Daj Srbi da se pomolimo za Sladju!

Mile sa Manjace

Obećava
Poruka
88
Izgleda da ce da joj leva noga biti amputirana. ***** ti zapade majku krvavu u p#cku, nadam se iz sveg srca da cete zadesiti najcrnje.
Zbog prokletih sankcija i djubreta zlotvorskih sa zapada koji nisu dozvoljavali da se donese humanitarna pomoc u Banja Luci, Sladjana Kobas je jedina Srpska devojcica 1992 od trinaest prezivela.

Nadam se dete da ceti Bog pomoci, nemogu da se potresam vise, suze nemam vise. Prokleta nasa vlada 40 tona pomoci tsunamijinim zrtvama poslali, za Sladju nemaju pomoc.
 
Mile sa Manjace:
Izgleda da ce da joj leva noga biti amputirana. * ti zapade majku krvavu u p#cku, nadam se iz sveg srca da cete zadesiti najcrnje.
Zbog prokletih sankcija i djubreta zlotvorskih sa zapada koji nisu dozvoljavali da se donese humanitarna pomoc u Banja Luci, Sladjana Kobas je jedina Srpska devojcica 1992 od trinaest prezivela.

Nadam se dete da ceti Bog pomoci, nemogu da se potresam vise, suze nemam vise. Prokleta nasa vlada 40 tona pomoci tsunamijinim zrtvama poslali, za Sladju nemaju pomoc.

GOSPODE BOZE, DRAGI I PREBLAGI NAS ISUSE HRISTE,
POGLEDAJ I NA NAS SRPSKE MUCENIKE
I POMOZI NASOJ DRAGOJ SLADJI,
SKRSI ZUBE NASIM NEPRIJATELJIMA I
PROGNAJ IH U PAKAO IZ KOGA SU DOSLI. AMIN !
 
jagodica:
a znam devojku od 20 koja umire od leukemije. i takvih ima mnogo. i sad super sto je sladjana dobila pare, ali koliko takvih ima!!! samo je ona imala srece (ili vezu na TV???) i sta sad?


da, stvarno, jedino ona je non-stop na Tv-u i internetu vec danima :!: Zasto :?:

Nemam ja nista protiv toga, ali na zalost nije jedina.

btw, umro mi drug od leukemije pre par meseci, u 20-toj godini :cry: i od profesorke cerka u 12-oj godini :cry: i drugarica od raka u 19-oj :cry:
Al' ih nesto nije bilo na Internetu :? A ni na Tv-u :?
 

Back
Top