Splinter Cell: Chaos Theory

monte32:
Ma sve je to fino samo sto ko zna kakva ce masina trebati da tera to cudo savremene tehnike.Pandora Tomorrow na ATI 9800pro,pa frame rate zna da padne na 20 :idea:

Moja "ANA" tovljena specijalno za Splinter Cell: Chaos Theory

Maticna ploca: ASUS A7N8X-E deluxe
Procesor: AMD Barton 2600+ Box
Cooler: ???
Memorija: 2x512 DDR/400 MHz SuperTalent
Graficka: Ati Radeon 9600XT 256MB
Monitor: Samsung 17" FLAT 795MB
HDD: 120GB Maxtor 7200 rpm SATA
DVD/RW: Asus 108D
CD/R: Samsung 52/32/52
FDD: da li je bitno
Tastatura:Logytech
Mis: Mx510
Napajanje:350W
Zvucna: integrisana
Modem: 56k
Jos nije gotova mislim da napajanje steka!!!
Cuo sam da ce zahtijevati ogromnu memoriju,ali ce se moci igrati i "losim"racunarima sa slabim detaljima!
 
ja sam mislim na minimumu ali sam je obrno na 2200+ 512 ram, i 5200 64-bit na 800*600 na medium,nadam se da 3-ci nastavak nece biti mnogo zahtevniji!!!!!???
poz.ljubiteljima SC


ps.i dalje sam misljenja da je prvi deo najbolji!!!!
 
kolik:
ja sam mislim na minimumu ali sam je obrno na 2200+ 512 ram, i 5200 64-bit na 800*600 na medium,nadam se da 3-ci nastavak nece biti mnogo zahtevniji!!!!!???
poz.ljubiteljima SC


ps.i dalje sam misljenja da je prvi deo najbolji!!!!
Nažalost sigurno će biti dosta zahtevniji zato što se pravi u novom engine-u a PT je koristila engine prvog dela.
 
Barton 2500+ na ASUSu A7V333 (VIA KT333), 512Mb DDR i FX5600 - Pandora Tomorrow je predjena sa svim graf. detaljima na max osim senki koje su morale biti malo redukovane i bez, naravno, AA i AF. Frame rate je bio izmedju 25-30 fps :wink: Tako da te vase price o zahtevnosti drugog dela ne piju vodu.
A za treci cemo naravno da vidimo kad dodje, posto je na novom engineu!
 
Kad_LupimLupim:
Barton 2500+ na ASUSu A7V333 (VIA KT333), 512Mb DDR i FX5600 - Pandora Tomorrow je predjena sa svim graf. detaljima na max osim senki koje su morale biti malo redukovane i bez, naravno, AA i AF. Frame rate je bio izmedju 25-30 fps :wink: Tako da te vase price o zahtevnosti drugog dela ne piju vodu.
A za treci cemo naravno da vidimo kad dodje, posto je na novom engineu!


Jesi ti video sta sam ja napisao iznad.Probaj onu misiju pa mi reci gde je tvojih 25-30?
 
GRESNIK-M:
Dajte ljudi jel skinuo neko demo.
Sta te zanima?????Oces da ti ga posaljem na e-mail???

Uglavnom sve je super(Noz dobra stvarcica,mnogo novih poteza,grafika razvaljuje,iako sam je igro na minimalnim detaljima,multiplayr u demou nema,JEDINO STO me frhunski iznerviralo je Sem Fisher kad krenete igrati znacete o cemu govorim,)Ali dobro je kad prilazi sa ledja,vrhunski odradjeno,pa kad mu provrti grkljen,to je isto vrhunski,ali.........nesto mora ostati i za 4 dio!!!!!
 

Back
Top