South Park

  • Začetnik teme ~Fir~AIR~
  • Datum pokretanja
Zasto glupost? Pa to je najbolja serija svih vremena!!!! (NE preterujem)
Obozavam epizodu sa sadamom huseinom.
Jel zna neko ko je Kartmanov otac, iz jucwerasnje epizode. Ne mogu da docekam nastavk!
 
Ludi su ko struja! Posebno ona epizoda sa Traper keeper-om, kad se cini mi se Kajl uvukao u ono cudoviste koje je nastalo od Kartmena, a unutra scena iz Odiseje 2001 uz Kartmenov glas kao HAL 9000: "What are you doing, Kyle?", "I'm afraid I can't let you do this, Kyle..." Pokidao sam se od smeha... :D :D :D
 
Betty:
Jel zna neko ko je Kartmanov otac, iz jucwerasnje epizode. Ne mogu da docekam nastavk!
Ma malo je to tesko objasniti posto mu majka u stvari nije majka :P Zamuljali su ga skroz ali posteno :) A ako ti kazem nece ti biti zanimljivo :wink:
A Kartman je najjaci :!: :!: :!:
 
Primetio sam jednu zanimljivu cinjenicu, prateci diskusije u vezi South Parka (live, van ovog foruma) zakljucio sam da ljudi to ili obozavaju ili ne podnose. Nema sivog. Takodje sam primetio da je medju obozavaocima u vecini zenska populacija.

Prvom prilikom cu morati da pogledam to cudo i da vidim cemu tolika polemika. Inace ne gledam TV, pa ih poznajem samo kao likove na majicama, itd...
 
Najbolji su :D Samo me Erik Kartman nervira jer je kreten,ali South Park ne bi bio to bez njega. Ubedljivo mi se najvise svidela ona epizoda sa onim peskiricem sto stalno duva :lol: :lol: Zacenila sam se od smejanja :lol: :lol:
 
South Park rulez :):
Betty:
Jel zna neko ko je Kartmanov otac, iz jucwerasnje epizode. Ne mogu da docekam nastavk!
Ma malo je to tesko objasniti posto mu majka u stvari nije majka :P Zamuljali su ga skroz ali posteno :) A ako ti kazem nece ti biti zanimljivo :wink:
A Kartman je najjaci :!: :!: :!:


ahahahahahaaaaaa....pa njegova mama je hermafrodit....a spavala sa Klintonom i guvernerom i gradonacelnikom.....
 

Back
Top