U CEMU STE PROFESIONALAC?

U pravljenju gluposti raznih vrsta! :lol: :lol: Nikom ne mogu da padnu na pamet TOLIKE gluposti kao meni 8) E,moglo bi se reci da kao profesionalac pravim LAZANJE :wink: ......Svi koji su ih probali kazu da su najlepse...c,c,c, al' sam ponosna na sebe :P
 
u dokazivanju necega, u odgovaranju nekoga od necega.. i tako.. znam dosta dobro da pricam, ako sam upoznata sa temom!
profesionalac sam u brzom kuckanju na tastaturi, iako ne znam ono - gde je tastatura tacno podeljena.. profesionalac sam za ukuse (mislim na hranu), dobro, moda ne profesionalac, ali sam dosta dobra.

e, sad stvarno u cemu sam profesionalac! u pricanju o mom decku, i smaranju ostalih ljudi o tome kako sam srecna!!
huh huh, opet sam pocela.. :wink:
 
Dovla:
Bliznakinja:
Ја сам професионалац у склапању боја :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: 8) 8) 8) (што се одеће тиче :P )
Vidim. Kad god citam tvoj post uvek mi oci ispadnu od ove tvoje boje. Moze li neka samo malo tamnija???

Стављала бих подебљано али newerna_beba исто пише љубичастом подебљано..тако да ништа од тога на жалост :)
 
Bliznakinja:
Dovla:
Bliznakinja:
Ја сам професионалац у склапању боја :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: 8) 8) 8) (што се одеће тиче :P )
Vidim. Kad god citam tvoj post uvek mi oci ispadnu od ove tvoje boje. Moze li neka samo malo tamnija???

Стављала бих подебљано али newerna_beba исто пише љубичастом подебљано..тако да ништа од тога на жалост :)
Zamisli propasti da vas dve pistete istom bojom. To bi bilo isto ko kad bi nas sve pokosio armagedon. Ravno katastrofi. :D :D :D

Nista specijalno mi ne ide od ruke.....Salim se. Ima par stvari, al necu da se hvalim :)
 
Pa, mogu da kazem da sam odlichna kad dodje do nekih rasprava, debata... Dobar sam govornik, valjda. :? Upoznata sam sa svim i svachim. Ono, pricham dva jezika techno (ne ukljuchujem srpski). Tako da sam, shto se tiche uopshteno JEZIKA, super. :P
 
I ja sam profesionalac u brzom kucanju na tastaturi... a kada je kucanje SMS-ova u pitanju, e, tu sam rekorder :P Steta, ali ne mogu se pohvaliti da sam profesionalac kada je pravljenje nekog jela u pitanju, posto znam samo caj da skuvam-nije da ja necju da naucim, nego, kada, sva onako odushevljena kazem mami: ''Daaaaj da ti pomognem u tome i tome'' ona cje meni: ''Najbolje ces mi pomoci ako se sklonish''
...hmmm vjerovatno zato sto sam VEOMA trapava... pa dobro, onda sam profesionalac i u lomljenju posudja :shock:
 
dare_987:
Bliznakinja:
Dovla:
Bliznakinja:
Ја сам професионалац у склапању боја :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: 8) 8) 8) (што се одеће тиче :P )
Vidim. Kad god citam tvoj post uvek mi oci ispadnu od ove tvoje boje. Moze li neka samo malo tamnija???

Стављала бих подебљано али newerna_beba исто пише љубичастом подебљано..тако да ништа од тога на жалост :)
Zamisli propasti da vas dve pistete istom bojom. To bi bilo isto ko kad bi nas sve pokosio armagedon. Ravno katastrofi. :D :D :D

Да..ужас један :lol:
Мада она не долази на тинејџере,али се увек исцимам кад видим њен пост негде,у секунди се запитам кад сам ту писала :lol: :lol:
 
dare_987:
Bliznakinja:
Dovla:
Bliznakinja:
Ја сам професионалац у склапању боја :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: 8) 8) 8) (што се одеће тиче :P )
Vidim. Kad god citam tvoj post uvek mi oci ispadnu od ove tvoje boje. Moze li neka samo malo tamnija???

Стављала бих подебљано али newerna_beba исто пише љубичастом подебљано..тако да ништа од тога на жалост :)
Zamisli propasti da vas dve pistete istom bojom. To bi bilo isto ko kad bi nas sve pokosio armagedon. Ravno katastrofi. :D :D :D
Ja mislim da bih ih odmah iskljucili sa foruma kad bi uradile tako nesto! :lol: :lol: :lol:
 

Back
Top