osveta

ovaj jsamin je definitivno neka paljevina.... za jedan dan je 5000 puta odgovorio na ovu temu...ako ti ne sedis ceo dan pored racunara ondah ja ne znam ko sedi:))......a da menjas ribe i to ti neverujem jel ne bih sedeo za racunarom kao neki luzer i raspravljao se tu po kaoje kakvim forumima.....
 
Hvala ti na silnim komplimentima sretjo :0)))
U horoskopu sam strelitza/blizanatz (vatra/vazduh...gooooriiiiiiiiiiiiii ;0)))
P.S.Zmajevi zive u petjini....sami,a umesto srtza....LED...netopivi...pametnitze moja mala...;0))
 
Zena_zmaj:
Hvala ti na silnim komplimentima sretjo :0)))
U horoskopu sam strelitza/blizanatz (vatra/vazduh...gooooriiiiiiiiiiiiii ;0)))
P.S.Zmajevi zive u petjini....sami,a umesto srtza....LED...netopivi...pametnitze moja mala...;0))

Zence zmajce svaka cast , ovaj mali napaljenko je grozan!
Gde pronalazi tolike "kaludjerice" , u obdanistu???:))))
Na zalost kasno se ukljucih, ali nema veze, vec je dobio svoju porciju mlekca.
Kakav looozer!!!!
 
pa ako je prekid veze bio prijateljski nema potrebe za osvetom,ali ako je bio krvnički onda bi se možda i osvetila.dosad nisam imala razloga za osvetu,ma valjda nisam taj tip.
 
treba se ponekad svetiti i boriti za svoje,i to uopste nije detinjasto,pa necete valjda sediti skrstenih ruku i gledati kako vas neko provocira i filozofirati kako to ne valja,ufff sad su svi odjenom postali kao fini
 
Ima jedna izreka, a kaze:

Uspeh je najbolja osveta.

biggthum.gif
 
Virgo:
Nije lepo,nije opravdano,al što prija...


:lol: :lol: :lol:
e nisam , ja nesto u fazonu da se svetim, nisam takva osoba (bar nisam bila do skoro),al kad se pruzi sansa, znas ono servira se na tanjiru, pa ko ne bi, ihhhh
bilo mi malo cudno, pa zao, e sad me boli uvo.
8)
 
U potpunosti se slažem sa KAPRISOM! Gubljenje vremena na osveti je čista glupost, i često time povređujemo sebe. A ujedno to često prestavlje dokaz da nam je zapravo još uvek stalo zbog dotične osobe, pa se nadamo da će mo se mi osećati bolje ukoliko ona pati... A zapravo je obrnuto.
 

Back
Top