ŠTA VI MISLITE O TOME

Margott:
rex:
DALI JE LJUDSKI IMATI VEZU SA ISTIM POLOM(AKO NISI LEZBOS ILI GAY)A JOŠ GORE AKO SI ŽENJEN/UDATA I AKO IMAŠ SINA STAROG 5 GODINA
a shta si ako nisi gej ili lezbo a u vezi si?...da moze...onda si bi...i kul si...ma dajte narode shta je vama...pu jeeeeeee

Izgleda da me niste razumjeli sta sam vas pitao,citiram DALI JE LJUDSKI IMATI VEZU SA ISTIM POLOM i nisam nikada pitao za sebe dali sam ja gay,jer ja sam ljudi moji savrseno ljepo i zivim normalan zivot,MUSKARAC+ZENA+DJETE+POTOMSTV
 
rex:
DALI JE LJUDSKI IMATI VEZU SA ISTIM POLOM(AKO NISI LEZBOS ILI GAY)A JOŠ GORE AKO SI ŽENJEN/UDATA I AKO IMAŠ SINA STAROG 5 GODINA

Ako nisi mislio na sebe,očito si imao na umu nekog poznatog,jer ovaj detalj "sin star pet godina" ovo pitanje iz šablonskog pretvara u lično.Da pitaš čisto teorijski,stavio bi "dete",ovako je očito reč o već postojećoj situaciji,a ne mašti.
 
Da li je ljudski? U ovom kontekstu pitanja to da li je ljudski ima prizvuk:DA LI JE PRIRODNO?Jel tako? E pa,kad mi nadjete dva Jelena da se ebu ili dve srne,ili dva Tigra,dve Zebre....a to je priroda,onda cu se sloziti da je to PRIRODNO,odnosno ljudski.Do tad...ipak ne.
 
DON:
Da li je ljudski? U ovom kontekstu pitanja to da li je ljudski ima prizvuk:DA LI JE PRIRODNO?Jel tako? E pa,kad mi nadjete dva Jelena da se ebu ili dve srne,ili dva Tigra,dve Zebre....a to je priroda,onda cu se sloziti da je to PRIRODNO,odnosno ljudski.Do tad...ipak ne.

A kad vidis coveka kako citira Balasevica na forumu, a sebi pripisuje kredit, ne mozes a da se ne zapitas kud plovi ovaj brod :lol: :lol: :lol:

P.S. Mislio da ceo tekst sastavim iz citata, al' me mrzi da se sad sasecam nekih od pre ko-zna koliko godina
 
Ima i textova pa cak i knjiga koji-e tvrde da postoje vanzemaljci,pa ih josh ne vidoh.Mozda si ti videla,ja ne...kad vidim,onda cu reci da je to normlano.Nazalost,novinama slabo verujem,ovo bez uvrede naravno.
 
Incognito:
DON:
Da li je ljudski? U ovom kontekstu pitanja to da li je ljudski ima prizvuk:DA LI JE PRIRODNO?Jel tako? E pa,kad mi nadjete dva Jelena da se ebu ili dve srne,ili dva Tigra,dve Zebre....a to je priroda,onda cu se sloziti da je to PRIRODNO,odnosno ljudski.Do tad...ipak ne.

A kad vidis coveka kako citira Balasevica na forumu, a sebi pripisuje kredit, ne mozes a da se ne zapitas kud plovi ovaj brod :lol: :lol: :lol:

P.S. Mislio da ceo tekst sastavim iz citata, al' me mrzi da se sad sasecam nekih od pre ko-zna koliko godina


Ne kapiram ovo za Balasevica?Ko se kiti njegovim umecem?
 
Pa ti... jos sad neces ni da priznas :lol:

To je on rekao kad je isao na koncert u Australiju pre par godina, pa kad je morao da zakasni na koncert citavih dva sata zato sto je tamo bila neka gay parada pa vozac morao da ide okolnim, zakrcenim putevima...

I kasnije je Balasevic ispricao tu anegdotu, jer kad je pitao vozaca sta je to (pomislio Djole neka poznata licnost dosla... il' sta ti ja znam), a on mu odgovorio 'Gay parada... ma to je skroz prirodno ovde'... A Balasevic mu odgovorio nesto kao: 'Prirodno? Kad vidim dva jelena ili dva muzjaka zebre da se medjusobno kresnu, smatracu to prirodnim... do tad, dalje od mene!'...

Poz.
 
Incognito:
Pa ti... jos sad neces ni da priznas :lol:

To je on rekao kad je isao na koncert u Australiju pre par godina, pa kad je morao da zakasni na koncert citavih dva sata zato sto je tamo bila neka gay parada pa vozac morao da ide okolnim, zakrcenim putevima...

I kasnije je Balasevic ispricao tu anegdotu, jer kad je pitao vozaca sta je to (pomislio Djole neka poznata licnost dosla... il' sta ti ja znam), a on mu odgovorio 'Gay parada... ma to je skroz prirodno ovde'... A Balasevic mu odgovorio nesto kao: 'Prirodno? Kad vidim dva jelena ili dva muzjaka zebre da se medjusobno kresnu, smatracu to prirodnim... do tad, dalje od mene!'...

Poz.


A to li bre da priznam?hahahhahahhaa,to jeste reko Djole...ja sam mislio za one prepeve tvoje bwe.......
 
Prvo nazovi stvar pravim imenom!Ako te privlače osobe oba pola i ako imaš seksualne odnose sa oba pola onda se radi o biseksualizmu.Ti preispitaj sebe u kojoj si ti kategoriji(hetero,homo,bi),priznaj to sebi i onda razgovaraj sa ženom u vezi toga jer nije pošteno da takve stveri kriješ od nje.Usvakom slučaju skim god da imaš seks potrudi se da to bude i siguran seks!
 

Back
Top