Sex na brzaka ili laganica?
Strana 1 od 4 1234 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 82

Tema: Sex na brzaka ili laganica?

Primećen član
    Učlanjen
    06.06.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    58

Podrazumevano Sex na brzaka ili laganica?

Koliko cesto pozelite sex na brzinu.Interesuje me sta zenski deo ima da kaze , predpostavljam da je muski deo dobrim delom mnogo cesce raspolozen za ovu varijantu.Kada je u pitanju ona druga varijanta , pitanje za devojke -zene , da li vasi muskarci imaju strpljenja za vas , da li su onoliko nezni koliko vam je potrebno , koliko znaju da vas bude ...koliko znaju da zajedno sa vama pojacaju zelju za seksom ....da li pale male vatrice brzo, ili raspiruju velike i onda gase lagano
    ...Uopsteno ...IMAMO LI DOVOLJNO VREMENA ZA VAS ILI SAMO ZELIMO DA SE OLAKSAMO I RASTERETIMO ? :?

Virgo
    Guest

Podrazumevano

Sex na brzaka i te kako zna da prija,često mi se desi da ga poželim onako "s nogu",što kažu,pa idem dalje.Pogotovo kada sam nervozna,u gužvi s poslom i slično,onda mi padne ko kec na deset,čist sirovi sex,rastereti te pa je posle sve lakše. Često poželim da imam onu Sport Bili torbu i da u slučaju nužde izvučem nekog "radišu",a posle ga samo spakujem nazad.

Primećen član
    Učlanjen
    06.06.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    58

Podrazumevano

Citat Original postavio Virgo
    Sex na brzaka i te kako zna da prija,često mi se desi da ga poželim onako "s nogu",što kažu,pa idem dalje.Pogotovo kada sam nervozna,u gužvi s poslom i slično,onda mi padne ko kec na deset,čist sirovi sex,rastereti te pa je posle sve lakše. Često poželim da imam onu Sport Bili torbu i da u slučaju nužde izvučem nekog "radišu",a posle ga samo spakujem nazad.
    Da...bez skidanja , jel , samo onako u hodu , bilo gde i bilo kada ...razumeo ja hmmm...jel to ono kad se samo malo pomere izvesni garderobni delovi :wink: :wink: ops:
    Samo , torba bi morala da bude malo veca pa ne bi valjda nosila nekog mini "radishu'
    Hvala na odgovory Virgo
    Nego...gde su ti tablice ..hajde registruj se , pa ti si vec dugo sa nama. :wink:

Poznat Incognito (avatar)
    Učlanjen
    17.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    133

Podrazumevano

He he... pa postoje oni 'mikro' vestaci, koji se kace na gacice kao ulosci... Pa kad ti zatreba, samo ukljucis... :shock:

Primećen član
    Učlanjen
    06.06.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    58

Podrazumevano

Citat Original postavio Incognito
    He he... pa postoje oni 'mikro' vestaci, koji se kace na gacice kao ulosci... Pa kad ti zatreba, samo ukljucis... :shock:
    Hmm..Inco ...nema te baterije koja moze da nas zameni ...jos pride i zuje i samo nerviraju ...
    Nego dame nam se ucutale , cast izuzecima...

Učlanjen
    17.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    133

Podrazumevano

Citat Original postavio Stari Lisac
    Hmm..Inco ...nema te baterije koja moze da nas zameni ...jos pride i zuje i samo nerviraju ...
    Ma tu se slazemo... ali kad vec hoce da nosi 'radisu', bolje neka nosi nesto lako upotrebljivo

Nama je bar lako... sav alat nam je zakacen na telo

Aktivan član
    Učlanjen
    06.07.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    69

Podrazumevano Re: Sex na brzaka ili laganica?

Citat Original postavio Stari Lisac
    Koliko cesto pozelite sex na brzinu.Interesuje me sta zenski deo ima da kaze , predpostavljam da je muski deo dobrim delom mnogo cesce raspolozen za ovu varijantu.Kada je u pitanju ona druga varijanta , pitanje za devojke -zene , da li vasi muskarci imaju strpljenja za vas , da li su onoliko nezni koliko vam je potrebno , koliko znaju da vas bude ...koliko znaju da zajedno sa vama pojacaju zelju za seksom ....da li pale male vatrice brzo, ili raspiruju velike i onda gase lagano
    ...Uopsteno ...IMAMO LI DOVOLJNO VREMENA ZA VAS ILI SAMO ZELIMO DA SE OLAKSAMO I RASTERETIMO ? :?
    Kada nemamo mnogo vremena na brzinu je jedino resenje. Nekada mi se desi (bez obzira na tajming) da se napalim i pozelim na brzaka odmah i sada!!!

Učlanjen
    17.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    133

Podrazumevano Re: Sex na brzaka ili laganica?

Citat Original postavio Princeza
    Kada nemamo mnogo vremena na brzinu je jedino resenje. Nekada mi se desi (bez obzira na tajming) da se napalim i pozelim na brzaka odmah i sada!!!
    ... a sta ako je sale na treningu

Početnik
    Učlanjen
    08.09.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Ma ja mislila na živog radišu,ne mehaničkog.Je li se sećate crtanog filma Sport Bili,gde on nosi torbu sa majušnim stvarima koje se čarolijom povećaju na prirodnu veličinu kad mu zatrebaju.Zamisli sad,ja sva ljuta,posla preko glave,hop,zaključam kancelariju,izvadim nekog Breda Pita,iskoristim ga maksimalno,i nazad u torbu.Ne moram ni reč da mu kažem,a sva srećna i blažena. :wink:

Elita
    Učlanjen
    08.05.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Eh, Virgo, sve si u pravu... I za Sport Bilija i za sex na brzaka...

Primećen član
    Učlanjen
    06.06.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    58

Podrazumevano

Citat Original postavio Virgo
    Ma ja mislila na živog radišu,ne mehaničkog.Je li se sećate crtanog filma Sport Bili,gde on nosi torbu sa majušnim stvarima koje se čarolijom povećaju na prirodnu veličinu kad mu zatrebaju.Zamisli sad,ja sva ljuta,posla preko glave,hop,zaključam kancelariju,izvadim nekog Breda Pita,iskoristim ga maksimalno,i nazad u torbu.Ne moram ni reč da mu kažem,a sva srećna i blažena. :wink:
    Zadovoljstvo te je videti medju nama Dobro dosla!

Primećen član
    Učlanjen
    18.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    60

Podrazumevano

Smo laganica.... :wink:

sanja
    Guest

Podrazumevano

pa o tom sexy na brzaka je i moja tema o danasnjem seksu u kancelariji... preporucujem.

Primećen član
    Učlanjen
    06.06.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    58

Podrazumevano

Citat Original postavio sanja
    pa o tom sexy na brzaka je i moja tema o danasnjem seksu u kancelariji... preporucujem.
    :?

Zainteresovan član
    Učlanjen
    06.06.2003.
    Reputaciona moć
    55

Podrazumevano samo ako mora na brzinu

Na brzinu samo ako se stvarno nema vremena za polako, a frkaaaaa nam je .
    A to izgleda na primer ovako: ne skida se skoro nista (osim najneophodnijeg za skidanje ). Ja ledjima na zid, podigne me...obuhvatim ga nogama ...i...to je to...sa manjim detaljima

Elita bundeva (avatar)
    Učlanjen
    10.07.2003.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    1436

Podrazumevano

Ma detalji su najbitniji ops:

Iskusan Zak (avatar)
    Učlanjen
    15.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    121

Podrazumevano

Ma daj,sta das... 8)

Učlanjen
    17.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    133

Podrazumevano Re: samo ako mora na brzinu

Citat Original postavio medena
    Na brzinu samo ako se stvarno nema vremena za polako, a frkaaaaa nam je .
    A to izgleda na primer ovako: ne skida se skoro nista (osim najneophodnijeg za skidanje ). Ja ledjima na zid, podigne me...obuhvatim ga nogama ...i...to je to...sa manjim detaljima
    Au, sto ja volem zidne varijante, to je cudo jedno... ops: :wink:

Zainteresovan član
    Učlanjen
    10.06.2003.
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano Nesto izmedju

Zasto sex na brzaka mora biti na stolu ili uz zid.Licno ne volim neko odugovlacenje,cuj ljubimo se satima ,odnos traje "stotinama hiljada" minuta.Volim zdrav sex,energican duzi ili kratki nije bitno,samo sto je kod mene dugi sex pola sata.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    23.05.2003.
    Reputaciona moć
    56

Podrazumevano

Ispade da devojke BAS vole sex na brzaka, ne znam samo kako to muskarci to do sad nisu provalili, nego se uvek trude da to traje sto duze, da pokazu kako su oni izdrzljiiiiviiiiii, jao majko mila... koja ironija...
    Sve je stvar osecaja, trenutka, mesta... Pa kako cu u WCu nekog kafica voditi dug i nezan sex, aj objasni?Ili kad sam nervozna?Ili kada me on iznervira? Moja praxa je sledeca, prvi put je uvek energican, brz, pun zelje, erotskog naboja, ... e a naredni...su vec opusteniji, tu dolaze neznosti na red i svi oni detalji! :wink:

Primećen član vila_raviojla (avatar)
    Učlanjen
    28.05.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    58

Podrazumevano

prvo da pozdravim sve forumase ZDRAVOOOOOOOOO....

Sto se tice teme, sve je stvar raspolozenja a i iznenadnih prilika .Sad dok smo se vracali sa mora , stadosmo negde da se presvucemo u nesto toplije ,pa u toku presvlacenja iskoristismo priliku ... i eto...to je pravi sex na brzaka....a i prava iznenadna prilika ....dobro mesto u pravo vreme....hehe .... ops: :wink:

Tad mi je prijalo tako, a neki put mi prija kada je sve do besvesti usporeno.... nema pravila ...rekoh ja gde god nadjes zgodno mesto .......

Elita
    Učlanjen
    08.05.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

O, Vilo, pa ti se vratila...
    A dobra vam ta stanka bila, nema sta...

Učlanjen
    28.05.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    58

Podrazumevano

Eto stigoh i ja napokon, malo je nedostajalo da produzimo jos malo na moretu.
    Hm jes vala dobra stanka kad se samo setim , zamalo i publiku da dobijemo al kad su videli samo su se brze bolje vratili na put i nastavise dalje

Elita
    Učlanjen
    08.05.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Uvidjavni ljudi, ne htjedose da smetaju...
    Nego, da su i stali, ne biste vi valjda prekinuli "radnju"...???

Učlanjen
    28.05.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    58

Podrazumevano

Ma kakvi, vec je doslo do tacke sa koje nema povratka..... ops: a i u tom trenutku tako me bas briga pa taman se i ceo bus tu nacetio....mislim ....vidis ih sad....tj. vide te tad i nikad vise......sanse da te neko zapamti su minimalne ... a i to radim sa mojim muzem , nisam u steti pa da se nesto kao sekiram..... ...
    zamalo pa da ispadne kao scena iz filma...tata . sta to rade... :shock: ..

Nego, da ne kvarim temu Liscu, da se ne naljuti... :wink:

Slične teme

1. Na brzaka!
    Autor jelen.co u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 100
    Poslednja poruka: 15.02.2009., 00:06
  2. Pre braka je sve na brzaka
    Autor sinnke u forumu Žene
    Odgovora: 32
    Poslednja poruka: 30.10.2008., 01:40
  3. Sex na brzaka ili laganica?
    Autor Stari Lisac u forumu Ljubav i seks