Velike gej ljubavi (nemaju kraja)

Headhunter

Primećen član
Poruka
949
Svi smo svedoci da su velike ljubavi neprolazne. A kada su gej i javne, onda su kontraverzne.

Velike gej ljubavi,koje su prezivele test vremena u nasoj politici su:

1) Socijalisti i Radikali (slobo,seki,tomo,vule,vucko vucelic u "grupnom" planu)

2) Kostunicino ljubavno pismo Aci Tomicu (kada je bio u zatvoru)

Mozda ima jos toga van kamera(jos cekamo na onaj grupnjak socijalista i 11 korumpiranih radikalskih poslanika), a van politike,a javno-skoro su ljubavna pisma poceli da pisu jedno-drugom Bagzi i Legija! p***rlucima nikad kraja! ...

Dotle- verovatno jos dugo,na drugom programu rts-a, svako (pa i deca!) ima prilike da gleda uzivo iz skupstine program X sadrzine! Sramota...
 
Mislim da je tvoj dodatak temi o "ljubavi ds-a i jula,sps" vise "wishfull thinking" nego ikakva realnost.

Dok sa druge strane ljubav SPS-A I SRS-A NEMA KRAJA I GRANICA. :oops: :oops:

I za jedne i za druge je Sloba orginalni tata,heroj , cale, prva ljubav,otac na sluzbenom putu...koji je bezrazlozno otisao u istoriju kao najgori u skorije vreme(posle tita), pa bi da ga reHABIBIlituju (habibi-arap. dragi) :shock: :lol:
 
Headhunter:
Svi smo svedoci da su velike ljubavi neprolazne. A kada su gej i javne, onda su kontraverzne.

Velike gej ljubavi,koje su prezivele test vremena u nasoj politici su:

1) Socijalisti i Radikali (slobo,seki,tomo,vule,vucko vucelic u "grupnom" planu)

2) Kostunicino ljubavno pismo Aci Tomicu (kada je bio u zatvoru)

Mozda ima jos toga van kamera(jos cekamo na onaj grupnjak socijalista i 11 korumpiranih radikalskih poslanika), a van politike,a javno-skoro su ljubavna pisma poceli da pisu jedno-drugom Bagzi i Legija! p***rlucima nikad kraja! ...

Dotle- verovatno jos dugo,na drugom programu rts-a, svako (pa i deca!) ima prilike da gleda uzivo iz skupstine program X sadrzine! Sramota...


E strucnjak znas sta- JEDINI REGISTROVANI ***** U NASOJ POLITICI JE ZARKO KORAC a on je sa tvojom strankom bio u koaliciji!
 
Headhunter:
Mislim da je tvoj dodatak temi o "ljubavi ds-a i jula,sps" vise "wishfull thinking" nego ikakva realnost.

Dok sa druge strane ljubav SPS-A I SRS-A NEMA KRAJA I GRANICA. :oops: :oops:

I za jedne i za druge je Sloba orginalni tata,heroj , cale, prva ljubav,otac na sluzbenom putu...koji je bezrazlozno otisao u istoriju kao najgori u skorije vreme(posle tita), pa bi da ga reHABIBIlituju (habibi-arap. dragi) :shock: :lol:
suva realnost je u pitanju, doduse u lokalu,a nevladine organizacije ne smatras pederlukom :lol: racunas to je sloboda izbora slicnih :wink:
 
Ja@ti:
Headhunter:
Mislim da je tvoj dodatak temi o "ljubavi ds-a i jula,sps" vise "wishfull thinking" nego ikakva realnost.

Dok sa druge strane ljubav SPS-A I SRS-A NEMA KRAJA I GRANICA. :oops: :oops:

I za jedne i za druge je Sloba orginalni tata,heroj , cale, prva ljubav,otac na sluzbenom putu...koji je bezrazlozno otisao u istoriju kao najgori u skorije vreme(posle tita), pa bi da ga reHABIBIlituju (habibi-arap. dragi) :shock: :lol:
suva realnost je u pitanju, doduse u lokalu,a nevladine organizacije ne smatras pederlukom :lol: racunas to je sloboda izbora slicnih :wink:

A ljubav sps-srs,nije suva realnost? Pa sta je bitnije,taj "doduse" i "ponegde" (kazi koji i gde?)lokalni nivo.ili republicki od 99' i pre toga,do dan danas?
Tj. crno-crveni show koji traje godinama i godinama... Opet pakujes kako hoces.
A da ima ne vladinih org.tog tipa naravno da ih ima.
I njih opet pakujes sa ds-om? Tj. ne ti, nego znamo svi ko. A ti prihvatas taj stav bez razmisljanja.
 
Headhunter:
Ja@ti:
Headhunter:
Mislim da je tvoj dodatak temi o "ljubavi ds-a i jula,sps" vise "wishfull thinking" nego ikakva realnost.

Dok sa druge strane ljubav SPS-A I SRS-A NEMA KRAJA I GRANICA. :oops: :oops:

I za jedne i za druge je Sloba orginalni tata,heroj , cale, prva ljubav,otac na sluzbenom putu...koji je bezrazlozno otisao u istoriju kao najgori u skorije vreme(posle tita), pa bi da ga reHABIBIlituju (habibi-arap. dragi) :shock: :lol:
suva realnost je u pitanju, doduse u lokalu,a nevladine organizacije ne smatras pederlukom :lol: racunas to je sloboda izbora slicnih :wink:

A ljubav sps-srs,nije suva realnost? Pa sta je bitnije,taj "doduse" i "ponegde" (kazi koji i gde?)lokalni nivo.ili republicki od 99' i pre toga,do dan danas?
Tj. crno-crveni show koji traje godinama i godinama... Opet pakujes kako hoces.
A da ima ne vladinih org.tog tipa naravno da ih ima.
I njih opet pakujes sa ds-om? Tj. ne ti, nego znamo svi ko. A ti prihvatas taj stav bez razmisljanja.
sto se sps i srs tice uvek su bili u ljubavi i ja nisam srecna zbog toga, to je stara prica,nova stara prica je ona o kojoj ti pricam kod mene u lokalu , nevladine i ds ne pakujem ja nego se oni sami pakuju jedno uz drugo,
 
stonex:
Guliverr:
E strucnjak znas sta- JEDINI REGISTROVANI ***** U NASOJ POLITICI JE ZARKO KORAC a on je sa tvojom strankom bio u koaliciji!


A otkud ti to znas ? Jel' ste vi to bili malo intimni,a ?

E gospodo to da je ZARKO KORAC ***** je javno poznato,kao sto je poznatu da je pod uticajem njegove stranke pokusana i GEJ-PARADA pa su se proveli ko bos po trnju i BEOGRAD hvala bogu ostao neosramocen! I dok ima ljudi poput mene uvek ce neosramocen i ostati jer nikada necemo dozvoliti da nam se ****** setkaju gradom i kvare naciju!
 
Guliverr:
Headhunter:
A kako se onda naziva Radikalsko-Socijalisticki grupnjak u skupstini - sa sve blagosiljanom ikonom Slobe (od vladike KogMog zaboravio mu ime)...?

Hetero-seksualna ljubav ? :P Idolopoklonstvo? :evil: (ako iko zna sta to znaci,pogotovo u hriscanstvu)

ponavljam jedini registrovani ***** je vas bivsi koalicioni partner i vas veciti prijatel ZARKO KORAC!

GDE SE TO REGISTROVAO ?
DAJ ADRESU PA DA REGISTRUJEMO I OVAJ SKUPSTINSKI GRUPNJAK TVOJIH RADIKALA I SOCIJALISTA?
 
E gospodo to da je ZARKO KORAC ***** je javno poznato,kao sto je poznatu da je pod uticajem njegove stranke pokusana i GEJ-PARADA pa su se proveli ko bos po trnju i BEOGRAD hvala bogu ostao neosramocen! I dok ima ljudi poput mene uvek ce neosramocen i ostati jer nikada necemo dozvoliti da nam se ****** setkaju gradom i kvare naciju![/quote]

Ovo sam vec rekao i evo ponovo kazem da stojim iza gore napisanog i na ovu temu necu vise raspravljati! Jasno je ko dan ko je ***** na nasoj politickoj sceni!
 
Guliverr:
E gospodo to da je ZARKO KORAC ***** je javno poznato,kao sto je poznatu da je pod uticajem njegove stranke pokusana i GEJ-PARADA pa su se proveli ko bos po trnju i BEOGRAD hvala bogu ostao neosramocen! I dok ima ljudi poput mene uvek ce neosramocen i ostati jer nikada necemo dozvoliti da nam se ****** setkaju gradom i kvare naciju!

Ovo sam vec rekao i evo ponovo kazem da stojim iza gore napisanog i na ovu temu necu vise raspravljati! Jasno je ko dan ko je ***** na nasoj politickoj sceni![/quote]

Nisi reko gde je registracija !? :cry: :cry: :cry:
Ocu da prijavim skupstinski grupnjak! :oops: :oops: :oops:
 
Headhunter:
Guliverr:
E gospodo to da je ZARKO KORAC ***** je javno poznato,kao sto je poznatu da je pod uticajem njegove stranke pokusana i GEJ-PARADA pa su se proveli ko bos po trnju i BEOGRAD hvala bogu ostao neosramocen! I dok ima ljudi poput mene uvek ce neosramocen i ostati jer nikada necemo dozvoliti da nam se ****** setkaju gradom i kvare naciju!

Ovo sam vec rekao i evo ponovo kazem da stojim iza gore napisanog i na ovu temu necu vise raspravljati! Jasno je ko dan ko je ***** na nasoj politickoj sceni!

Nisi reko gde je registracija !? :cry: :cry: :cry:
Ocu da prijavim skupstinski grupnjak! :oops: :oops: :oops:
[/quote]

Ti za grupnjak i jesi a gde je registracija pitaj svog prijatelja KORACA!
 
Guliverr:
Headhunter:
Guliverr:
E gospodo to da je ZARKO KORAC ***** je javno poznato,kao sto je poznatu da je pod uticajem njegove stranke pokusana i GEJ-PARADA pa su se proveli ko bos po trnju i BEOGRAD hvala bogu ostao neosramocen! I dok ima ljudi poput mene uvek ce neosramocen i ostati jer nikada necemo dozvoliti da nam se ****** setkaju gradom i kvare naciju!

Ovo sam vec rekao i evo ponovo kazem da stojim iza gore napisanog i na ovu temu necu vise raspravljati! Jasno je ko dan ko je ***** na nasoj politickoj sceni!

Nisi reko gde je registracija !? :cry: :cry: :cry:
Ocu da prijavim skupstinski grupnjak! :oops: :oops: :oops:

Ti za grupnjak i jesi a gde je registracija pitaj svog prijatelja KORACA![/quote]

Ako sam za grupnjak,pa daj telefon na radikalnu stranku, ocu u taj Sps-Srs grupnjak. Jel primaju heteroseksualce?
 
Headhunter:
Guliverr:
Headhunter:
Guliverr:
E gospodo to da je ZARKO KORAC ***** je javno poznato,kao sto je poznatu da je pod uticajem njegove stranke pokusana i GEJ-PARADA pa su se proveli ko bos po trnju i BEOGRAD hvala bogu ostao neosramocen! I dok ima ljudi poput mene uvek ce neosramocen i ostati jer nikada necemo dozvoliti da nam se ****** setkaju gradom i kvare naciju!

Ovo sam vec rekao i evo ponovo kazem da stojim iza gore napisanog i na ovu temu necu vise raspravljati! Jasno je ko dan ko je ***** na nasoj politickoj sceni!

Nisi reko gde je registracija !? :cry: :cry: :cry:
Ocu da prijavim skupstinski grupnjak! :oops: :oops: :oops:

Ti za grupnjak i jesi a gde je registracija pitaj svog prijatelja KORACA!

Ako sam za grupnjak,pa daj telefon na radikalnu stranku, ocu u taj Sps-Srs grupnjak. Jel primaju heteroseksualce?[/quote]

Ma jok uzmi ti broj od KORACA,ma nemoj se brines on ce sve da ti objasni!
 

Back
Top