Prilaz...

opušteno:
Sa kojim pristupom biste prisli ribi na nekoj zurci.Ne mislim na ono standardno(kako se zoves...),
nego nesto originalno.A devojke,recite kakv prilaz volite.

Nikada ne startujem ribe po zurkama. Tu padaju samo curke a to mi ne treba. Lazem bilo je momenata kad mi je bas to trebalo pa sam startovao sa "kako se zoves" i imao prodju. :wink: Ali ako sam hteo da nadjem devojku startovao sam drugarice, koleginice s posla, studentkinje na faxu, jednom sam startovao neku frizerku dok me sisala. Neka madjarica. Pristala je da se nadjemo uvece. Malo smo se izvatali i nista vise. Ali generalno treba da se startuje svuda zivo non-stop. To je to.
 
....Znaci, gledas je neprestano, ona "mrdne" a ti za njom :) kao da je uhodis..(naravno, da sve to bude tako i tooliko uocljivo, da ona primeti da je "zoomirash") Ona se tu oseti blago neprijatno, ali iznad svega polaskano!!hehee..Pa kako i ne bi, a?? :) :wink: Posle sledi start...Tu njen ego raste, sve joj to imponuje(mislim, taj tvoj "trud" i to...), i padne na to...
Zvaka moze da ti bude i neka bzv..(a moze i orbit) :) ali na ovo prvo, generalno gledano, se lozi vise od 60% devojaka! :arrow: :wink:

Mada, ako devojka nije u fazonu da nalazi momke na zurkama(kao npr. ja) nece ti pomoci nikakva fora, niti ma kolika recitost!! Ne, ne nisam ja sada neka riba, ali to je "nekakav" princip!!
 

Back
Top