Kondomi?

symbad

Zainteresovan član
Poruka
145
Pitanje za muskarce: da li vas kondomi pri korenu penisa stezu, dakle kada skidate kondom posle odnosa da li imate vidne tragove od kondoma? Sto se tice "obicnih" kondoma 15-20 din je li, mene posle odnosa, konkretno SafeWay, stezu, nisam odavno Durex koristio, pa rekoh da vidim kakva su vasa iskustva?! Pozdrav.
 
bogami ne znam gde si potrosio tih stotinak poruka al trebalo je da shvatis odavno da ovde ozbiljnih odgovora nema sem kad hoce da te ispljuju,tad su svi smrtno ozbiljni.i kad hoce da ti spuste,da te ponize itd.inace se svi podsmevaju tudjim problemima,traze pravopisne greske,traze ti dijagnozu...
 
Da ima mnogo raznih vrsta kondoma i istina je da pojedini bas stezu. Imao sam jednom neke engleske(ne secam se marke...mozda je bas ista ta), te jedva da sam uspevao da navucem. Promeni marku ako ti ne odgovara. Prosto.
 
Ima jedan model koji se moze nabaviti napolju. Zove se GIAMBOLLO. Ima nabore u verijanti 'spanskog zida' i dodatak da upakujes jaja. Taj dodatak ima sitne bockice o tvrdje gume tako da podseca na buzdovan. Taj model pruza poseban feeling partnerki kod anala jer je bockice sa dodatka za jaja dodatno stimulisu po p...ki ako zna dobro da se namesti.
 
Ма Durex-ови су кратки (сад ће да крену пошалице...још један са...не, стварно су кратки и одмотавају се превише). Мене рецимо не стежу (поготово ultra-thin...препоручујем...бољи је осећај, једино се цепају лако, треба бити пажљив), али имам други проблем...када кондом пређе главић, понекад се заглави у оном удубљењу испод, па не могу да му приђем. Е ту се сморим редовно, а понекад уме да буде и непријатно даље навлачење.
 
Ljuba82:
али имам други проблем...када кондом пређе главић, понекад се заглави у оном удубљењу испод, па не могу да му приђем. Е ту се сморим редовно, а понекад уме да буде и непријатно даље навлачење.
E mozda da probas neku drugu taktiku oblacenja. :wink:
 
Pera_Zdera:
Ljuba82:
али имам други проблем...када кондом пређе главић, понекад се заглави у оном удубљењу испод, па не могу да му приђем. Е ту се сморим редовно, а понекад уме да буде и непријатно даље навлачење.
E mozda da probas neku drugu taktiku oblacenja. :wink:
objasi mu ti taktiku kao stariji i iskusniji :lol:
ljubo,lepo das devojci da ti ga stavi,nek se ona smara! a ako ti ga nesto zezne,mozda mu se i na lep nacin izvini :wink: !
 
Pera_Zdera:
Ljuba82:
али имам други проблем...када кондом пређе главић, понекад се заглави у оном удубљењу испод, па не могу да му приђем. Е ту се сморим редовно, а понекад уме да буде и непријатно даље навлачење.
E mozda da probas neku drugu taktiku oblacenja. :wink:

Краду на материјалу, уски, али нееластични. :lol: :wink:

Ма то је понекад...али стварно уме да буде непријатно (болно) кад се деси.
 

Back
Top