Vaga-Vodolija

Imam upravo taj slucaj!!
Po svim mogucim horoskopima smo idealna kombinacija, par snova i sl., ali.....nikako da se pohvatamo!! :( :cry:
On voli mene, ja volim njega...ali kompromisa nema(obostrana tvrdoglavost)i to samo po pitanju 1(ali najvaznije) stvari - oboje smo toga svesni!
I....to traje punih god. dana! Inace, nemamo nikoga sa strane(ni on, a ni ja).
Prednosti ove kombinacije(nazovi idealne-hm?) :arrow: Neverovatno odgovaramo jedno drugom i sto se tice komunikacije(u svakom pogledu-i verbalne i "fizicke"),i intelektualno...ma na svim poljima!!
Steta za nas! :(
 
Janelej:
Kako se slazu ona/vaga-skorpija i on/vodolija-vaga
Pomozite mi molim Vas!!! :lol:[/quo

Ne mogu da verujem da jos neko ima identicno isti problem kao i ja!!!
Ipak ima nesto u horoskopskim znacima. Da li neko ima neko resenje!!!
Za sada, najbolje resenje je kada ga cooliram 10-tak dana. Posle toga nam bude prelepo kao na pocetku veze, ali dokle tako. Vec godinu dana igramo se macke i misa, nadmudrivanja, a mene to sve pocinje da opterecuje.
Jel moze da mi pomogne sa nekim savetom!!!
p.s Trenutno smo u prelepoj fazi, ali to ce da traje mozda do sutra a mozda i potraje 15-tak dana.
 
Nas dvoje smo do pre nekih sat-dva bili u "kritcnoj fazi", ali sada smo ponovo na pocetku!! :( Trebalo bi da sam srecna!! :) Ali umorila sam se(kako si ti i nazvala) "igre macke i misa"! Zelim konkretnu i stabilnu vezu! Mada, posle ovog mog poslednjeg cooliranja i stavljanja ultimatuma, deluje mi osvesceno :) :wink: :arrow: Doklee?? :?
Veruj mi u istom smo problemu...i prosto mi je ne stvarno da u opste poverujem u to! :arrow: :?: :)

Ali, provalila sam ja vodolije donekle i ako nikada ne mogu da ih procitam-nedokucivi su!! :wink: :arrow: Oni su gori od nas VAGA, jos teze pokazuju osecanja! Imamo jaako sl. i ostale karakteristike! Npr:kod vodolija upravo pali to (nazovi)ignorisanje, kao i princip"ako sam ja takav prema tebi, od tebe ocekujem to isto.."
Za jednog muskog Vodoliju je takodje jako vazno da mu kazes, i to da ti ne zelis ozbiljnu vezu sa njim, vec vezu u kojoj ce te oboje imati punu slobodu(i ako ti upravo zelis ovo 1.). On ce to obe rucke prihvatiti, ali ce se isto tako (posle ne bas tako dugog vremenskog perioda) i zamisliti i zapitati...pa zasto ona nece sa mnom nesto ozbiljno, sta ona zaista misli i sl.?? Proradice mu i ego ali i sujeta!!
Vodolija pre svega trazi devojku-prijatelja, pa devojku-druga, devojku-ljubavnicu, i devojku-mamu, seku :arrow: smatra da je moguce sva 4 segmenta objediniti u "ideal".
To je ono sto znam....Ne bas mnogo ali mozda ti bude od pomoci! :) :roll: :roll:
Veliki pozdrav od mene!! Pisi ako imas iskustava sa stvarima koje bi mozda meni bile od pomoci za "uhvatiti nedostiznog" :wink: NE dostiznog?? :x :evil: Vec mi se slosilo... :) :roll:
 
Ja sam vaga,on vodolija.i vec drugo trazim neki savjet...
Horoskop,i to...uvijek izadje isto,i nikada se ne ispune te stvari...Meni je zao,jer ga zbilja volim
Ali on je tipicna vodolija...vodootprona na ljubav i paznju...ja sam ona obicna perfektna vaga koja samo trazi ljubav...pritom daje 100 %...
Po meni vaga-vodolija nije bas neki spoj po horoskopu...Iako imaju dosta toga zajednickoga,potpuno su razliciti...dva razlicita sveta...
Vaga je po prirodi strasna i zeljna ljubavi...Ume da voli samo jednog...(to znm iz licnog iskustva) dok vodolija sasvim suprotno mnogo lakse se upusta u kratke avanture...te vecina vodolija traga za avanturom od pola sata do sat...ali na kraju vodolije shvate za cim treba da tragaju...i onda pronadju ljubav...i eto...hahahaha...
Po meni,licno,najbolji spoj su vaga-vaga...
Obadvoje energicni,puni poleti,oboje umeju da vole i ceznu da budu voljeni...
Ali da se ne udaljimo od teme...
Vage treba da odmah znaju sta hoce...One se cesto dugo premisljaju i sate provode u razmisljanju da li je ness ispravno ili ne...tako da,moramo da se odlucimo hocemo ili necemo,bez obzira na posljedice
dok sa druge strane vodolije moraju nauciti da razumeju ostale i njihova osjecanja
 

Back
Top