najlonke sa savom

fetish

Početnik
Poruka
46
Ima puno muskaraca koji vole da nose najlon carape ili hulahopke,a to ne smeju da priznaju.Vole zenska stopala sa tankim crnim carapicama to ih strasno uzbudjuje,jednostavno obozavaju najlonke na sebi i zenama.Javite se da razmenimo iskustva i naprevimi klub obozavalaca zenskih nogu,stopala,najlonkica itd...!!!!!!!!!!!!
 
Upoznala sam momka... skroz OK tip, simpatičan, zgodan, pametan, uspešan... Mislila sam da se šali kad mi je pričao o tome kako nosi najlonke i koliko često ide na depilaciju nogu.
Kad je podigao nogavicu od farmerki i pokazao mi najlonke - nisam mogla da se uzdržim od osmeha: Pomislih kako izgleda ostatak (muškarac u ženskim hulahopkama :lol: :lol: :lol: ) i jedva sam se uzdržala od ne prasnem u ludački smeh!
Sledećeg susreta nije bilo... :wink: :lol:
 
smeh:
Upoznala sam momka... skroz OK tip, simpatičan, zgodan, pametan, uspešan... Mislila sam da se šali kad mi je pričao o tome kako nosi najlonke i koliko često ide na depilaciju nogu.
Kad je podigao nogavicu od farmerki i pokazao mi najlonke - nisam mogla da se uzdržim od osmeha: Pomislih kako izgleda ostatak (muškarac u ženskim hulahopkama :lol: :lol: :lol: ) i jedva sam se uzdržala od ne prasnem u ludački smeh!
Sledećeg susreta nije bilo... :wink: :lol:
sto? mogli ste zajedno da idete u shopping carapa i otimate se oko istog para?! :lol: ne,to si se ti bojala da ce on poceti da koristi tvoje! :lol: :lol:
MUSKARAC U NAJLONKAMA SA SHAVOM ILI BEZ JE B O L E S N O ! ! ! :twisted:
 
peach:
smeh:
Upoznala sam momka... skroz OK tip, simpatičan, zgodan, pametan, uspešan... Mislila sam da se šali kad mi je pričao o tome kako nosi najlonke i koliko često ide na depilaciju nogu.
Kad je podigao nogavicu od farmerki i pokazao mi najlonke - nisam mogla da se uzdržim od osmeha: Pomislih kako izgleda ostatak (muškarac u ženskim hulahopkama :lol: :lol: :lol: ) i jedva sam se uzdržala od ne prasnem u ludački smeh!
Sledećeg susreta nije bilo... :wink: :lol:
sto? mogli ste zajedno da idete u shopping carapa i otimate se oko istog para?! :lol: ne,to si se ti bojala da ce on poceti da koristi tvoje! :lol: :lol:
MUSKARAC U NAJLONKAMA SA SHAVOM ILI BEZ JE B O L E S N O ! ! ! :twisted:
I vise nego bolesno!
 
aparthejdovac:
peach:
smeh:
Upoznala sam momka... skroz OK tip, simpatičan, zgodan, pametan, uspešan... Mislila sam da se šali kad mi je pričao o tome kako nosi najlonke i koliko često ide na depilaciju nogu.
Kad je podigao nogavicu od farmerki i pokazao mi najlonke - nisam mogla da se uzdržim od osmeha: Pomislih kako izgleda ostatak (muškarac u ženskim hulahopkama :lol: :lol: :lol: ) i jedva sam se uzdržala od ne prasnem u ludački smeh!
Sledećeg susreta nije bilo... :wink: :lol:
sto? mogli ste zajedno da idete u shopping carapa i otimate se oko istog para?! :lol: ne,to si se ti bojala da ce on poceti da koristi tvoje! :lol: :lol:
MUSKARAC U NAJLONKAMA SA SHAVOM ILI BEZ JE B O L E S N O ! ! ! :twisted:
I vise nego bolesno!

Samo ****** pomisljaju na tako nesto. Meni nije nikad palo na pamet. Hej mozda nosi i uloske :D mozda se plasi da ne zatrudni hihihihi
 
E, bas mi je drago da nije taj mangup!Uzivaj, pozdrav!:D

Kad sam vec na temi da pitam autora koliko je interesovanje za klub ljubitelja najlonki.Jel' se javio bar neko na pp?'Oce li taj klub da bude javno ili tajno udruzenje? :wink:
 
fetish:
Ima puno muskaraca koji vole da nose najlon carape ili hulahopke,a to ne smeju da priznaju.Vole zenska stopala sa tankim crnim carapicama to ih strasno uzbudjuje,jednostavno obozavaju najlonke na sebi i zenama.Javite se da razmenimo iskustva i naprevimi klub obozavalaca zenskih nogu,stopala,najlonkica itd...!!!!!!!!!!!!
Jaaaao kako je ovo romantično!
U nedostatku ženskih stopala (uz)buđavaju se sopstvenim!!!? O tome se radi?
 
Naravno da volim najlonke na devojkama ,volim da ih vidim i na poznatim osobama i to me pali.Mislim da velika vecina muskaraca voli to i to nije nista cudno.Mislim da i velika vecina devojaka voli najlonke,ali ih je kao blam da to priznaju.Memam pojma zbog cega.Naravno da kada se spremaju u grad ili na neko slavlje,zurku ili tako nesto,95% devojaka oblaci najlonke.Neka me neko ubedi u suprotno.Ali vec,da muskarac obuce najlonke,tu vec nisu cista posla i po meni je jako bolesna osoba.Znaci,glas za najlonke na devojkama,a ne na muskarcima.
 
Ne vole bas svi najlonke, ja na primer. Jer na primer kad povucem noktom po najlonci odma se sav najezim...odvratan osecaj. Cak je jedno vreme bilo ako obuces najlonke - ti ces ih skidati. Al kontam da sam ja nestandardan po ovom pitanju.

Ko to voli nek uziva u tome, nemam nista protiv, nije nista nenormalno...dok god je da devojka nosi najlonke a ne tip.
 
ne znam u cemu je fazon s najlonkama i sta je tu toliko napaljivo! pa,dobro,nosim ih i ja,dobre su one s puno likre sto malko zatezu guzu (zamislite to na tipu,jacks!pa to mozda i boli!) al' se bukvalno ospem od njih ako ih imam na sebi pola dana! dakle:dole najlonke! :lol:
 
fetish:
Ima puno muskaraca koji vole da nose najlon carape ili hulahopke,a to ne smeju da priznaju.Vole zenska stopala sa tankim crnim carapicama to ih strasno uzbudjuje,jednostavno obozavaju najlonke na sebi i zenama.Javite se da razmenimo iskustva i naprevimi klub obozavalaca zenskih nogu,stopala,najlonkica itd...!!!!!!!!!!!!
mogu li ja da budem direktor sektora obozavaoca zenskih stopala u tom klubu
 

Back
Top