ZALJUBLJENOST U MILOSEVICA

katana_blade

Zainteresovan član
Poruka
226
SRS i SPS dokazuju ko više „voli“ Miloševića i ko je brižniji u očuvanju vrednosti koje je zastupao njegov režim. DS predstavlja drugu Srbiju i drugu politiku koja želi da ispravi sve negativne posledice Miloševićeve vladavine - rekao je potpredsednik DS i naveo brojne ljude bez doma, razorenu privredu, materijalno osiromašenje, gubitak mnogih ljudi, kao i masakr u Srebrenici.

Sta mislite koja ce od ove dve stranke SPS ili SRS osvojiti vise "srca" biraca i dobiti vise glasova na buducim izborima. :?: :?:
 
Generalno, ja sada necu da raspravljam o SRS-u i SPS-u, ali cu ukazati na to koliki smo mi Srbi idioti!
F. Tudjman i S. Milosevic su ljudi istog soja.
Bilo kom Hrvatu da kazete nesto protiv F.T gadno cete se provesti, a kome god Srbinu kazete nesto o S.M, pa...
 
katana_blade:
SRS i SPS dokazuju ko više „voli“ Miloševića i ko je brižniji u očuvanju vrednosti koje je zastupao njegov režim. DS predstavlja drugu Srbiju i drugu politiku koja želi da ispravi sve negativne posledice Miloševićeve vladavine - rekao je potpredsednik DS i naveo brojne ljude bez doma, razorenu privredu, materijalno osiromašenje, gubitak mnogih ljudi, kao i masakr u Srebrenici.

Sta mislite koja ce od ove dve stranke SPS ili SRS osvojiti vise "srca" biraca i dobiti vise glasova na buducim izborima. :?: :?:
o njima ne mislim nista ali o tebi mislim da ne zivis u realnom svetu kada ovakve stvari govoris o ds/u,onu su nastavili politiku sps/a,em lazu,em kradu,em su nesposobni :wink:
 
DS nije sposoban da ispravi bilo šta.I od njihove politike mi je muka i od njihovog rečnika.Objasni ti meni šta ćemo mi dobiti ulaskom u EU.Ja sam protiv ulaska, a više niko ne sme ni da pomene to.

Hrvati mogu da imaju lepo mišljenje o Tuđmanu, nije ih uništio , kao onaj prasac nas.Pa i mogu da imaju lepo mišljenje o njemu.
Inače je veliko takmičenje između SPS i SRS-a u uvlačenju u bulju Cobetu.Ipak, mislim da će SRS pobediti.
 
Ja@ti:
katana_blade:
SRS i SPS dokazuju ko više „voli“ Miloševića i ko je brižniji u očuvanju vrednosti koje je zastupao njegov režim. DS predstavlja drugu Srbiju i drugu politiku koja želi da ispravi sve negativne posledice Miloševićeve vladavine - rekao je potpredsednik DS i naveo brojne ljude bez doma, razorenu privredu, materijalno osiromašenje, gubitak mnogih ljudi, kao i masakr u Srebrenici.

Sta mislite koja ce od ove dve stranke SPS ili SRS osvojiti vise "srca" biraca i dobiti vise glasova na buducim izborima. :?: :?:
o njima ne mislim nista ali o tebi mislim da ne zivis u realnom svetu kada ovakve stvari govoris o ds/u,onu su nastavili politiku sps/a,em lazu,em kradu,em su nesposobni :wink:
Sto se ds-a tice...
Mozda nisu bas savrseni, ali po meni od njih bolje nemamo...Ja se samo iskreno nadam da imaju bar malo duha koliko je Djindjic imao!!!
Sto se SRS-a i SPS-a tice, mislim da ce SRS pobediti, sps je sada kewin ****!
 
Shinoda:
Ja@ti:
katana_blade:
SRS i SPS dokazuju ko više „voli“ Miloševića i ko je brižniji u očuvanju vrednosti koje je zastupao njegov režim. DS predstavlja drugu Srbiju i drugu politiku koja želi da ispravi sve negativne posledice Miloševićeve vladavine - rekao je potpredsednik DS i naveo brojne ljude bez doma, razorenu privredu, materijalno osiromašenje, gubitak mnogih ljudi, kao i masakr u Srebrenici.

Sta mislite koja ce od ove dve stranke SPS ili SRS osvojiti vise "srca" biraca i dobiti vise glasova na buducim izborima. :?: :?:
o njima ne mislim nista ali o tebi mislim da ne zivis u realnom svetu kada ovakve stvari govoris o ds/u,onu su nastavili politiku sps/a,em lazu,em kradu,em su nesposobni :wink:
Sto se ds-a tice...
Mozda nisu bas savrseni, ali po meni od njih bolje nemamo...Ja se samo iskreno nadam da imaju bar malo duha koliko je Djindjic imao!!!
Sto se SRS-a i SPS-a tice, mislim da ce SRS pobediti, sps je sada kewin ****!

EVO DS-OVACKI "HUMANIZAM" i "KULTURA", "HUMANISTI" I "KULTURNI" SU KAO NJIHOVE USTASE:
"Kolektivni centar "Poljoplod" u Valjevu.I ako nam ništa nisu ponudili,osim 120000 dinara(da za to kupimo stan ili kucu),u junu 2003.godine su nam iskljucili vodu i struju.Od juna 2003. do maja 2004.godine bili smo i bez vode i bez struje(čitavu zimu nismo imali grijanje,a bilo je i -15).
Povjerenik za izbjeglice u Valjevu Jelica Simeunovic(clan GSS) nam je prijetila da ćemo biti protjerani u Hrvatsku ako ne napustimo kol.centar,bakama od 80 godina je prijetila samaranjem,optuzivala nas da smo poceli rat,govorila kako su Hrvati nasa braca,pobacala nam hranu iz frizidera(šta kažeš na ovo) i svaki Boziji dan nas pljuvala preko medija pod kontrolom DS(Radio Valjevo,Vujic televizija,novine Napred).Ti isti mediji nisu hteli da objave nijedno naše saopštenje,osim TV "MARS" koja je pojam za demokratiju.
Takođe i mnogi mediji iz Beograda su sve ovo precutkivali.
Na lokalnom nivou u Valjevu na vlasti je bila DS sa svojim satrapima.Kada smo tražili pomoć od njih oni su se sprdali i ismijavali sa nama i samo pitali-a što se ne vratite?
Umalo da zaboravim i onog lopova Ozrena Tosica koji nam je prijetio policijom i slao saopštenja u kojima piše da nam je nudio bolji smjestaj-e da Bog da mu njegova djeca zivjela u tom boljem smjestaju."

djindjic je isao kod radovana da pojede vola i posle da pljuje po Srpskim žrtvama kad ode u Srbiju, a lecic i arnericka su dolazili u Banja Luku na tezge da uzmu pare a da ne govorim izjave cedine, gase knezevica, koraca, hrustanovicke a djindjic par dana pred smrt odrzo predavanje na bl univerzitetu i rekao da je RS koleteralna steta postoji video zapis na tv rs. svilanovic je stavio venac prvog ubijenog civila u sarajevu, nije hteo da zna da su prvi civili pobijeni 1991 u b. brodu Srbi a da je prvi civil u Sarajevu, ubijen Srpski svat. Petrovic iz ds stalno lupeta pricu kroz sve medije i u SCG i RS da su Srbi pobili 8000 muslimana u srebrenici itd.

ds, ne pišu da su pustili siptarske terroriste iz zatvora tokom njihove vladavine. siptarski terroristi koji su posle bili glavne vodje martovskog pogroma na kosovu. I oni da govore o ocuvanju interesa Srbije!
 
Sto se kaze: vidi trun u oku brata svoga a u svome ne vidi brvno.

Pa ja rekoh par puta Sloba je napravio jednu vrstu debila, Mindjic druge.

I u cemu je sada razlika sto jedni vole Slobu, drugi Mindjica... Obe grupacije pevaju ode i hvalospeve svojim vodjama, duhovnim ocima... isto se neko utrkuje ko voli svog vodju... I sta je sad ovde nekima cudno? Vi ste isto tako zaneseni za Mindjica i ne vidite (ali niti piznajete) nesto sto je ocigledno.
 
SRS i SPS dokazuju ko više „voli“ Miloševića i ko je brižniji u očuvanju vrednosti koje je zastupao njegov režim. DS predstavlja drugu Srbiju i drugu politiku koja želi da ispravi sve negativne posledice Miloševićeve vladavine - rekao je potpredsednik DS i naveo brojne ljude bez doma, razorenu privredu, materijalno osiromašenje, gubitak mnogih ljudi, kao i masakr u Srebrenici.

Sta mislite koja ce od ove dve stranke SPS ili SRS osvojiti vise "srca" biraca i dobiti vise glasova na buducim izborima. :?: :?:

JEL OVO TADIC BESHE PRICAO ILI......SAMO DS..........:mrgreen::mrgreen::mrgreen:
 
Zaljubljenost u Miloshevica danas nije in..to je bilo aktuelno tamo negde pochetkom 90-tih
Danas si prosvetjen i napredan ako si zaljubljen u Djindjica i sa tugom u glasu i setom u ochima prichash shta bi bilo kad bi bilo da je ostao ziv-raj na zemlji minimum.
 

Back
Top