toj pesmi, dakle razdvojeno.Ja znam da postoji WIDI recognition pro, ali on radi lose i ne prepoznaje pojedine instrumente, to jest glasove.Ko god zna nesto o ovome, hvala mu unapred.
 
@ Master.....
Tema je iz 2003 i taj Fruity loops je poprilicno prevazidjen.....I ne znam sta smatras pod loopovima, iako se cesto koristim tim programom....
@japur
Ti programi su retki, najcesce samo iz wav prebacuju u MIDI, ali je kod njih prob u tome sto ti treba jak procesor....
 

Back
Top