U CEMU STE PROFESIONALAC?

Nefela:
N_ToNx:
U pricanju unazad.AtsiaZ
:wink: Moj drug zna neverovatno brzo da sve reci okrene unatraske, na nekim casovim kad sedim s njim umirem od smeha, jer, posto zna da mi je to smesno, sve vreme provaljuje neke reci :lol: :lol:

Gledala sam neku emisiju gde su doveli choveka koji normalno pricha unatrashke... i upoznali ga sa josh jednim valjda Hrvatom koji takodje zna da tako pricha... nije uopshte loshe to... kad je pricha samo za dva para ushiju :P
 
XeNiA_nS:
Nefela:
N_ToNx:
U pricanju unazad.AtsiaZ
:wink: Moj drug zna neverovatno brzo da sve reci okrene unatraske, na nekim casovim kad sedim s njim umirem od smeha, jer, posto zna da mi je to smesno, sve vreme provaljuje neke reci :lol: :lol:

Gledala sam neku emisiju gde su doveli choveka koji normalno pricha unatrashke... i upoznali ga sa josh jednim valjda Hrvatom koji takodje zna da tako pricha... nije uopshte loshe to... kad je pricha samo za dva para ushiju :P
jao, da, genijalno... (((:
imam druga koji to mozhe. (8 tj. brat moje drugarice, maaaa... svejedno, mnogo je kul. znachi, ubijam se da nadjem neke ~rogobatne rechi, a on mrtav 'ladan obrne to za chas, dok nisam stigla da trepnem... mnogo dobro. (8
 
uh lets c... :) profesionalac ako treba da nekog napravim da se oseca krivim za nesto sto sam ja uradila! na znam kako ali uvek mi se meni izvinu na kraju umesto ja njima! profesionlac u pravljenju koktela zvanih "ZNAIS", verujte nema nista bolje... mogu da zaplacem u svakom momentu, da slazem u sekundi, resavalju ukrstenica, menjanju raspolozenja,pravljenju dobrih atmosfera na zurkama(bar mi to svi kazu)...
 
winnetou:
Tinar:
Trenutno u pavljenju Power Point prezentacija... :roll: I igranju na shtiklama... :shock: :lol:

eh, ja mu stiklama (bilo kolikim) ne mogu nista!!
kakva mi je bila frka kad sam igrala folklor u cizmama sa stiklom 2 cm.. ajoj
Ja sam sinoc igrala 3 sata u shtiklama, i to na podijumu koji je visok. Prvo mi je bila frka neverovatna, ali sam brzo savladala. :D Da li treba da spominjem da sam posle jedva hodala? :roll:
 
Shinoda:
LPhoklica:
Profesionalac sam u tome da ne pamtim ni jedan vazan datum.
Xexexe bas suprotno! :shock: :D
Pamtim datume ko blesav...
Ove iz istorije tu i tamo, ali rodjendane znam kao da ih bubam 2h dnevno!!! :lol:

p.s. znam i tvoj napamet! :oops:

И ја знам све рођендане,није ми се десило ниједном да неком заборавим да честитам (осим наравно кад намерно заборавим :twisted: )
 
Bliznakinja:
Shinoda:
LPhoklica:
Profesionalac sam u tome da ne pamtim ni jedan vazan datum.
Xexexe bas suprotno! :shock: :D
Pamtim datume ko blesav...
Ove iz istorije tu i tamo, ali rodjendane znam kao da ih bubam 2h dnevno!!! :lol:

p.s. znam i tvoj napamet! :oops:

И ја знам све рођендане,није ми се десило ниједном да неком заборавим да честитам (осим наравно кад намерно заборавим :twisted: )
Ja nemam pojma ko je kad rodjen. Naravno, za neke vazne ljude znam. Ali, zato imam ja moj dragi podesetnik... 8)
 

Back
Top